1

@Douglasinho No niestety walka wyglądała jak pojedynek Jorge z workiem. Nate nie zasłużył na rewanż po tych 3 rundach. Ale czy go dostanie to zdecyduje ilość PPV.

0

@KapiFCB Niestety wytyczne dla każdej walki są takie same. A panowie w oktagonie pokazali, że zasłużyli na taką okazję.
Diaz jak to Nate utrzymywał się w walce jak i w karierze tylko swoją charyzmą, kondycją i stalową szczękom, bo umiejętności to ma średnie.

0

@Grzesior667 I danie główne nie zawiodło. Walka zakończyła się przez decyzję lekarza, ponieważ rozcięcie łuku brwiowego u Diaza było za głębokie. Ale przez te 3 całe rundy zdecydowanie przeważał Masvidal. A poza tym cieszę się, że kupon za drobniaki mi wszedł.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODI0ODQ5NzA3MTQ3MTQwMDoKyZBXrrn2wQudqFw=
&kind=LIVE
Całą galę oceniam 8/10.

0

@Grzesior667 Walka Gastelum - Till bardzo duży zieeeeew. Walka decyzją niejednogłośną dla Tilla, walka mogła pójść w jedną lub drugą stronę, ponieważ żaden z zawodników nie zrobił niczego, żeby wygrać.
A teraz czas na danie główne.

0

@Grzesior667 Trzecia walka Thompson - Luque, decyzją sędziów dla tego pierwszego. Muszę przyznać, że 2 i 3 runda to co zaprezentował Thompson to mistrzostwo świata w stójcę. Pięknie technicznie walka.

0

UFC 244 SPOILERY
Karta główna zaczęła się miodnie od nokautu (high kick) Kevina Lee w pierwszej rundzie.
Następna walka Lewis - Ivanov. Bardzo ciężka walka do punktowania dla sędziów, ale niejednogłośnie wygrał Amerykanin.

1

@Esteban_ Najlepsze skróty, to były czasy.

0

@ef Tak bramkarz Betisu ze 2 minuty jak nie więcej soczewkę zmieniał.

0

@zadafcb Idzie się wciągnąć.

1

@stysiek Że to jest Barcelona i jest tu syf od zarządu po piłkarzy. O taki mały problem.

9

@Janiama Przecież sam Valverde mówił ostatnio, że nie interesuje go to co zawodnicy robią w wolnym czasie. A jak mu to nie pasuje to niech przyciśnie gwiazdeczki, ale do tego trzeba mieć charakter.

0

@Wichurek Trzech Messich? O zgrozo. Bronić się w 8? To nawet Zagłębie Lubin by nas cisnęło.

3

@jedrek7000 Każdy musi siedzieć za swoje przewinienia. Regulamin jest jasny i taki sam dla każdego.

0

Cieszy wygrana Levante, trochę mniej boli porażka Barcelony, ale może komuś spadną klapki z oczu.

0

@BigShaq Jako, iż jest to Liverpool to nie.

0


Moja reakcja oglądając ten mecz.

4

Nawet Vidal chce nam oszczędzić bólu i pokazuje Suareza do zmiany.

0

@Katalończyk 99 Dzięki może kiedyś skorzystam z tej opcji. ;)

3

Mogę powiedzieć, że nasza gra wygląda tragicznie czy nie, bo nigdy w piłkę nie grałem?

0

@SeeleyBooth Zdjęcie dziadka za młodu.

7

Griezmann jak na te 15 minut to jest tragiczny.

3

@IronSanHybrid Jak on tyle chleje, że patrzy się w wyłączony ekran i film recenzuje. To nawet po LSD nie ma się takiej fazy.

6

@IronSanHybrid Przynajmniej będę mógł się onanizować oglądając serial, więc na plus.

0

@Odesseiron Na pw nie możesz mu wysłać?

1

@Bagsik88 Jak kibic mogę powiedzieć "Oby!".

0

@Bagsik88 To do usłyszenia w maju czy kiedy tam jest ten finał. ;)

1

@Bagsik88 A czemu Suarez trzyma się tak mocno składu? Przecież jego cały mecz to może 1 lub 2 dobre kontakty z piłką i to chyba każdy widzi. Gra Busquetsa w pierwszym składzie czy Griez na LS to wiadomo czyja wina (o owym Panu wszystko powiedziałem).
Jak jestem pewien, że z dwójką Suarez Messi nie wygramy LM, tak nie wiem czy mając Messiego w składzie jest to możliwe.

1

@Bagsik88 Jak widać w futbolu odchodzi się od "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i to widać. A broniąc zawodnikiem mniej to już są problemy, a co dopiero gdy dwóch zawodników nie broni (koleżka Messiego) to nawet taka Slavia nas potrafi zdominować.
Messi niech zdobywa sobie kolejne nagrody indywidualne, ale dopóki na boisku będzie grał w większości ze swoimi kolegami to dla mnie może odejść. Z bólem, ale jednak taka się prawda.

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7737237#comment-7737237
No cóż chciałoby się przypomnieć me słowa.

1

@Qlewer To miasto było na skraju upadku co można zobaczyć na samym początku filmu, więc tylko potrzebowali bodźca do strajku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?