@Chwytliwy I co w tym złego jest? To, że ktoś wciągnie krechę szkodzi Ci jakoś? Nie. Wiadomo nie jest to takie proste, bo jeszcze trzeba było ustalić kary za np. prowadzenie samochodu pod wpływem itd.
To jest po prostu dramat człowieka. Przez całą karierę jesteś zdrów jak ryba. Spełniasz swoje marzenię i przechodzisz do ukochanego klubu, w którym napotykasz kłodę za kłodą. Tragedia...
0
@Bamek94 DuckedGuy możesz dodać.
2
@Chwytliwy I co w tym złego jest? To, że ktoś wciągnie krechę szkodzi Ci jakoś? Nie.
Wiadomo nie jest to takie proste, bo jeszcze trzeba było ustalić kary za np. prowadzenie samochodu pod wpływem itd.
5
@Chwytliwy Stare baby [...] prądem.
0
@SeeleyBooth Tobie też czasami by się przydało. ;)
0
@Isso89 To nie hazard, alkohol czy narkotyki nas niszczą, tylko my sami. Dajemy im obwładnąć samym sobą.
7
https://lubin.naszemiasto.pl/diler-w-rekach-policjantow-900-porcji-marihuany-nie-trafi/ar/c1-7411772
Około 36000 zł. Walka z tym to walka z wiatrakami. Może ktoś zrozumie, że nie ma to całkowicie sensu i zamiast państwo na tym zarabiać to nie wiem co próbuje osiągnąć.
0
@kuz To już wiesz. ;)
0
@kuz
No po prostu...
0
@DonMatteo901 Tak praktycznie liczy się katolików na świecie. Innego sposobu nie ma. Głupota czy nie, no ale tak jest.
1
@MesQueUnClub_87 To dobrze, szanuję.
0
@Brusu Firpo czy Wague i tak nie mają szans na grę, więc ktoś musiał to być. Niestety łatwo uwierzyć w kolejną kontuzję Dembouza. :/
0
@MesQueUnClub_87 Wyrzuca to się śmieci, więc dobrze że znasz poziom swoich komentarzy. ;)
0
@Brusu Jeżeli umiem liczyć to w kadrze jest 3 stoperów, ale się nie znam.
0
@MesQueUnClub_87 To nadal więcej osób niż u Ciebie.
1
@MesQueUnClub_87 Twoich głupot to nawet moderacja nie czyta.
2
@BarcaInfo Bardziej niż w 3. lidze nie będą na niego polować.
1
@Danny Gaucho O to, to. Miałem też o tym pisać.
0
@Brusu I tak powołanie kogoś innego nic by nie zmieniło.
0
@kenneth99 Pytanie czy zagra w jutrzejszym meczu, bo też powołanie może być przykrywką.
1
@Seneka Zawsze można połączyć jedno z drugim.
3
@Odesseiron Dobrze, że ludzie się szanują i nie oglądają takiego szajsu.
0
@Bartek22 "Będzie to decyzja trenera" czy aby na pewno?
1
@Kapitan hawk Ja mogę robić za sędziego.
8
Dobra prowadząca w TVP Info. Cytując panią "eeee [...] yyyy [...] emmmm".
@edit. A jednak to jest posłanka to już w ogóle całkowity wstyd.
3
@koksik2700 W sumie to i to miało na celu uśpienie oglądającego.
3
Aż tak nisko upadliśmy, że jutro gramy o 19? Niech jeszcze bardziej niszczą ten piękny klub.
3
To jest po prostu dramat człowieka. Przez całą karierę jesteś zdrów jak ryba. Spełniasz swoje marzenię i przechodzisz do ukochanego klubu, w którym napotykasz kłodę za kłodą. Tragedia...
0
@Jakchcesz Tak jak mówiłem. ;)
0
@Colon Pani prowadząca: "To co ja miałam w brzuchu przez 9 miesięcy? Dzika?".
3
Komentarz usunięty