@MarioVeB! Zwrot "cing ciang" dla osób żółtej karnacji też jest obraźliwy, a wątpię żeby Taisonowi to przeszkadzało. Mam nadzieję, że tutaj nie muszę Ci tłumaczyć tej analogii. Zawodników to boli, a jakoś nie widziałem, żeby ktoś inny oprócz Brazylijczyków był zasmuconym tym faktem.
@MarioVeB! Widzę, że kolejny raz masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ani ja, ani @joloskyy w żadnym momencie nie wyraziliśmy aprobaty dla takich zachowań. Każdy umie sobie dorobić problem. Ostatnią rzeczą o jaką byłbym zdenerwowany, będąc latynosem to odgłosy małpy.
@MarioVeB! Bo raczej odgłosy małp skierowane są w stronę osób czarnoskórych, a u Taisona takiego koloru skóry nie widzę. Więc w jaki sposób ma go to urazić, jeżeli go to nie dotyczy?
0
@BARCA_FOR_EVER To kobiety w końcu mogą poczuć się jak ludzie. ;)
2
To niech może jeszcze odwołają się od straconej bramki, bo w sumie po "faulu" Messiego został podyktowany ten wolny.
0
@Konias4318 https://zapodaj.net/ae32f05fd170e.jpg.html
Proszę bardzo. Hernandez trochę klocowaty, ale daje radę.
0
@Konias4318 Może komuś się dobrze nim gra. Osobiście jestem zadowolony jak widzę go w składzie przeciwnika.
1
@Konias4318 Zawsze grając na Mendy'ego to jest to strona, którą głównie atakuje, więc po części jest to odpowiedź na to pytanie.
1
@Danny Gaucho Boxdel, ale żeś cikawostkę zarzucił.
0
@MarioVeB! Zwrot "cing ciang" dla osób żółtej karnacji też jest obraźliwy, a wątpię żeby Taisonowi to przeszkadzało. Mam nadzieję, że tutaj nie muszę Ci tłumaczyć tej analogii.
Zawodników to boli, a jakoś nie widziałem, żeby ktoś inny oprócz Brazylijczyków był zasmuconym tym faktem.
1
@MarioVeB! Widzę, że kolejny raz masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Ani ja, ani @joloskyy w żadnym momencie nie wyraziliśmy aprobaty dla takich zachowań.
Każdy umie sobie dorobić problem. Ostatnią rzeczą o jaką byłbym zdenerwowany, będąc latynosem to odgłosy małpy.
0
@MarioVeB! Bo raczej odgłosy małp skierowane są w stronę osób czarnoskórych, a u Taisona takiego koloru skóry nie widzę. Więc w jaki sposób ma go to urazić, jeżeli go to nie dotyczy?
0
@MarioVeB! W pewnym sensie rozumiem zachowanie Balloteliego, bo jest czarny, a Taisonowi bliżej do białego. Więc w jaki sposób mogło go to obrazić?
0
@SeeleyBooth Ahhh, liczyłem na Twoją przedwczesną śmierć...
1
@Transu96 Cóż mogę innego powiedzieć, aniżeli "rozwalenia pada".
1
@Transu96 Do zobaczenia za 3 dni na Twoim pogrzebie...
0
@4drian0 Szkoda monitoru, a ta szuja może mieć znowu kiedyś szczęście.
10
@Transu96 Somsiad, żeby Cię samochód potrącił.
Menda...
0
@krzychu1526 Przynajmniej dowiedziałeś się kogo masz na avatarze. ;)
0
@Tom0VeB Za dużo mi nie pomogłeś.
0
@krzychu1526 Młodszy brat Logana Paula.
https://www.tubefilter.com/wp-content/uploads/2018/11/jake-paul.jpg
Wiesz amerykański celebryta i te sprawy.
3
@Chwytliwy Szacunek do CR7 jako piłkarza, a nie jako człowieka. A piłkarzem był świetnym. I w sumie jedynym w swoim rodzaju.
0
@krzychu1526 Czemu masz Jake Paula na avatarze?
1
@KidusFCB We mnie. Złoty interes, ale długoplanowy.
0
@kenneth99 Dzień dobry, witam. Jakiś wstępny pomysł?
0
@Wilczeq Niech Ambroży Ci przełoży.
0
@kamyk_23 "Żeby klubom nie opłacało się wpuszczać tego bydła na trybuny" to chyba jednak kluby mają w tym znaczeniu być karane, a nie "winowajcy".
0
@heniek168 I w tej sytuacji włożenie rąk w kieszenie miałoby większy sens.
0
@kamyk_23 To nadal ludzie odpowiedzialni za takie zachowanie powinni być karani.
0
@gorgota Używając języka polskiego zagrał dobrze, używając języka "mieszanego" zagrał ok. :D
0
@Gregsky10 Zagrał dobrze, na pewno lepiej niż kolega ze środka obrony.
2
@DonMatteo901 Do Jachiry czy do tego Roberta?
0
@kamyk_23 Ale gdzie jest tu klub winny? Przecież nie ma jakiegoś systemu, który wychwyci takich zwierzaków.