Użytkownik zbanowany
2 listopada 2019, 11:02
2
@Kajtek77 Już od tygodnia dostępne w Biedronce. Osobiście za Irish Whiskey nie przepadam, ale będę musiał kiedyś spróbować.
2 listopada 2019, 10:23
0
@SeeleyBooth To ja pojechałem na wakacje i taki temat beze mnie obgadaliście? Jak mogliście...
2 listopada 2019, 10:08
1
@tadzik447 No, ale moje zmartwychwstanie jest prawdziwe. ;)
2 listopada 2019, 10:06
Przedwczoraj było Halloween, wczoraj było Wszystkich Świętych, a dzisiaj mamy zmartwychwstanie. Dzień dobry wszystkim. Wiem, że tęskniliście za moją osobą.
26 października 2019, 01:22
@IronSanHybrid Proszę podać mi powód, wtedy przemyślę swoje zachowanie.
26 października 2019, 01:07
8
@Jakchcesz Telefon by Ci wybuchł. :D
26 października 2019, 01:05
@IronSanHybrid Świadkiem, świadkiem Iron!
26 października 2019, 00:26
5
@kenneth99 Tak to jest jak się z ojcem usiądzie do stołu.
26 października 2019, 00:15
@IronSanHybrid Na końcu powinno być "najmądrzejszy".
25 października 2019, 22:51
@kenneth99 Kenneth dawaj, dawaj.
25 października 2019, 22:45
@Socjopata Dawać, dawać.
25 października 2019, 19:38
@Encore To jest hit, a nie jakieś popierdółki:
25 października 2019, 18:53
@kerouac Ludzie z RAZEM wolą być czymś innym zalewani. :D
25 października 2019, 18:50
@Danny Gaucho Sam to wymyśliłeś?
25 października 2019, 16:59
@Danny Gaucho Stano i Smoku zawsze na propsie.
25 października 2019, 16:57
@Danny Gaucho @Bykunn wołają Cię.
25 października 2019, 16:46
@PrinceDamon To od jutra zaczynamy zabawę.
25 października 2019, 16:42
@Socjopata Lepiej na ławce pod sklepem. :D
25 października 2019, 16:38
@Socjopata Metka, ekipę montujemy i walimy nockę dzisiaj. Pif paf też można. :D
25 października 2019, 16:35
@Janiama Pewnie niektórzy użytkownicy mieliby chrapkę na Twoje nogi.@Socjopata jak nie wyszło? Dawaj serwer i zaraz gramy.
25 października 2019, 16:16
@Socjopata Pewnie ładnie po całej Polsce jesteśmy porozrzucani. :D
25 października 2019, 16:12
@NeroTFP A poza tym to szybko takie coś zamieniłoby się w galę MMA.
25 października 2019, 16:03
@NeroTFP To możesz się ze swoimi ulubionymi użytkownikami ugadać i się spotkać. Na pewno masz własne "kółko wzajemnej adoracji".
25 października 2019, 16:00
39
@NeroTFP Za dużo roboty z tym jest. Policja, pogotowie itd.
25 października 2019, 15:48
@TheNekro94 Nie nazywanie czegoś rapem, albo kogoś raperem tylko dlatego, że jego muzyka Ci nie pochodzi to jest to objaw ignorancji.
25 października 2019, 14:13
@sidzej Ale proszę nie wysyłać zdjęć @Danny Gaucho . Nie ładnie tak robić.
25 października 2019, 14:10
@marcin000019 Nie przestrasz się smaku.
25 października 2019, 14:00
@sidzej Dla kobiet to powinna być jeszcze obowiązkowa umiejętność twerku.
25 października 2019, 12:48
@sidzej To jeżeli matematyka rymuje się z taktyka to Ernesto chyba na dwójkach zdawał.
25 października 2019, 12:46
@kerouac To byś się w końcu wyprowadził. Masz 34 lata i ciągle ciągniesz od ojca kasę...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@Kajtek77 Już od tygodnia dostępne w Biedronce. Osobiście za Irish Whiskey nie przepadam, ale będę musiał kiedyś spróbować.
0
@SeeleyBooth To ja pojechałem na wakacje i taki temat beze mnie obgadaliście? Jak mogliście...
1
@tadzik447 No, ale moje zmartwychwstanie jest prawdziwe. ;)
0
Przedwczoraj było Halloween, wczoraj było Wszystkich Świętych, a dzisiaj mamy zmartwychwstanie.
Dzień dobry wszystkim. Wiem, że tęskniliście za moją osobą.
0
@IronSanHybrid Proszę podać mi powód, wtedy przemyślę swoje zachowanie.
8
@Jakchcesz Telefon by Ci wybuchł. :D
1
@IronSanHybrid Świadkiem, świadkiem Iron!
5
@kenneth99 Tak to jest jak się z ojcem usiądzie do stołu.
1
@IronSanHybrid Na końcu powinno być "najmądrzejszy".
0
@kenneth99 Kenneth dawaj, dawaj.
1
@Socjopata Dawać, dawać.
0
@Encore To jest hit, a nie jakieś popierdółki:
2
@kerouac Ludzie z RAZEM wolą być czymś innym zalewani. :D
2
@Danny Gaucho Sam to wymyśliłeś?
0
@Danny Gaucho Stano i Smoku zawsze na propsie.
1
@Danny Gaucho @Bykunn wołają Cię.
0
@PrinceDamon To od jutra zaczynamy zabawę.
2
@Socjopata Lepiej na ławce pod sklepem. :D
0
@Socjopata Metka, ekipę montujemy i walimy nockę dzisiaj. Pif paf też można. :D
0
@Janiama Pewnie niektórzy użytkownicy mieliby chrapkę na Twoje nogi.
@Socjopata jak nie wyszło? Dawaj serwer i zaraz gramy.
0
@Socjopata Pewnie ładnie po całej Polsce jesteśmy porozrzucani. :D
0
@NeroTFP A poza tym to szybko takie coś zamieniłoby się w galę MMA.
2
@NeroTFP To możesz się ze swoimi ulubionymi użytkownikami ugadać i się spotkać. Na pewno masz własne "kółko wzajemnej adoracji".
39
@NeroTFP Za dużo roboty z tym jest. Policja, pogotowie itd.
0
@TheNekro94 Nie nazywanie czegoś rapem, albo kogoś raperem tylko dlatego, że jego muzyka Ci nie pochodzi to jest to objaw ignorancji.
5
@sidzej Ale proszę nie wysyłać zdjęć @Danny Gaucho . Nie ładnie tak robić.
0
@marcin000019 Nie przestrasz się smaku.
1
@sidzej Dla kobiet to powinna być jeszcze obowiązkowa umiejętność twerku.
1
@sidzej To jeżeli matematyka rymuje się z taktyka to Ernesto chyba na dwójkach zdawał.
2
@kerouac To byś się w końcu wyprowadził. Masz 34 lata i ciągle ciągniesz od ojca kasę...