0

@Nieznajomy No raczej jak stoi nieużywane w salonie to szybko nie zgnije.

0

@lukas10 Dziwne, żeby gniła jak nikt tego samochodu nie kupuje. ;)

0

@tadzik447 Wystarczy, że jest okropne Audi A2, więc Barcelony A2 nie potrzeba.

0

@stoikow Dobrym trenerem to on był w pierwszym sezonie, a i tak zepsuł coś z czego mógłby zostać zapamiętany na zawsze w Barcelonie, a dokładnie wygrać ligę bez porażki. Do tego miał pomysł na grę, który wyczerpał się po sezonie.

4

@stoikow Poćwicz jeszcze, bo naprawdę słabo to Ci wychodzi. Poćwicz, wróć z czymś ciekawym to pogadamy.

6

@stoikow Jak chciałeś sprowokować to trzeba było lepszy temat wybrać. ;)

6

Nie wiem czy pisaliście o tym, ale oficjalnie produkcja 4. sezonu Stranger Things została potwierdzona. I taka informacja z teasera to, że akcja nie będzie rozgrywać się w Hawkins.

3

@Cave Koty dobre na rosół, a psy na kebaba, więc jeżeli chodzi i najgorsze to tak są to koty.

3

@Bykunn Adi byk dałby rade.

1

@Barwindg Chcesz grać w jakieś inne gry to PS, jak tylko do FIFY to chyba lepiej wziąć Xboxa tym bardziej, że jest oferta za XONE S za 999 zł.

1

@FC1899Barca Ciekawe jak smakuje rosół z kota.

0

@Kajtek77 Widział, w końcu jakąś ciekawą gala.

0

@Salwik92 To nadal nie zmienia faktu, że nie chciał życia na tym boisku i z niego odejść.

3

@Salwik92 Tak bardzo chce oddać życie, że chciał uciec jak tylko przydarzyła się okazja.

0

@ksobi Kontrowersyjne, ale mądre! :D

57

@msmsms Ktoś nie wytrzeźwiał po weekendzie.

4

@Lamora Mało zdecydowanie. Oskarżenie o molestowanie jest, zaraz po okrążeniu o pedofilie, najgorszą rzeczą jaką można zrobić drugiej osobie.

13

@Lamora Ma wspólną cechę z Lusiem. Zawodzi tak samo jak on.

0

@Barca17griezz10 To co się pytasz?

3

@Barca17griezz10 Spokojnie w szkole średniej dowiesz się jakie jest prawdopodobieństwo.

32

@FC1899Barca Jakby tak samo Neymar zrobił to byś się tasował 3 dni.

2

Odcinek "Czarnej Wołgi" już na YT:


Początek mega! :D

0

@kampe Robię wyzwania o OTW Ndombele i wygrać mecz z dwoma Francuzami składzie to jest misja impossible i strzelić dwie bramki zawodnikiem z Ligue 1 tak samo.

2

@neymarjr_143 Chciałbym przegrywać z lepszymi składam...

1

Jak ktoś nie wie to dzisiaj o 19:01 wlatuje nowy odcinek Czarnej Wołgi z Tede.

2

@Barwindg Te jednorazowe to nawet na jeden raz nie starczają.

2

@Coutinho007 Prawda jest taka, że Semedo, Dembouz czy Coutinho na tamtą chwilę na papierze byli świetnymi transferami.

23

Ehhh, gdyby nie tak psychika... Chyba najważniejsza rzecz będąc w blasku fleszy.

1

@Coutinho007 Takie coś to i Cancelo mogłoby spotkać. Prawda jest taka, że jak tu Semedo przychodził każdy był pozytywnej myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?