2

@Kajtek77 Już od tygodnia dostępne w Biedronce. Osobiście za Irish Whiskey nie przepadam, ale będę musiał kiedyś spróbować.

0

@SeeleyBooth To ja pojechałem na wakacje i taki temat beze mnie obgadaliście? Jak mogliście...

1

@tadzik447 No, ale moje zmartwychwstanie jest prawdziwe. ;)

0

Przedwczoraj było Halloween, wczoraj było Wszystkich Świętych, a dzisiaj mamy zmartwychwstanie.
Dzień dobry wszystkim. Wiem, że tęskniliście za moją osobą.

0

@IronSanHybrid Proszę podać mi powód, wtedy przemyślę swoje zachowanie.

8

@Jakchcesz Telefon by Ci wybuchł. :D

1

@IronSanHybrid Świadkiem, świadkiem Iron!

5

@kenneth99 Tak to jest jak się z ojcem usiądzie do stołu.

1

@IronSanHybrid Na końcu powinno być "najmądrzejszy".

0

@kenneth99 Kenneth dawaj, dawaj.

1

@Socjopata Dawać, dawać.

0

@Encore To jest hit, a nie jakieś popierdółki:


2

@kerouac Ludzie z RAZEM wolą być czymś innym zalewani. :D

2

@Danny Gaucho Sam to wymyśliłeś?

0

@Danny Gaucho Stano i Smoku zawsze na propsie.

1

@Danny Gaucho @Bykunn wołają Cię.

0

@PrinceDamon To od jutra zaczynamy zabawę.

2

@Socjopata Lepiej na ławce pod sklepem. :D

0

@Socjopata Metka, ekipę montujemy i walimy nockę dzisiaj. Pif paf też można. :D

0

@Janiama Pewnie niektórzy użytkownicy mieliby chrapkę na Twoje nogi.
@Socjopata jak nie wyszło? Dawaj serwer i zaraz gramy.

0

@Socjopata Pewnie ładnie po całej Polsce jesteśmy porozrzucani. :D

0

@NeroTFP A poza tym to szybko takie coś zamieniłoby się w galę MMA.

2

@NeroTFP To możesz się ze swoimi ulubionymi użytkownikami ugadać i się spotkać. Na pewno masz własne "kółko wzajemnej adoracji".

39

@NeroTFP Za dużo roboty z tym jest. Policja, pogotowie itd.

0

@TheNekro94 Nie nazywanie czegoś rapem, albo kogoś raperem tylko dlatego, że jego muzyka Ci nie pochodzi to jest to objaw ignorancji.

5

@sidzej Ale proszę nie wysyłać zdjęć @Danny Gaucho . Nie ładnie tak robić.

0

@marcin000019 Nie przestrasz się smaku.

1

@sidzej Dla kobiet to powinna być jeszcze obowiązkowa umiejętność twerku.

1

@sidzej To jeżeli matematyka rymuje się z taktyka to Ernesto chyba na dwójkach zdawał.

2

@kerouac To byś się w końcu wyprowadził. Masz 34 lata i ciągle ciągniesz od ojca kasę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?