2

@MESSIah16 "Murray. Can You introduce me as a Joker?"

0

@Kajtek77 Maj Lovaaa.

1

@PrinceDamon @Socjopata W sumie fajny pomysł, pewnie paru chętnych by się znalazło. Ale trzeba byłoby znaleźć jakiś porządny serwer.

0

@masq Masz nawet news o tym klasyku.

3

@BigShaq To przez tego pijaka, obrzygał jakąś laskę, a ona z wielkim kafarem była, no i nie dałem rady.

0

@ściah Słuchając przemyśleń niektórych osób to lepiej nie żyć w tym chorym społeczeństwie.

3

@Elnuum Ja ostatnio w mordę na warszawskiej pradze wyłapałem. :/

1

@Sznejk Osobiście gram nim na ŚPD ze stylem cień i robi całą robotę w defensywie. Wart i to zdecydowanie.

1

@Socjopata Typowa baba.

3

@Odesseiron Ciekawe czy temu psiakowi ukręcił łeb na oczach dziecka.

3

@SeeleyBooth Brata przyrodniego.

1

@ściah Twój wnuk będzie obrzydzony Tobą, bo jadłeś mięso.

0

@Pogba Ale Ty masz silną psychikę. Na pewno dasz radę?

0

@4drian0 Młoda dojna krowa.

0

@student97r O Kevina Love kojarzę i już mam jakieś odniesienie do tych zarobków. Czyli dużo. ;)

1

@krzychu1526 Niestety mój wybraniec podobno zmarł 30 kwietnia 1945. Więc raczej mu nie wyślę. :/

1

@Odesseiron Apatyczny romantyk bez serca. Jak dziwnie to brzmi.

0

@student97r Ale w szerszym gronie raczej no-name. Jak jego zarobki przekładają się na tych bardziej znanych (wiadomo wykluczając TOP'owe gwiazdy)?

0


"Kiedy kochasz to co posiadasz - to masz wszystko czego potrzebujesz.
Mądre słowa.

0

@student97r Kto to i czemu taki pieniądz zarabia? Strzelam, że koszykarz, ale chyba jakiś no-name.

0

@Baaarca95 Ta. Ale daje radę nawet całe mecze zagrać, wiadomo zależy od stylu gry.

0

@Baaarca95 Muszę przyznać, że daje rady, ale w meczu o większym tempie to jest do zmiany około 70 min.

3

@Odesseiron Ty chyba chcesz być odłączony od aparatury.

0

@Colon Jem tylko w weekendy.

0

@Socjopata Albo mistrz UFC. ;)

0

@Socjopata Ale kierowca żyje, a ten potrącony nie, więc wiadomo od kogo te organy powinny być wzięte. ;)

0

Komentarz usunięty

4

@krzychu1526 Jestem dumny z kierowców BMW. *.*
Protest "przeciwko zabijaniu pieszych na drogach". O Allahu, ale to komicznie brzmi.

3

@Odesseiron Jak przez demencję to nie pamiętasz co wczoraj robiłeś, a co dopiero film, który oglądałeś X lat temu.

0

@Odesseiron Chyba trzeba najpierw filmy nadrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?