2

@Chwytliwy Dawaj namiary na tego frajera.

4

Komentarz usunięty

3

@Odesseiron Szkoda gadać...

4

@BigShaq W ataku jest taki ruch, że nawet Carvajal czy Marcelo w najlepszej formie nic by nie zadziałali dośrodkowaniem.

14

@Adamski69 Niech on zajmie się tym co robi najlepiej, czyli uciekaniem od zawodnika z nadzieją, że ktoś go wyczyści.

1

@Chwytliwy Dalej ściąganie niewiadomych. I liczenie, że może odpalą.

2

@Chwytliwy I na tym się kończy, bo na rynku nie ma żadnego sensownego prawego obrońcy.

1

@Chwytliwy Kogo na tę prawą obronę?

0

@QUNJ Mam słaby wzrok, ale mecz w okularach oglądałem i mieliśmy jakieś inne sytuacje bramkowe oprócz tej Suareza? Gdzie? Chyba nie w tym meczu.

0

@SHIBA Nie widziałem tego posta, a szkoda.
Może kontynuację tej rozmowy przeprowadzimy w maju, albo na przełomie lutego/marca. Zobaczymy kto miał rację.

0

@QUNJ Powiedz, że zagrał więcej niż tylko 10 lub może 15 minut dobrze w tym meczu. Tak nie było. Nie będę wybielał rzeczywistości, bo to Messi.

0

@QUNJ Łaaa, dobre 10 minut zagrał brawo dla niego.
@SHIBA Poczekamy i zobaczymy. Ja po pierwszym sezonie jestem zdania, że Barca z tym trenerem LM nie wygra i trzymam się tego.

2

@Janiama Barca w tym sezonie, a wygranie LM. Wybierz jedno. Do zobaczenia podczas odpadnięcia z 1/8, a maksymalnie 1/4.

0

@Janiama Tak liczmy u niego tylko i wyłącznie na cud, bo nic innego nie może oferować.

0

@wyrek Piszesz, że 2 trudnych sytuacjach, a ja Ci piszę, że 2 nie była trudna jak na topowego napastnika. Czytać nie umiesz?

0

@wyrek Klask klask, bo TOP'owy napastnik umie zabrać się od razu z piłką. To i tak dużo jak na niego.

0

@wyrek Bez przesady, że druga to była trudna sytuacja. Miał szpaler jak kiedyś Rakitić w El Clasico.

0

@Kapitan hawk Super super, wyjdziemy z grupy LM! Ohohoho. Bo na więcej nie ma co liczyć.

9

Wszedł Dembele i robi całą robotę w ataku, bo jaśnie Pan Messi i Suarez stoją jak widły wbite w gnoju. Powodzenia w takim razie.

0

@FafitFCB Wypowiedzenie powinien wziąć.

0

@michal26 Prędzej Towarzystwo przyzna mi, że kolizja nie była w połowie moją winą, aniżeli Erneścik zmieni Suareza.

0

@Xavifcb6 To on zostawił tego "trenera" na stanowisku, więc to jego głowa do ścięcia też się nadaje. Cholerny biznesmen...

0

@tediko To w takim razie powinny być jakieś szybkie próby wymiany przed polem karnym, a takich nie ma. Nic nie gra w tej Barcelonie i to nie może być wina zawodników, że nic nie mogą zrobić.

9

Nie znam się na piłce, bo mam 19 lat, a na dodatek nie zasmakowałem profesjonalnego futbolu, ale się wypowiem.
Jak to jest, że mając "bardzo dobrego" trenera, a w ataku Griezmanna, Messiego i Suareza, a w pomocy świetnego Arthura i De Jonga, nie możemy stworzyć 100% okazji? To czy zawodnicy nie są świetni czy po prostu ten trener nie jest "bardzo dobry"? Patologia tak można nazwać naszą grę, po prostu patologia.

3

Spokojnie to tylko słabszy okres. Nasz super trener to ogarnie, dajcie mu czas.

0

Suarez jest tak daremny, a i tak pewnie zagra 90 minut...

0

@michal26 To w tym wieku już słabo ze wzrokiem, więc dlatego entuzjastycznie śpiewa hymn.

1

@Commando To zapewne szybko zaśniesz :D

0

@Kidd "Poznałem dziś MILF'a, z wyglądu Celine Dion
Mówiła, że nie chce ale rozbieram już ją"

1

@Vxb93 No cóż, sukces wymaga poświęceń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?