@PanPatrykk Równie dobrze Ciebie można nazwać memem, bo ślepo wierzysz w ten już dawno skończony projekt. Nic nie mam do tego, że się z nim nie zgadzasz, z opinią jest jak z tyłkiem każdy ma swój. Ale żeby nazywać kogoś memem, bo się z nim po prostu nie zgadzasz? Niezrozumiałe dla mnie.
@PanPatrykk "Footroll to mem", bo ma taką opinię, a nie inną? Cała TOP3 w Hiszpanii jest tak tragiczna w obecnej sytuacji, że każda opcja jest możliwa, a jest takich opcji, aż 6.
@Dzemik55 Paczek nie opłaca się otwierać za coinsy. Pierwsza zasada FUT. Są ciekawe karty z La Liga, na pewno środek fajny da się złożyć tanio, obronę też, ale z napadem lekki problem jest.
@norbi77 A to nie jest prawda? :D Nikt by go tam nie wziął gdyby nie walka z Malczyńskim, taki one night stand z FameMMA, bo po prostu gość nie ma takiego pazura do show. Jeżeli wszedłby tam pewny siebie i swoich umiejętności to nikt by go nie cisnął.
@norbi77 Konferencja przed walką, a on poszedł tam jak na ścięcie. Serio, kto prezentuje taką postawę przed walką? W biznesie jest jak w dżungli wygrywa silniejszy, a Olejnik jest pierwszy w łańcuchu pokarmu.
1
Dzisiaj Dembele wchodzi i strzela na 2:1 i tym samym daje wygraną Barcelony.
0
@damianex10 Przed meczem Barcelony i po meczu Barcelony.
1
@msmsms Najsmutniejsze jest to, że zazwyczaj tym są obrażeni biali ważniacy, którzy myślą, że polepszają świat. Straszna głupota...
0
@lucas/catalan No to białe "ważniaki" w drogich garniturach poczuli się urażeni.
1
@Katalończyk 99 A Messi mając przed sobą 5 zawodników i kogokolwiek na wolnej pozycji poszedłby w drybling i stracił piłkę.
1
Jak patrzę na Kimmicha to tylko hełm założyć, karabin dać i na wojnę posłać.
0
Pierwszy trailer "Birds Of Prey", czyli filmu o Harley Quinn z Margot Robbie w głównej roli. Muszę przyznać, że zapowiada się miodnie.
0
@Jakchcesz Mówisz o "Nigdy Cię tu nie było"? To osobiście nie zgodziłbym się.
2
@msmsms Mięsa mniej, ale masz sierść i możesz sobie jakiś dodatek do ubioru albo wyposażenia wnętrza zrobić.
0
@BigShaq Niech znajdzie lepszy wzór, bo też bez Messiego LM nie wygra.
1
@PanPatrykk Równie dobrze Ciebie można nazwać memem, bo ślepo wierzysz w ten już dawno skończony projekt.
Nic nie mam do tego, że się z nim nie zgadzasz, z opinią jest jak z tyłkiem każdy ma swój. Ale żeby nazywać kogoś memem, bo się z nim po prostu nie zgadzasz? Niezrozumiałe dla mnie.
1
@PanPatrykk "Footroll to mem", bo ma taką opinię, a nie inną? Cała TOP3 w Hiszpanii jest tak tragiczna w obecnej sytuacji, że każda opcja jest możliwa, a jest takich opcji, aż 6.
0
@Danny Gaucho To na Ciebie to chyba musiała być jakaś końska dawka, że zadziałała.
15
@PanPatrykk O nie! Powiedział, że Barca będzie na 3. miejscu?! Jak on śmie? Na stryczek go!
1
@Tiisso Bayern - Tottenham.
4
@Danny Gaucho To chyba szklanki musiałeś pomylić. ;)
1
@kerouac No chyba Twój st... :D
1
@Dzemik55 Paczek nie opłaca się otwierać za coinsy. Pierwsza zasada FUT. Są ciekawe karty z La Liga, na pewno środek fajny da się złożyć tanio, obronę też, ale z napadem lekki problem jest.
1
https://m.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.377154786236/10152491599351237/?type=3
Tak blisko było :/
1
@czółkovsky Pierwszy poważny test w weekend.
3
@Darkodonnie Jest coś takiego jak "Rozmowy z zabójcami", może "Taśmy Teda Bundy'ego".
1
@msmsms Może zraził ją szczerbaty uśmiech?
0
@norbi77 A to nie jest prawda? :D
Nikt by go tam nie wziął gdyby nie walka z Malczyńskim, taki one night stand z FameMMA, bo po prostu gość nie ma takiego pazura do show.
Jeżeli wszedłby tam pewny siebie i swoich umiejętności to nikt by go nie cisnął.
1
@LuisSalvano To w takim razie tylko 2 z 1 bym zamienił.
1
@kenneth99 Czyli resocjalizacja się udała?
0
@LuisSalvano 2,1, a na 3. miejscu dałbym ilość żółtych kartek czy co tam będzie używane, bo w końcu to są dzieciaki.
0
@xVENUMx Najlepiej po przez USB, albo jak masz Wi-fi w komputerze to połączyć się z hotspotem.
0
@kenneth99 I tak szybko jak na taką wiązankę co, żeś puścił. :D
Makowiec z naczelnikiem smakował?
0
@lukas10 Nie muszę wiedzieć z czego jest zrobiona, bo po co interesować się czymś czego tylko jednostki używają?
0
@norbi77 Konferencja przed walką, a on poszedł tam jak na ścięcie. Serio, kto prezentuje taką postawę przed walką? W biznesie jest jak w dżungli wygrywa silniejszy, a Olejnik jest pierwszy w łańcuchu pokarmu.