2

Steven Knight za zakończenie tak 5. sezonu Peaky Blinders powinien się w piekle smażyć...
Ale sezon trzyma poziom poprzednich, chapeau bas dla twórców i aktorów.

2

@PanZagadka Dzięki wystarczyło router zrestartować. @MesQueUnClub_87 @Cave @gumaz

42

@msmsms To oni wybrali ścieżkę przedwczesnego zakończenia życia.

0

Działa wam Netflix?

2

@Danny Gaucho A gdzie Ronaldo?

0

@gorgota Ja bym zapytał do kogo podbiega.

0

Jakbym siebie słyszał.

0

@Gall Nie ta strona. Niektórym jakby ta informacja strona w mordę walneła to by nadal nie wiedzieli.

0

@ksobi Lepszy PIS niż te inne pseudo partie.

26

@msmsms Ja pierd... Czy Tobie człowieku cokolwiek pasuje na tym świecie?

1

@ArdoFCB Archeory

6

@kasha To jesteś z tych nielicznych.

0

@msmsms Chciałem zobaczyć czy "myślisz rozumem".
Jeżeli ktoś lubi takie mięso to co Ci do tego? Jedyna rzecz jaka w tym przeszkadzałaby mi to niehumanitarne traktowanie jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest przeznaczone na mięso. Tyle.

7

Ta wypowiedź Messiego powinna być przypięta na samej górze LR. Może po tym niektórzy zrozumieją.

0

@msmsms Zjadłbyś psa, jeżeli od tego zależałoby Twoje życie? Ja tak, bez zawachania.

2

@msmsms W Chinach czy gdzieś jest kult krowy i jest święta, więc przestań jeść wołowinę. Śmieszy mnie ten kult psa i kota w Europie.

2

@ksobi U sąsiada to normalne, siedzi cały dzień przed tym TVP i mózg już powoli wysiada... Że sąsiada jeszcze w jakimś zakładzie nie zamknęli.

1

@Odesseiron Alkohol za 500+ też chyba można nazwać "za darmo".

1

@Odesseiron Oddać pusty głos = nie iść na wybory.

5

@Criss18Barca Z dzbanka jeszcze herbaty nie piłem.

2

@Adamski69 Polska/Polak i uczciwość. Ale oksymoron.

4

@msmsms Zwierzę to zwierzę zostało stworzone dla pokarmu dla człowieka. Nieważne czy pies, kot, pelikan czy inny słoń. TO JEST POKARM!

3

@Hushovt Wychodzi jak Wenezuela z kryzysu.

2

@Danny Gaucho Znowu próbujesz być na siłę śmieszny... ;)

0

@Colon To w sumie już można szampana otwierać. :D

5

@Colon Zgłaszam się do PIS'u, bo wy będziecie sobie debatować, ale i tak każdy wie, że wygram. ;)

4

@DawidekFCB Nie umie mówić, a to co innego, aniżeli rozumieć.

1

@Odesseiron W końcu nazwisko Ibisz zobowiązuje. ;)

0

@MesQueUnClub_87 Panie wyczucie ironii się kłania.

1

@Phatro Po Mr. Banał jakoś dużo się nie spodziewam. "Valverde może na nas liczyć", "Słowa Dembele to błąd młodości", "Powoli wracamy na właściwe tory".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?