@SHIBA Nie widziałem tego posta, a szkoda. Może kontynuację tej rozmowy przeprowadzimy w maju, albo na przełomie lutego/marca. Zobaczymy kto miał rację.
@QUNJ Łaaa, dobre 10 minut zagrał brawo dla niego. @SHIBA Poczekamy i zobaczymy. Ja po pierwszym sezonie jestem zdania, że Barca z tym trenerem LM nie wygra i trzymam się tego.
@tediko To w takim razie powinny być jakieś szybkie próby wymiany przed polem karnym, a takich nie ma. Nic nie gra w tej Barcelonie i to nie może być wina zawodników, że nic nie mogą zrobić.
Nie znam się na piłce, bo mam 19 lat, a na dodatek nie zasmakowałem profesjonalnego futbolu, ale się wypowiem. Jak to jest, że mając "bardzo dobrego" trenera, a w ataku Griezmanna, Messiego i Suareza, a w pomocy świetnego Arthura i De Jonga, nie możemy stworzyć 100% okazji? To czy zawodnicy nie są świetni czy po prostu ten trener nie jest "bardzo dobry"? Patologia tak można nazwać naszą grę, po prostu patologia.
2
@Chwytliwy Dawaj namiary na tego frajera.
4
Komentarz usunięty
3
@Odesseiron Szkoda gadać...
4
@BigShaq W ataku jest taki ruch, że nawet Carvajal czy Marcelo w najlepszej formie nic by nie zadziałali dośrodkowaniem.
14
@Adamski69 Niech on zajmie się tym co robi najlepiej, czyli uciekaniem od zawodnika z nadzieją, że ktoś go wyczyści.
1
@Chwytliwy Dalej ściąganie niewiadomych. I liczenie, że może odpalą.
2
@Chwytliwy I na tym się kończy, bo na rynku nie ma żadnego sensownego prawego obrońcy.
1
@Chwytliwy Kogo na tę prawą obronę?
0
@QUNJ Mam słaby wzrok, ale mecz w okularach oglądałem i mieliśmy jakieś inne sytuacje bramkowe oprócz tej Suareza? Gdzie? Chyba nie w tym meczu.
0
@SHIBA Nie widziałem tego posta, a szkoda.
Może kontynuację tej rozmowy przeprowadzimy w maju, albo na przełomie lutego/marca. Zobaczymy kto miał rację.
0
@QUNJ Powiedz, że zagrał więcej niż tylko 10 lub może 15 minut dobrze w tym meczu. Tak nie było. Nie będę wybielał rzeczywistości, bo to Messi.
0
@QUNJ Łaaa, dobre 10 minut zagrał brawo dla niego.
@SHIBA Poczekamy i zobaczymy. Ja po pierwszym sezonie jestem zdania, że Barca z tym trenerem LM nie wygra i trzymam się tego.
2
@Janiama Barca w tym sezonie, a wygranie LM. Wybierz jedno. Do zobaczenia podczas odpadnięcia z 1/8, a maksymalnie 1/4.
0
@Janiama Tak liczmy u niego tylko i wyłącznie na cud, bo nic innego nie może oferować.
0
@wyrek Piszesz, że 2 trudnych sytuacjach, a ja Ci piszę, że 2 nie była trudna jak na topowego napastnika. Czytać nie umiesz?
0
@wyrek Klask klask, bo TOP'owy napastnik umie zabrać się od razu z piłką. To i tak dużo jak na niego.
0
@wyrek Bez przesady, że druga to była trudna sytuacja. Miał szpaler jak kiedyś Rakitić w El Clasico.
0
@Kapitan hawk Super super, wyjdziemy z grupy LM! Ohohoho. Bo na więcej nie ma co liczyć.
9
Wszedł Dembele i robi całą robotę w ataku, bo jaśnie Pan Messi i Suarez stoją jak widły wbite w gnoju. Powodzenia w takim razie.
0
@FafitFCB Wypowiedzenie powinien wziąć.
0
@michal26 Prędzej Towarzystwo przyzna mi, że kolizja nie była w połowie moją winą, aniżeli Erneścik zmieni Suareza.
0
@Xavifcb6 To on zostawił tego "trenera" na stanowisku, więc to jego głowa do ścięcia też się nadaje. Cholerny biznesmen...
0
@tediko To w takim razie powinny być jakieś szybkie próby wymiany przed polem karnym, a takich nie ma. Nic nie gra w tej Barcelonie i to nie może być wina zawodników, że nic nie mogą zrobić.
9
Nie znam się na piłce, bo mam 19 lat, a na dodatek nie zasmakowałem profesjonalnego futbolu, ale się wypowiem.
Jak to jest, że mając "bardzo dobrego" trenera, a w ataku Griezmanna, Messiego i Suareza, a w pomocy świetnego Arthura i De Jonga, nie możemy stworzyć 100% okazji? To czy zawodnicy nie są świetni czy po prostu ten trener nie jest "bardzo dobry"? Patologia tak można nazwać naszą grę, po prostu patologia.
3
Spokojnie to tylko słabszy okres. Nasz super trener to ogarnie, dajcie mu czas.
0
Suarez jest tak daremny, a i tak pewnie zagra 90 minut...
0
@michal26 To w tym wieku już słabo ze wzrokiem, więc dlatego entuzjastycznie śpiewa hymn.
1
@Commando To zapewne szybko zaśniesz :D
0
@Kidd "Poznałem dziś MILF'a, z wyglądu Celine Dion
Mówiła, że nie chce ale rozbieram już ją"
1
@Vxb93 No cóż, sukces wymaga poświęceń.