@Lucullus Zrozum, że Barcelona to nie jest jedyny klub w lidze hiszpańskiej. Mają brać mecze z beniaminkiem czy innym słabym zespołem w meczu Barcelony zamiast Real Sevilla czy inny mecz Realu z lepszym przeciwnikiem. Jeszcze, żeby Barcelona grała widowiskowo, ale przy tych meczach można sobie widelec w oczy wbić... Taka prosta rzecz, a Polacy mają problem ze zrozumieniem jej.
0
@student97r Canal+ transmituje?
55
@Ostry00 Mam nadzieję, że chociaż kupiłeś bilet.
0
@geass Może z pracy musi czy coś.
1
@SeeleyBooth Nie żebym Cię podpuszczał, ale nie zrobisz tego. ;)
2
@SeeleyBooth Nie masz psychy, żeby to zrobić.
5
@Odesseiron Mnie weź zamiast tego gówniaka małego! ;)
0
@bartekvisca To niezły Anal+. Słownik wie co podpowiedzieć. ;)
9
@Odesseiron Zaraz fani tych bajeczek, zjedzą Cię i Scorsese.
10
@Lucullus Zrozum, że Barcelona to nie jest jedyny klub w lidze hiszpańskiej.
Mają brać mecze z beniaminkiem czy innym słabym zespołem w meczu Barcelony zamiast Real Sevilla czy inny mecz Realu z lepszym przeciwnikiem.
Jeszcze, żeby Barcelona grała widowiskowo, ale przy tych meczach można sobie widelec w oczy wbić...
Taka prosta rzecz, a Polacy mają problem ze zrozumieniem jej.
0
@msmsms 3 płeć i miałaby zarówno prącię jak i waginę, ale na kozaku byłoby. Masturbacja musiałaby być niezwykle ciekawa.
1
@Colon Nie ta orientacja, żebym był specem od czarnych. ;)
0
@kazbychu Różne fetysze są. Nie ma co się wstydzić.
0
@lucas/catalan Z Twitcha i nawet Youtuba.
6
@kazbychu Dobrze, że co raz więcej osób przyznaje się do swojej orientacji. Na sucho?
0
@piotr_styk Nie, muszą co najmniej minutę w meczu zagrać.
2
@kerouac "To system ma zawsze racje
Jak im nie pasujesz to cię wyślą na wakacje"
8
@Tuc Przestań grać tak jakbyś grał w "19" to może wbijesz tego G3.
2
@msmsms Zacznij "nosić spodnie" w tym związku to może nie będziesz miał takich problemów w przyszłości.
0
@JimMorrisonFCB Ale czym się chwalą, że znają dzisiejsze celebrytki?
4
@krzychu1526 Że tak chłop z chłopem?!
8
@msmsms Pan "wieczny problemy" problem przyszedł.
3
@lucas/catalan Dani Daniels lub Mia Malkova.
0
@Odesseiron Nie chcę iść samemu, a w niedzielę musiałbym się samochodem do miasta tłuc, a we wtorek elegancko po szkole busikiem.
0
@Odesseiron Ten film to jest must see dla mnie.
1
@PatrychoO A ja do kina dopiero w niedzielę lub we wtorek...
1
@kerouac Przecież to buty na zimę są, a nie na jesień.
0
@kerouac No tak, bo starcy są z modą na bakier. ;)
0
@messiiiiik Air Force 1 medium.
1
@NeroTFP Taka prawda, dopiero za PIS doczekaliśmy się zniesienia wiz.
2
@Odesseiron Lucek jest TOP1 mojego serduszka.