Steven Knight za zakończenie tak 5. sezonu Peaky Blinders powinien się w piekle smażyć... Ale sezon trzyma poziom poprzednich, chapeau bas dla twórców i aktorów.
@msmsms Chciałem zobaczyć czy "myślisz rozumem". Jeżeli ktoś lubi takie mięso to co Ci do tego? Jedyna rzecz jaka w tym przeszkadzałaby mi to niehumanitarne traktowanie jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest przeznaczone na mięso. Tyle.
@Phatro Po Mr. Banał jakoś dużo się nie spodziewam. "Valverde może na nas liczyć", "Słowa Dembele to błąd młodości", "Powoli wracamy na właściwe tory".
2
Steven Knight za zakończenie tak 5. sezonu Peaky Blinders powinien się w piekle smażyć...
Ale sezon trzyma poziom poprzednich, chapeau bas dla twórców i aktorów.
2
@PanZagadka Dzięki wystarczyło router zrestartować. @MesQueUnClub_87 @Cave @gumaz
42
@msmsms To oni wybrali ścieżkę przedwczesnego zakończenia życia.
0
Działa wam Netflix?
2
@Danny Gaucho A gdzie Ronaldo?
0
@gorgota Ja bym zapytał do kogo podbiega.
0
Jakbym siebie słyszał.
0
@Gall Nie ta strona. Niektórym jakby ta informacja strona w mordę walneła to by nadal nie wiedzieli.
0
@ksobi Lepszy PIS niż te inne pseudo partie.
26
@msmsms Ja pierd... Czy Tobie człowieku cokolwiek pasuje na tym świecie?
1
@ArdoFCB Archeory
6
@kasha To jesteś z tych nielicznych.
0
@msmsms Chciałem zobaczyć czy "myślisz rozumem".
Jeżeli ktoś lubi takie mięso to co Ci do tego? Jedyna rzecz jaka w tym przeszkadzałaby mi to niehumanitarne traktowanie jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest przeznaczone na mięso. Tyle.
7
Ta wypowiedź Messiego powinna być przypięta na samej górze LR. Może po tym niektórzy zrozumieją.
0
@msmsms Zjadłbyś psa, jeżeli od tego zależałoby Twoje życie? Ja tak, bez zawachania.
2
@msmsms W Chinach czy gdzieś jest kult krowy i jest święta, więc przestań jeść wołowinę. Śmieszy mnie ten kult psa i kota w Europie.
2
@ksobi U sąsiada to normalne, siedzi cały dzień przed tym TVP i mózg już powoli wysiada... Że sąsiada jeszcze w jakimś zakładzie nie zamknęli.
1
@Odesseiron Alkohol za 500+ też chyba można nazwać "za darmo".
1
@Odesseiron Oddać pusty głos = nie iść na wybory.
5
@Criss18Barca Z dzbanka jeszcze herbaty nie piłem.
2
@Adamski69 Polska/Polak i uczciwość. Ale oksymoron.
4
@msmsms Zwierzę to zwierzę zostało stworzone dla pokarmu dla człowieka. Nieważne czy pies, kot, pelikan czy inny słoń. TO JEST POKARM!
3
@Hushovt Wychodzi jak Wenezuela z kryzysu.
2
@Danny Gaucho Znowu próbujesz być na siłę śmieszny... ;)
0
@Colon To w sumie już można szampana otwierać. :D
5
@Colon Zgłaszam się do PIS'u, bo wy będziecie sobie debatować, ale i tak każdy wie, że wygram. ;)
4
@DawidekFCB Nie umie mówić, a to co innego, aniżeli rozumieć.
1
@Odesseiron W końcu nazwisko Ibisz zobowiązuje. ;)
0
@MesQueUnClub_87 Panie wyczucie ironii się kłania.
1
@Phatro Po Mr. Banał jakoś dużo się nie spodziewam. "Valverde może na nas liczyć", "Słowa Dembele to błąd młodości", "Powoli wracamy na właściwe tory".