@Transu96 Topić nie topić, Ci co są na przyzwoitym poziomie to będą może kosztować 70% co teraz, więc jakaś duża strata nie jest. A bawić w półśrodki mi się nie chcę.
@Colon Takie oczywistości to już w podświadomości są i nie trzeba ich mówić. To jakby mówić, że Ojciec Chrzestny czy Skazany na Shawshank to najlepsze filmy, ale to przecież każdy wie. ;) @Qlewer Jestem ostatnim rocznikiem XX w. Podane produkcje oglądałem parę lat temu i nie miałem uczucia, że włączyłem horror. Ale przestraszyć mnie w jakiejkolwiek produkcji jest łatwo, dlatego nie przepadam za tym gatunkiem.
2
Czekam, aż ktoś w piłce wymyśli kary dla arbitrów, bo to są jaja.
17
To niezły Lachociąg, ten człowiek jest po prostu idiotą. Człowiek to jest łeb i to straszny. Szkoda, że za podobne rzeczy nie odgwizdywał faulu.
0
@damiano996 Bez sił od dobrych 15 minut.
0
To niezły Pique. ;)
0
Dembele już zmęczony, powinien on zejść zamiast Vidala lub Arthura.
1
Przydałoby się przypomnieć ksywkę sędziego, która pochodzi od jego nazwiska, czyli "Lachociąg".
0
@Cave Idealny komentator do highlights'ów.
1
Ousmanek najpiękniejszy. Te jego zamachy nogą są zabójcze.
0
@tobiasson92 Przypomnieć Ci jakim amatorem jest De Ligt w Juve?
0
@Skaramuczi Podaję drugą wersję "kobiety do polityki, kobiety do garów!".
1
@Chwytliwy Może Rafalali spodobało się jego wnętrze. ;)
@Odesseiron Pierwszy krok do Adolfa. :D
1
Komentarz usunięty
0
@Odesseiron Znalazłem już, ale od 8 dopiero będę miał.
0
@krzychu1526 A gdzie prawdziwa wersja tej dyskusji?
1
@Quahoo Limity na koncie sprawdź. Może już za dużo postawiłeś w tym miesiącu.
0
@Szklaner Niestety przypominam sobie Barcę tak grającą, a to było zaledwie kilka sezonów wstecz.
29
@AmigoBlancos ▶Valverde Out ✔
0
@daniel32778 Ja pie... I znowu słuchać tego dennego komentarza na Eleven...
4
@Bykunn To, że go nie było to nie znaczy, że nie interesował się tym co się dzieje w jego ojczyźnie.
0
@ForcaMilosz JUESEJ tego nie zrozumiesz.
0
@Hanok @Odesseiron widzisz nie tylko ja tak mam. A chyba Ty jesteś wyjątkiem, który zawsze ma ochotę coś oglądać.
0
@Transu96 Topić nie topić, Ci co są na przyzwoitym poziomie to będą może kosztować 70% co teraz, więc jakaś duża strata nie jest. A bawić w półśrodki mi się nie chcę.
0
@Transu96 Panie to już się nie opłaca, to leciutkie poprawki i lecimy po TOP100. ;)
0
@Anonymus0608 To na kozaku. Jaki składzik?
48
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71647032_2051833144918060_2908595068812132352_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQlF4ogX9KytNB1LXMBSUshUNzFvUg37xHmDB7ShPtuBIQkNywBgRrg5N_lQ1ewaAYA&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=9a31339d236be569139fb406713f8ef1&oe=5E3DABC9
@Socjopata sprawa dla reportera.
0
@Colon Jak mogłyby być lepsze od Engame, jeżeli ta produkcja najwięcej zarobiła. Przecież to wiadome jest. :D
0
@Gacu95 A na bota strasznie nudno się gra i nie ma tych emocji co przeciwko randomowym gościom.
0
@Colon Takie oczywistości to już w podświadomości są i nie trzeba ich mówić. To jakby mówić, że Ojciec Chrzestny czy Skazany na Shawshank to najlepsze filmy, ale to przecież każdy wie. ;)
@Qlewer Jestem ostatnim rocznikiem XX w. Podane produkcje oglądałem parę lat temu i nie miałem uczucia, że włączyłem horror. Ale przestraszyć mnie w jakiejkolwiek produkcji jest łatwo, dlatego nie przepadam za tym gatunkiem.
0
@Gacu95 Już w tym tygodniu nie. Ale nagrody za poprzednie dwa zgarnąłem.
0
@Gacu95 Też się zdarzyło na taki trafić, ale pace'm da się wygrać mecz. :D