0

@Odesseiron Oglądałeś? Fajne?

0

@A_Gomesinho_21 Typowy napastnik to 2. opcja, a skrzydłowy 1.

0

@A_Gomesinho_21 Zależy od pozycji. ;)

0

@SkN pick or didnt happen.
@Transu96 Następnym razem będzie lepiej. ;)

0

@Transu96 To do orgii idealny. ;)

0

I jak tam po nagrodach z fut champions i division rivals?
Ja Gold 2 wbite, a w DR 5 liga i ranga 1.
Z picków Luis Alberto i Werner, a z paczek najlepszy i w sumie jedyny traf to Ramos.
Także w tym tygodniu dobrze posypało.

75

@Encore Jednak sprzedać Barcę, a kupić Haalanda.

62

@Kamilos84 Sprzedać Barcę i kupić Lewego.

3

@mariosss20 Ale który?

0

@Colon

Na przypomnienie od kogo cytat.

0

@kenneth99 Sposób na wybielenie wizerunku idealny. I wcale o kolor skóry mi nie chodzi.

1

@ksobi I to przy wyniku 1:1. To jest dopiero futbol totalny.

3

@msmsms Nawet na tę końcówkę miał lepszy plan, aniżeli Valverde na ten sezon Barcelony.

3

W meczu City typowe FUT Champions w 85+ minucie, gdy wygrywasz 1:0.

0

@Kleps0n Co sobie przypisuje? Czy bycie fanem Ronaldo albo "naczelnym hejterem" Messiego? Tak jak w innej dyskusji zostałem nazwany.

1

@itmustbejoke O widzę, że drugi dzień i kolejny argument ad personam. Kolega ma chyba jakieś kompleksy.

0

@zTx Nie 15, a 19. I to że nie pamiętam czasów Rijkaarda sprawia, że nie mogę oceniać teraźniejszej sytuacji.
Co się dziwić, że odwołujesz się do przeszłości, typowe dla osób starszych.

1

@itmustbejoke No tak, bo jak jedynym jego wyjściem jest pójście w dalej drybling to traci. A Widły mu nie pomagają.

0

@BigShaq No pytałem się co się stało pod Legnicą, ale widzę że Danny już odpowiedział.

0

@BigShaq Co się stało pod Cyganowem?

0

@4drian0 Ale żenada, no cóż to trzeba sobie odpuścić.

0

Do serialu Watchmen potrzebna jest znajomość filmów o tej samej nazwie?

14

W sumie UEFA miała nosa, dając Barcę na wcześniejszą godzinę.

1

@Cobra303 Według statystyk dołączonych do oceny Fatiego, tak 0 udanych dryblingów. Nie wiem czy to błąd czy nie.
@Wichurek
Mecz jest oceniany, a nie to kto miał być czyimś następcą. I ewidentnie nie byli w tej samej skali oceniani.
@Janiama
Z gry obu Panów wyszło tyle samo. Wykreowana co najmniej jedna setka. I jeden dostaje ocenę 2x wyższą?

0

@Janiama A Fati przez te 25 min co grał 0 udanych dryblingów, a na dodatek prawie 1/3 nie udanych podań z 9.
I czy to nie Dembele wrzucał z różnego, gdzie Pique miał dobrą okazję, żeby strzelić bramkę?

5

@AmigoBlancos Bo ma 17 lat. :D

2

@WiernyKibicToJa A Alba to nie LO, że Firpo jest jedynym?

0

@xixi Może jak kiedyś przestaniecie się onanizować do Messiego to zobaczycie, że wcale taki "najpiękniejszy" nie jest. Wolę mieć pusty, ale otwarty łeb, aniżeli całkowicie zamknięty. ;)

3

@amanter Co mi jeszcze przypiszecie? Bycie antypolakiem, osobą homoseksualną, transwestytą czy czymś innym?

1

@MarioVeB! Co ma do tego ile ma asyst w historii?
Chemia, chemią, ale na boisku jest 9 innych kolegów do pomocy, a nie 2. Nie wychodzi to na dobre dla drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?