@Douglasinho No niestety walka wyglądała jak pojedynek Jorge z workiem. Nate nie zasłużył na rewanż po tych 3 rundach. Ale czy go dostanie to zdecyduje ilość PPV.
@KapiFCB Niestety wytyczne dla każdej walki są takie same. A panowie w oktagonie pokazali, że zasłużyli na taką okazję. Diaz jak to Nate utrzymywał się w walce jak i w karierze tylko swoją charyzmą, kondycją i stalową szczękom, bo umiejętności to ma średnie.
@Grzesior667 Walka Gastelum - Till bardzo duży zieeeeew. Walka decyzją niejednogłośną dla Tilla, walka mogła pójść w jedną lub drugą stronę, ponieważ żaden z zawodników nie zrobił niczego, żeby wygrać. A teraz czas na danie główne.
@Grzesior667 Trzecia walka Thompson - Luque, decyzją sędziów dla tego pierwszego. Muszę przyznać, że 2 i 3 runda to co zaprezentował Thompson to mistrzostwo świata w stójcę. Pięknie technicznie walka.
UFC 244 SPOILERY Karta główna zaczęła się miodnie od nokautu (high kick) Kevina Lee w pierwszej rundzie. Następna walka Lewis - Ivanov. Bardzo ciężka walka do punktowania dla sędziów, ale niejednogłośnie wygrał Amerykanin.
@Janiama Przecież sam Valverde mówił ostatnio, że nie interesuje go to co zawodnicy robią w wolnym czasie. A jak mu to nie pasuje to niech przyciśnie gwiazdeczki, ale do tego trzeba mieć charakter.
@Bagsik88 A czemu Suarez trzyma się tak mocno składu? Przecież jego cały mecz to może 1 lub 2 dobre kontakty z piłką i to chyba każdy widzi. Gra Busquetsa w pierwszym składzie czy Griez na LS to wiadomo czyja wina (o owym Panu wszystko powiedziałem). Jak jestem pewien, że z dwójką Suarez Messi nie wygramy LM, tak nie wiem czy mając Messiego w składzie jest to możliwe.
@Bagsik88 Jak widać w futbolu odchodzi się od "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i to widać. A broniąc zawodnikiem mniej to już są problemy, a co dopiero gdy dwóch zawodników nie broni (koleżka Messiego) to nawet taka Slavia nas potrafi zdominować. Messi niech zdobywa sobie kolejne nagrody indywidualne, ale dopóki na boisku będzie grał w większości ze swoimi kolegami to dla mnie może odejść. Z bólem, ale jednak taka się prawda.
1
@Douglasinho No niestety walka wyglądała jak pojedynek Jorge z workiem. Nate nie zasłużył na rewanż po tych 3 rundach. Ale czy go dostanie to zdecyduje ilość PPV.
0
@KapiFCB Niestety wytyczne dla każdej walki są takie same. A panowie w oktagonie pokazali, że zasłużyli na taką okazję.
Diaz jak to Nate utrzymywał się w walce jak i w karierze tylko swoją charyzmą, kondycją i stalową szczękom, bo umiejętności to ma średnie.
0
@Grzesior667 I danie główne nie zawiodło. Walka zakończyła się przez decyzję lekarza, ponieważ rozcięcie łuku brwiowego u Diaza było za głębokie. Ale przez te 3 całe rundy zdecydowanie przeważał Masvidal. A poza tym cieszę się, że kupon za drobniaki mi wszedł.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODI0ODQ5NzA3MTQ3MTQwMDoKyZBXrrn2wQudqFw=
&kind=LIVE
Całą galę oceniam 8/10.
0
@Grzesior667 Walka Gastelum - Till bardzo duży zieeeeew. Walka decyzją niejednogłośną dla Tilla, walka mogła pójść w jedną lub drugą stronę, ponieważ żaden z zawodników nie zrobił niczego, żeby wygrać.
