2

Czekam, aż ktoś w piłce wymyśli kary dla arbitrów, bo to są jaja.

17

To niezły Lachociąg, ten człowiek jest po prostu idiotą. Człowiek to jest łeb i to straszny. Szkoda, że za podobne rzeczy nie odgwizdywał faulu.

0

@damiano996 Bez sił od dobrych 15 minut.

0

To niezły Pique. ;)

0

Dembele już zmęczony, powinien on zejść zamiast Vidala lub Arthura.

1

Przydałoby się przypomnieć ksywkę sędziego, która pochodzi od jego nazwiska, czyli "Lachociąg".

0

@Cave Idealny komentator do highlights'ów.

1

Ousmanek najpiękniejszy. Te jego zamachy nogą są zabójcze.

0

@tobiasson92 Przypomnieć Ci jakim amatorem jest De Ligt w Juve?

0

@Skaramuczi Podaję drugą wersję "kobiety do polityki, kobiety do garów!".

1

@Chwytliwy Może Rafalali spodobało się jego wnętrze. ;)
@Odesseiron Pierwszy krok do Adolfa. :D

1

Komentarz usunięty

0

@Odesseiron Znalazłem już, ale od 8 dopiero będę miał.

0

@krzychu1526 A gdzie prawdziwa wersja tej dyskusji?

1

@Quahoo Limity na koncie sprawdź. Może już za dużo postawiłeś w tym miesiącu.

0

@Szklaner Niestety przypominam sobie Barcę tak grającą, a to było zaledwie kilka sezonów wstecz.

29

@AmigoBlancos ▶Valverde Out ✔

0

@daniel32778 Ja pie... I znowu słuchać tego dennego komentarza na Eleven...

4

@Bykunn To, że go nie było to nie znaczy, że nie interesował się tym co się dzieje w jego ojczyźnie.

0

@ForcaMilosz JUESEJ tego nie zrozumiesz.

0

@Hanok @Odesseiron widzisz nie tylko ja tak mam. A chyba Ty jesteś wyjątkiem, który zawsze ma ochotę coś oglądać.

0

@Transu96 Topić nie topić, Ci co są na przyzwoitym poziomie to będą może kosztować 70% co teraz, więc jakaś duża strata nie jest. A bawić w półśrodki mi się nie chcę.

0

@Transu96 Panie to już się nie opłaca, to leciutkie poprawki i lecimy po TOP100. ;)

0

@Anonymus0608 To na kozaku. Jaki składzik?

0

@Colon Jak mogłyby być lepsze od Engame, jeżeli ta produkcja najwięcej zarobiła. Przecież to wiadome jest. :D

0

@Gacu95 A na bota strasznie nudno się gra i nie ma tych emocji co przeciwko randomowym gościom.

0

@Colon Takie oczywistości to już w podświadomości są i nie trzeba ich mówić. To jakby mówić, że Ojciec Chrzestny czy Skazany na Shawshank to najlepsze filmy, ale to przecież każdy wie. ;)
@Qlewer Jestem ostatnim rocznikiem XX w. Podane produkcje oglądałem parę lat temu i nie miałem uczucia, że włączyłem horror. Ale przestraszyć mnie w jakiejkolwiek produkcji jest łatwo, dlatego nie przepadam za tym gatunkiem.

0

@Gacu95 Już w tym tygodniu nie. Ale nagrody za poprzednie dwa zgarnąłem.

0

@Gacu95 Też się zdarzyło na taki trafić, ale pace'm da się wygrać mecz. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?