1

Dzisiaj Dembele wchodzi i strzela na 2:1 i tym samym daje wygraną Barcelony.

0

@damianex10 Przed meczem Barcelony i po meczu Barcelony.

1

@msmsms Najsmutniejsze jest to, że zazwyczaj tym są obrażeni biali ważniacy, którzy myślą, że polepszają świat. Straszna głupota...

0

@lucas/catalan No to białe "ważniaki" w drogich garniturach poczuli się urażeni.

1

@Katalończyk 99 A Messi mając przed sobą 5 zawodników i kogokolwiek na wolnej pozycji poszedłby w drybling i stracił piłkę.

1

Jak patrzę na Kimmicha to tylko hełm założyć, karabin dać i na wojnę posłać.

0

Pierwszy trailer "Birds Of Prey", czyli filmu o Harley Quinn z Margot Robbie w głównej roli. Muszę przyznać, że zapowiada się miodnie.


0

@Jakchcesz Mówisz o "Nigdy Cię tu nie było"? To osobiście nie zgodziłbym się.

2

@msmsms Mięsa mniej, ale masz sierść i możesz sobie jakiś dodatek do ubioru albo wyposażenia wnętrza zrobić.

0

@BigShaq Niech znajdzie lepszy wzór, bo też bez Messiego LM nie wygra.

1

@PanPatrykk Równie dobrze Ciebie można nazwać memem, bo ślepo wierzysz w ten już dawno skończony projekt.
Nic nie mam do tego, że się z nim nie zgadzasz, z opinią jest jak z tyłkiem każdy ma swój. Ale żeby nazywać kogoś memem, bo się z nim po prostu nie zgadzasz? Niezrozumiałe dla mnie.

1

@PanPatrykk "Footroll to mem", bo ma taką opinię, a nie inną? Cała TOP3 w Hiszpanii jest tak tragiczna w obecnej sytuacji, że każda opcja jest możliwa, a jest takich opcji, aż 6.

0

@Danny Gaucho To na Ciebie to chyba musiała być jakaś końska dawka, że zadziałała.

15

@PanPatrykk O nie! Powiedział, że Barca będzie na 3. miejscu?! Jak on śmie? Na stryczek go!

1

@Tiisso Bayern - Tottenham.

4

@Danny Gaucho To chyba szklanki musiałeś pomylić. ;)

1

@kerouac No chyba Twój st... :D

1

@Dzemik55 Paczek nie opłaca się otwierać za coinsy. Pierwsza zasada FUT. Są ciekawe karty z La Liga, na pewno środek fajny da się złożyć tanio, obronę też, ale z napadem lekki problem jest.

1

@czółkovsky Pierwszy poważny test w weekend.

3

@Darkodonnie Jest coś takiego jak "Rozmowy z zabójcami", może "Taśmy Teda Bundy'ego".

1

@msmsms Może zraził ją szczerbaty uśmiech?

0

@norbi77 A to nie jest prawda? :D
Nikt by go tam nie wziął gdyby nie walka z Malczyńskim, taki one night stand z FameMMA, bo po prostu gość nie ma takiego pazura do show.
Jeżeli wszedłby tam pewny siebie i swoich umiejętności to nikt by go nie cisnął.

1

@LuisSalvano To w takim razie tylko 2 z 1 bym zamienił.

1

@kenneth99 Czyli resocjalizacja się udała?

0

@LuisSalvano 2,1, a na 3. miejscu dałbym ilość żółtych kartek czy co tam będzie używane, bo w końcu to są dzieciaki.

0

@xVENUMx Najlepiej po przez USB, albo jak masz Wi-fi w komputerze to połączyć się z hotspotem.

0

@kenneth99 I tak szybko jak na taką wiązankę co, żeś puścił. :D
Makowiec z naczelnikiem smakował?

0

@lukas10 Nie muszę wiedzieć z czego jest zrobiona, bo po co interesować się czymś czego tylko jednostki używają?

0

@norbi77 Konferencja przed walką, a on poszedł tam jak na ścięcie. Serio, kto prezentuje taką postawę przed walką? W biznesie jest jak w dżungli wygrywa silniejszy, a Olejnik jest pierwszy w łańcuchu pokarmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?