A teraz czas na danie główne.
0
@Grzesior667 Trzecia walka Thompson - Luque, decyzją sędziów dla tego pierwszego. Muszę przyznać, że 2 i 3 runda to co zaprezentował Thompson to mistrzostwo świata w stójcę. Pięknie technicznie walka.
0
UFC 244 SPOILERY
Karta główna zaczęła się miodnie od nokautu (high kick) Kevina Lee w pierwszej rundzie.
Następna walka Lewis - Ivanov. Bardzo ciężka walka do punktowania dla sędziów, ale niejednogłośnie wygrał Amerykanin.
1
@Esteban_ Najlepsze skróty, to były czasy.
0
@ef Tak bramkarz Betisu ze 2 minuty jak nie więcej soczewkę zmieniał.
0
@zadafcb Idzie się wciągnąć.
1
@stysiek Że to jest Barcelona i jest tu syf od zarządu po piłkarzy. O taki mały problem.
9
@Janiama Przecież sam Valverde mówił ostatnio, że nie interesuje go to co zawodnicy robią w wolnym czasie. A jak mu to nie pasuje to niech przyciśnie gwiazdeczki, ale do tego trzeba mieć charakter.
0
@Wichurek Trzech Messich? O zgrozo. Bronić się w 8? To nawet Zagłębie Lubin by nas cisnęło.
3
@jedrek7000 Każdy musi siedzieć za swoje przewinienia. Regulamin jest jasny i taki sam dla każdego.
0
Cieszy wygrana Levante, trochę mniej boli porażka Barcelony, ale może komuś spadną klapki z oczu.
0
@BigShaq Jako, iż jest to Liverpool to nie.
0
Moja reakcja oglądając ten mecz.
4
Nawet Vidal chce nam oszczędzić bólu i pokazuje Suareza do zmiany.
0
@Katalończyk 99 Dzięki może kiedyś skorzystam z tej opcji. ;)
3
Mogę powiedzieć, że nasza gra wygląda tragicznie czy nie, bo nigdy w piłkę nie grałem?
0
@SeeleyBooth Zdjęcie dziadka za młodu.
7
Griezmann jak na te 15 minut to jest tragiczny.
3
@IronSanHybrid Jak on tyle chleje, że patrzy się w wyłączony ekran i film recenzuje. To nawet po LSD nie ma się takiej fazy.
6
@IronSanHybrid Przynajmniej będę mógł się onanizować oglądając serial, więc na plus.
0
@Odesseiron Na pw nie możesz mu wysłać?
1
@Bagsik88 Jak kibic mogę powiedzieć "Oby!".
0
@Bagsik88 To do usłyszenia w maju czy kiedy tam jest ten finał. ;)
1
@Bagsik88 A czemu Suarez trzyma się tak mocno składu? Przecież jego cały mecz to może 1 lub 2 dobre kontakty z piłką i to chyba każdy widzi. Gra Busquetsa w pierwszym składzie czy Griez na LS to wiadomo czyja wina (o owym Panu wszystko powiedziałem).
Jak jestem pewien, że z dwójką Suarez Messi nie wygramy LM, tak nie wiem czy mając Messiego w składzie jest to możliwe.
1
@Bagsik88 Jak widać w futbolu odchodzi się od "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i to widać. A broniąc zawodnikiem mniej to już są problemy, a co dopiero gdy dwóch zawodników nie broni (koleżka Messiego) to nawet taka Slavia nas potrafi zdominować.
Messi niech zdobywa sobie kolejne nagrody indywidualne, ale dopóki na boisku będzie grał w większości ze swoimi kolegami to dla mnie może odejść. Z bólem, ale jednak taka się prawda.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7737237#comment-7737237
No cóż chciałoby się przypomnieć me słowa.
1
@Qlewer To miasto było na skraju upadku co można zobaczyć na samym początku filmu, więc tylko potrzebowali bodźca do strajku.