13

@Rewolucja123 Nie, bo zawsze kogoś innego może to zainteresować.

10

@NeroTFP Może w końcu ktoś nie będzie się bał i będzie się patrzył na ich ręce.

0

@Danny Gaucho Miałem podobnie, ale z bratem. :/

1

@Odesseiron Oglądaj dalej sobie te hiszpańskie papki.
Postać Lucyfera i gra Toma Ellisa to jest wystarczający powód dla obejrzenia tego serialu. Ale co może wiedzieć taki ignorant jak Ty. ;)

0

@Danny Gaucho Z mojego źródła wynika, że jest tak zniesmaczony Tobą, że aż włosy mu odrosły.

0

@Danny Gaucho W związku z Twoim avatarem, podobno sąsiedzi narzekali na głośne puszczanie utworu "Chryzantemy złociste" przez Stathama.

0

@neymarjr_143 I tak długo wytrzymał.

7

@masq Zmień płeć na jedno wyjdzie.

0

@Transu96 To widzę, że wybuch emocji na padzie to nie była jednorazowa akcja. ;)

3

@msmsms Otwórz budkę z kebabami, bo mięso masz. I Ci 500+ nie będzie potrzebne.

0

@Transu96 Godzinę posiedzisz i do domu wyślą.

0

@Transu96 Masz wolne i jeszcze narzekasz? Aż tak dobrze za PiSu jest?

21

@Rewolucja123 Najbogatsza w Hiszpanii.

0

@Kamilos84 Albo Ukrainę czy Izrael.

1

@Explode Niby ta sama postać, a całkowicie inna. Tak samo z Jokerem Nicholsona. Phoenix miał więcej roboty, musiał wczuć się w tę przemianę, a nie od razu grać psychopatę.

0

@MESSIah16 Joker to jest w pewnym sensie wyznacznik aktorstwa.

6

@tbas Coś w tym jest na pewno, ale nazywanie mieszkańców wsi zacofanym czy po prostu debilami to jest zdecydowanie przesada. I nieważne czy chodzi o mentalność czy o wykształcenie.

18

@Mathew86 Totalnie mnie to nie interesuje jak kogoś takiego nazwiesz. Naprawdę. To, że komuś ta partia odpowiada to spoko, jego życie. Osobiście głosowałem na Konfederacje i jak wygranie PiS'u mnie nie dziwi, tak 27% KO to jest dopiero nieśmieszny żart.

46

@tbas Pojawiały się komentarze wyśmiewające wyborców PIS, typu "No czemu mnie nie dziwi, że bezrobotni lub osoby z wykształceniem podstawowym głosowały na PiS?". Można było wiele takich komentarzy zobaczyć. I tak brzmi to jakbyś mówił o debilu lub kimś po prostu gorszym.

14

@A_Gomesinho_21 Osoby głosujące na KO powinny być ostatnimi, które mają czelność coś na PiS powiedzieć. I to serio. KO (PO) to jest największe łajno w jakie moglibyśmy się wprowadzić, znowu.

1

@BarcaInfo Czyli jednak więcej meczy rozegrał niż przypuszczałem.

0

@Aqualitek Nigdy w życiu takiej informacji nie widziałem, ani nie słyszałem o takim czymś.
Ale może naprawdę jest.

0

@ArdoFCB W kinie masz do wyboru dubbing albo napisy. Lektora nigdy nie było, lektor pojawia się w filmach, gdy wchodzą do telewizji publicznej, albo na DVD. A Joker jest dostępny tylko z napisami (u mnie w mieście, nie wiem jak w całej Polsce).

0

@Striker Jeżeli jakieś problemy z dojazdem by mieli to jak najbardziej rozumiem.

3

@ArdoFCB Pokaż mi jakikolwiek film z lektorem w kinie.

5

@ArdoFCB Widziałeś gdzieś w kinie w film z lektorem?

8

@BarcaInfo To już przesada i to zdecydowanie.

0

Komentarz usunięty

1

@Kajtek77 A już myślałem, że spocząłeś na laurach jak @KamQiX z kalendarzami. ;)

46

@deyna2018 Mamy się cieszyć, że u nas jest gównianie tylko dlatego, że w innych krajach jest gorzej? Co za głupota...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?