@FDJ Można było i zarząd przespał wymianę pokoleniową pomocy. Przez co teraz mamy więcej roboty. A ciągle jest potrzebny ktoś trzeci do dwójki FDJ - Arthur.
@Bagsik88 Bo po tym mogliśmy stracić bramkę, dlatego o tym wspomniałem. Wyglądała dobrze, ale nie tak jak podana przeze mnie Slavia czy Levante. Nie pressowali tak mocno na naszych zawodników. Przez co nasi mieli więcej luzu w środku pola i mogli spokojniej operować piłką.
3. Serio Cou, Suareza czy Vidala mieli odcinać od podań? Przecież zawsze najlepszego zawodnik ma szczególne traktowanie na boisku (i w żadnym momencie nie odmówiłem Messiemu, że jest najlepszym piłkarzem. W żadnym.) 1. Bardziej jest to synonim do tego, że jest najlepszym piłkarzem na świecie. 2. To musieli być nadwyraz głupi. Bo jak widać da się zatrzymać Messiego i całą Barcelonę bez jakiś "specjalności".
@Bagsik88 Przecież napisałem, że nie będę go bezpodstawnie krytykował i tego nie zrobiłem. I muszę przyznać, że dziwne wnioski wyciągasz. Przez pierwsze 5/10 min mieli większe posiadanie i tyle z tego. Jak widać Liverpool wystarczająco biegał, żeby zrobić remontadę.
@Bagsik88 Nie będę go krytykował bezpodstawnie, bo nie o to chodzi. Dobrze, ale bramki z wolnego to jednak drugi plan tego czego powinniśmy żądać od najlepszego piłkarza w historii. Jedyną rzeczą jaką można się przyczepić w tym meczu to sytuacja z około 5 min. gdzie miał piłkę na wystawienie nogi, a poszła groźna kontra. A czemu jego człapanie wystarczyło? Bo Celta nie biegała na takiej intensywności jak Slavia czy Levante.
@Janiama Maćku czy nie mówiłeś przypadkiem, że nie ma szans żeby Suarez zagrał? A tak poza tym. To jest tak idiotyczna decyzja, że mnie głowa boli. Musiał wejść na te 20 min, bo Barca goni wynik...
7
@Kamilos84 United to się chyba tylko liczy dla ich kibiców.
0
Naprawdę sędziowie z Anglii to większy mem niż w Hiszpanii. Tym drugim chociaż VAR pmoga.
Chyba, że Bernardo najpierw zagrał piłkę ręką.
0
@Colon Opium itp. Ciekawa sprawa.
5
@Encore Przecież Real Madryt dzisiaj nie gra.
0
@4drian0 To jak widać Twoje instynkty muszą często zawodzić. ;)
0
@4drian0 Adrianie nie miałeś byś na urlopie? Bo już głupoty zaczynasz gadać :D
1
@IronSanHybrid A mówią, że FIFA jest nierealna.
0
@Ziomix To dobrze się nastawili.
0
@SkN Nie skorzystam z oferty, bo mam już tutaj wygodę siedzenie w pierwszym rzędzie.
0
@SkN Jestem tym "kolegą od wierszyk" i powiesz mi coś ciekawego czy myślałeś, że się nie pokaże?
0
@SkN Jestem, o co chodzi?
4
@FDJ Można było i zarząd przespał wymianę pokoleniową pomocy. Przez co teraz mamy więcej roboty.
A ciągle jest potrzebny ktoś trzeci do dwójki FDJ - Arthur.
5
@FDJ Eriksen? Ten najbardziej przereklamowany piłkarz PL zaraz po Allim? Podziękuję.
Thiago zaś pasowałby idealnie do dwójki FDJ - Arthur.
1
@SHIBA Do tej pory słyszę dźwięk strzałów.
3
@SHIBA Budować, żeby zburzyć. Ehhh.
0
@staske Na TVP Sport powinno lecieć.
0
@kenneth99 A nie mówiłem? :D
1
@bartoszekkk Valverde teraz:
"Potrzymaj mi piwo."
1
@SHIBA Nie piernicz, że masz taką brodę. Jak widzę takie cudo to mi się włącza jedyny kompleks. Ale może kiedyś urośnie taka.
0
@Bagsik88 Bo po tym mogliśmy stracić bramkę, dlatego o tym wspomniałem.
Wyglądała dobrze, ale nie tak jak podana przeze mnie Slavia czy Levante. Nie pressowali tak mocno na naszych zawodników. Przez co nasi mieli więcej luzu w środku pola i mogli spokojniej operować piłką.
3. Serio Cou, Suareza czy Vidala mieli odcinać od podań? Przecież zawsze najlepszego zawodnik ma szczególne traktowanie na boisku (i w żadnym momencie nie odmówiłem Messiemu, że jest najlepszym piłkarzem. W żadnym.)
1. Bardziej jest to synonim do tego, że jest najlepszym piłkarzem na świecie.
2. To musieli być nadwyraz głupi. Bo jak widać da się zatrzymać Messiego i całą Barcelonę bez jakiś "specjalności".
3
@LuisSalvano 3 bramki ze stałych fragmentów raczej nie dają powodów do optymistycznych myśli. I tak wiem, że Real strzelił 2 bramki z rzutów karnych.
0
@Bagsik88 Przecież napisałem, że nie będę go bezpodstawnie krytykował i tego nie zrobiłem.
I muszę przyznać, że dziwne wnioski wyciągasz. Przez pierwsze 5/10 min mieli większe posiadanie i tyle z tego. Jak widać Liverpool wystarczająco biegał, żeby zrobić remontadę.
1
@Bagsik88 Nie będę go krytykował bezpodstawnie, bo nie o to chodzi.
Dobrze, ale bramki z wolnego to jednak drugi plan tego czego powinniśmy żądać od najlepszego piłkarza w historii.
Jedyną rzeczą jaką można się przyczepić w tym meczu to sytuacja z około 5 min. gdzie miał piłkę na wystawienie nogi, a poszła groźna kontra.
A czemu jego człapanie wystarczyło? Bo Celta nie biegała na takiej intensywności jak Slavia czy Levante.
3
@PeteR10 To przynajmniej będzie taktyka, a nie to co teraz.
1
@Elosek Musiałby mieć z kim współpracować, bo Griezmann nie był skory do gry.
0
To teraz zaczynamy walkę wieczoru w UFC ze złotym chłopcem Magomedsharipovem wagi piórkowej.
3
@IronSanHybrid A podobno mumifikacja już nie jest w modzie.
6
Nie wiem czemu, ale jak kamery z bliska pokazują Samuela to od razu uśmiech mi się pojawia na twarzy. Taki przyjazny Sami. ;)
17
Może Valdek w końcu zobaczy, że jednak warto dawać Firpo szansę, a nie świrować z Semedo na LO.
2
@Janiama Maćku czy nie mówiłeś przypadkiem, że nie ma szans żeby Suarez zagrał?
A tak poza tym. To jest tak idiotyczna decyzja, że mnie głowa boli. Musiał wejść na te 20 min, bo Barca goni wynik...