@stoikow Dobrym trenerem to on był w pierwszym sezonie, a i tak zepsuł coś z czego mógłby zostać zapamiętany na zawsze w Barcelonie, a dokładnie wygrać ligę bez porażki. Do tego miał pomysł na grę, który wyczerpał się po sezonie.
Nie wiem czy pisaliście o tym, ale oficjalnie produkcja 4. sezonu Stranger Things została potwierdzona. I taka informacja z teasera to, że akcja nie będzie rozgrywać się w Hawkins.
@kampe Robię wyzwania o OTW Ndombele i wygrać mecz z dwoma Francuzami składzie to jest misja impossible i strzelić dwie bramki zawodnikiem z Ligue 1 tak samo.
0
@Nieznajomy No raczej jak stoi nieużywane w salonie to szybko nie zgnije.
0
@lukas10 Dziwne, żeby gniła jak nikt tego samochodu nie kupuje. ;)
0
@tadzik447 Wystarczy, że jest okropne Audi A2, więc Barcelony A2 nie potrzeba.
2
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71898037_2525695204327972_9102376241121460224_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlw6K9SH9QT4lMpzAHUFL2jocENUUj3iAReVIX_AISZIOzSjhsy_ZV6zEWKTb04PyA&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=6c6f238393959270ec7fde3d0b57a311&oe=5DF02956
Takie tam na lekki uśmiech przed meczem United - Arsenal.
0
@stoikow Dobrym trenerem to on był w pierwszym sezonie, a i tak zepsuł coś z czego mógłby zostać zapamiętany na zawsze w Barcelonie, a dokładnie wygrać ligę bez porażki. Do tego miał pomysł na grę, który wyczerpał się po sezonie.
4
@stoikow Poćwicz jeszcze, bo naprawdę słabo to Ci wychodzi. Poćwicz, wróć z czymś ciekawym to pogadamy.
6
@stoikow Jak chciałeś sprowokować to trzeba było lepszy temat wybrać. ;)
6
Nie wiem czy pisaliście o tym, ale oficjalnie produkcja 4. sezonu Stranger Things została potwierdzona. I taka informacja z teasera to, że akcja nie będzie rozgrywać się w Hawkins.
3
@Cave Koty dobre na rosół, a psy na kebaba, więc jeżeli chodzi i najgorsze to tak są to koty.
3
@Bykunn Adi byk dałby rade.
1
@Barwindg Chcesz grać w jakieś inne gry to PS, jak tylko do FIFY to chyba lepiej wziąć Xboxa tym bardziej, że jest oferta za XONE S za 999 zł.
1
@FC1899Barca Ciekawe jak smakuje rosół z kota.
0
@Kajtek77 Widział, w końcu jakąś ciekawą gala.
0
@Salwik92 To nadal nie zmienia faktu, że nie chciał życia na tym boisku i z niego odejść.
3
@Salwik92 Tak bardzo chce oddać życie, że chciał uciec jak tylko przydarzyła się okazja.
0
@ksobi Kontrowersyjne, ale mądre! :D
57
@msmsms Ktoś nie wytrzeźwiał po weekendzie.
4
@Lamora Mało zdecydowanie. Oskarżenie o molestowanie jest, zaraz po okrążeniu o pedofilie, najgorszą rzeczą jaką można zrobić drugiej osobie.
13
@Lamora Ma wspólną cechę z Lusiem. Zawodzi tak samo jak on.
0
@Barca17griezz10 To co się pytasz?
3
@Barca17griezz10 Spokojnie w szkole średniej dowiesz się jakie jest prawdopodobieństwo.
32
@FC1899Barca Jakby tak samo Neymar zrobił to byś się tasował 3 dni.
2
Odcinek "Czarnej Wołgi" już na YT:
Początek mega! :D
0
@kampe Robię wyzwania o OTW Ndombele i wygrać mecz z dwoma Francuzami składzie to jest misja impossible i strzelić dwie bramki zawodnikiem z Ligue 1 tak samo.
2
@neymarjr_143 Chciałbym przegrywać z lepszymi składam...
1
Jak ktoś nie wie to dzisiaj o 19:01 wlatuje nowy odcinek Czarnej Wołgi z Tede.
2
@Barwindg Te jednorazowe to nawet na jeden raz nie starczają.
2
@Coutinho007 Prawda jest taka, że Semedo, Dembouz czy Coutinho na tamtą chwilę na papierze byli świetnymi transferami.
23
Ehhh, gdyby nie tak psychika... Chyba najważniejsza rzecz będąc w blasku fleszy.
1
@Coutinho007 Takie coś to i Cancelo mogłoby spotkać. Prawda jest taka, że jak tu Semedo przychodził każdy był pozytywnej myśli.