0

@student97r Canal+ transmituje?

55

@Ostry00 Mam nadzieję, że chociaż kupiłeś bilet.

0

@geass Może z pracy musi czy coś.

1

@SeeleyBooth Nie żebym Cię podpuszczał, ale nie zrobisz tego. ;)

2

@SeeleyBooth Nie masz psychy, żeby to zrobić.

5

@Odesseiron Mnie weź zamiast tego gówniaka małego! ;)

0

@bartekvisca To niezły Anal+. Słownik wie co podpowiedzieć. ;)

9

@Odesseiron Zaraz fani tych bajeczek, zjedzą Cię i Scorsese.

10

@Lucullus Zrozum, że Barcelona to nie jest jedyny klub w lidze hiszpańskiej.
Mają brać mecze z beniaminkiem czy innym słabym zespołem w meczu Barcelony zamiast Real Sevilla czy inny mecz Realu z lepszym przeciwnikiem.
Jeszcze, żeby Barcelona grała widowiskowo, ale przy tych meczach można sobie widelec w oczy wbić...
Taka prosta rzecz, a Polacy mają problem ze zrozumieniem jej.

0

@msmsms 3 płeć i miałaby zarówno prącię jak i waginę, ale na kozaku byłoby. Masturbacja musiałaby być niezwykle ciekawa.

1

@Colon Nie ta orientacja, żebym był specem od czarnych. ;)

0

@kazbychu Różne fetysze są. Nie ma co się wstydzić.

0

@lucas/catalan Z Twitcha i nawet Youtuba.

6

@kazbychu Dobrze, że co raz więcej osób przyznaje się do swojej orientacji. Na sucho?

0

@piotr_styk Nie, muszą co najmniej minutę w meczu zagrać.

2

@kerouac "To system ma zawsze racje
Jak im nie pasujesz to cię wyślą na wakacje"

8

@Tuc Przestań grać tak jakbyś grał w "19" to może wbijesz tego G3.

2

@msmsms Zacznij "nosić spodnie" w tym związku to może nie będziesz miał takich problemów w przyszłości.

0

@JimMorrisonFCB Ale czym się chwalą, że znają dzisiejsze celebrytki?

4

@krzychu1526 Że tak chłop z chłopem?!

8

@msmsms Pan "wieczny problemy" problem przyszedł.

3

@lucas/catalan Dani Daniels lub Mia Malkova.

0

@Odesseiron Nie chcę iść samemu, a w niedzielę musiałbym się samochodem do miasta tłuc, a we wtorek elegancko po szkole busikiem.

0

@Odesseiron Ten film to jest must see dla mnie.

1

@PatrychoO A ja do kina dopiero w niedzielę lub we wtorek...

1

@kerouac Przecież to buty na zimę są, a nie na jesień.

0

@kerouac No tak, bo starcy są z modą na bakier. ;)

0

@messiiiiik Air Force 1 medium.

1

@NeroTFP Taka prawda, dopiero za PIS doczekaliśmy się zniesienia wiz.

2

@Odesseiron Lucek jest TOP1 mojego serduszka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?