7

@Kamilos84 United to się chyba tylko liczy dla ich kibiców.

0

Naprawdę sędziowie z Anglii to większy mem niż w Hiszpanii. Tym drugim chociaż VAR pmoga.
Chyba, że Bernardo najpierw zagrał piłkę ręką.

0

@Colon Opium itp. Ciekawa sprawa.

5

@Encore Przecież Real Madryt dzisiaj nie gra.

0

@4drian0 To jak widać Twoje instynkty muszą często zawodzić. ;)

0

@4drian0 Adrianie nie miałeś byś na urlopie? Bo już głupoty zaczynasz gadać :D

1

@IronSanHybrid A mówią, że FIFA jest nierealna.

0

@Ziomix To dobrze się nastawili.

0

@SkN Nie skorzystam z oferty, bo mam już tutaj wygodę siedzenie w pierwszym rzędzie.

0

@SkN Jestem tym "kolegą od wierszyk" i powiesz mi coś ciekawego czy myślałeś, że się nie pokaże?

0

@SkN Jestem, o co chodzi?

4

@FDJ Można było i zarząd przespał wymianę pokoleniową pomocy. Przez co teraz mamy więcej roboty.
A ciągle jest potrzebny ktoś trzeci do dwójki FDJ - Arthur.

5

@FDJ Eriksen? Ten najbardziej przereklamowany piłkarz PL zaraz po Allim? Podziękuję.
Thiago zaś pasowałby idealnie do dwójki FDJ - Arthur.

1

@SHIBA Do tej pory słyszę dźwięk strzałów.

3

@SHIBA Budować, żeby zburzyć. Ehhh.

0

@staske Na TVP Sport powinno lecieć.

0

@kenneth99 A nie mówiłem? :D

1

@bartoszekkk Valverde teraz:
"Potrzymaj mi piwo."

1

@SHIBA Nie piernicz, że masz taką brodę. Jak widzę takie cudo to mi się włącza jedyny kompleks. Ale może kiedyś urośnie taka.

0

@Bagsik88 Bo po tym mogliśmy stracić bramkę, dlatego o tym wspomniałem.
Wyglądała dobrze, ale nie tak jak podana przeze mnie Slavia czy Levante. Nie pressowali tak mocno na naszych zawodników. Przez co nasi mieli więcej luzu w środku pola i mogli spokojniej operować piłką.

3. Serio Cou, Suareza czy Vidala mieli odcinać od podań? Przecież zawsze najlepszego zawodnik ma szczególne traktowanie na boisku (i w żadnym momencie nie odmówiłem Messiemu, że jest najlepszym piłkarzem. W żadnym.)
1. Bardziej jest to synonim do tego, że jest najlepszym piłkarzem na świecie.
2. To musieli być nadwyraz głupi. Bo jak widać da się zatrzymać Messiego i całą Barcelonę bez jakiś "specjalności".

3

@LuisSalvano 3 bramki ze stałych fragmentów raczej nie dają powodów do optymistycznych myśli. I tak wiem, że Real strzelił 2 bramki z rzutów karnych.

0

@Bagsik88 Przecież napisałem, że nie będę go bezpodstawnie krytykował i tego nie zrobiłem.
I muszę przyznać, że dziwne wnioski wyciągasz. Przez pierwsze 5/10 min mieli większe posiadanie i tyle z tego. Jak widać Liverpool wystarczająco biegał, żeby zrobić remontadę.

1

@Bagsik88 Nie będę go krytykował bezpodstawnie, bo nie o to chodzi.
Dobrze, ale bramki z wolnego to jednak drugi plan tego czego powinniśmy żądać od najlepszego piłkarza w historii.
Jedyną rzeczą jaką można się przyczepić w tym meczu to sytuacja z około 5 min. gdzie miał piłkę na wystawienie nogi, a poszła groźna kontra.
A czemu jego człapanie wystarczyło? Bo Celta nie biegała na takiej intensywności jak Slavia czy Levante.

3

@PeteR10 To przynajmniej będzie taktyka, a nie to co teraz.

1

@Elosek Musiałby mieć z kim współpracować, bo Griezmann nie był skory do gry.

0

To teraz zaczynamy walkę wieczoru w UFC ze złotym chłopcem Magomedsharipovem wagi piórkowej.

3

@IronSanHybrid A podobno mumifikacja już nie jest w modzie.

6

Nie wiem czemu, ale jak kamery z bliska pokazują Samuela to od razu uśmiech mi się pojawia na twarzy. Taki przyjazny Sami. ;)

17

Może Valdek w końcu zobaczy, że jednak warto dawać Firpo szansę, a nie świrować z Semedo na LO.

2

@Janiama Maćku czy nie mówiłeś przypadkiem, że nie ma szans żeby Suarez zagrał?
A tak poza tym. To jest tak idiotyczna decyzja, że mnie głowa boli. Musiał wejść na te 20 min, bo Barca goni wynik...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?