0

@BARCA_FOR_EVER To kobiety w końcu mogą poczuć się jak ludzie. ;)

2

To niech może jeszcze odwołają się od straconej bramki, bo w sumie po "faulu" Messiego został podyktowany ten wolny.

0

@Konias4318 https://zapodaj.net/ae32f05fd170e.jpg.html
Proszę bardzo. Hernandez trochę klocowaty, ale daje radę.

0

@Konias4318 Może komuś się dobrze nim gra. Osobiście jestem zadowolony jak widzę go w składzie przeciwnika.

1

@Konias4318 Zawsze grając na Mendy'ego to jest to strona, którą głównie atakuje, więc po części jest to odpowiedź na to pytanie.

1

@Danny Gaucho Boxdel, ale żeś cikawostkę zarzucił.

0

@MarioVeB! Zwrot "cing ciang" dla osób żółtej karnacji też jest obraźliwy, a wątpię żeby Taisonowi to przeszkadzało. Mam nadzieję, że tutaj nie muszę Ci tłumaczyć tej analogii.
Zawodników to boli, a jakoś nie widziałem, żeby ktoś inny oprócz Brazylijczyków był zasmuconym tym faktem.

1

@MarioVeB! Widzę, że kolejny raz masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Ani ja, ani @joloskyy w żadnym momencie nie wyraziliśmy aprobaty dla takich zachowań.
Każdy umie sobie dorobić problem. Ostatnią rzeczą o jaką byłbym zdenerwowany, będąc latynosem to odgłosy małpy.

0

@MarioVeB! Bo raczej odgłosy małp skierowane są w stronę osób czarnoskórych, a u Taisona takiego koloru skóry nie widzę. Więc w jaki sposób ma go to urazić, jeżeli go to nie dotyczy?

0

@MarioVeB! W pewnym sensie rozumiem zachowanie Balloteliego, bo jest czarny, a Taisonowi bliżej do białego. Więc w jaki sposób mogło go to obrazić?

0

@SeeleyBooth Ahhh, liczyłem na Twoją przedwczesną śmierć...

1

@Transu96 Cóż mogę innego powiedzieć, aniżeli "rozwalenia pada".

1

@Transu96 Do zobaczenia za 3 dni na Twoim pogrzebie...

0

@4drian0 Szkoda monitoru, a ta szuja może mieć znowu kiedyś szczęście.

10

@Transu96 Somsiad, żeby Cię samochód potrącił.
Menda...

0

@krzychu1526 Przynajmniej dowiedziałeś się kogo masz na avatarze. ;)

0

@Tom0VeB Za dużo mi nie pomogłeś.

0

@krzychu1526 Młodszy brat Logana Paula.
https://www.tubefilter.com/wp-content/uploads/2018/11/jake-paul.jpg
Wiesz amerykański celebryta i te sprawy.

3

@Chwytliwy Szacunek do CR7 jako piłkarza, a nie jako człowieka. A piłkarzem był świetnym. I w sumie jedynym w swoim rodzaju.

0

@krzychu1526 Czemu masz Jake Paula na avatarze?

1

@KidusFCB We mnie. Złoty interes, ale długoplanowy.

0

@kenneth99 Dzień dobry, witam. Jakiś wstępny pomysł?

0

@Wilczeq Niech Ambroży Ci przełoży.

0

@kamyk_23 "Żeby klubom nie opłacało się wpuszczać tego bydła na trybuny" to chyba jednak kluby mają w tym znaczeniu być karane, a nie "winowajcy".

0

@heniek168 I w tej sytuacji włożenie rąk w kieszenie miałoby większy sens.

0

@kamyk_23 To nadal ludzie odpowiedzialni za takie zachowanie powinni być karani.

0

@gorgota Używając języka polskiego zagrał dobrze, używając języka "mieszanego" zagrał ok. :D

0

@Gregsky10 Zagrał dobrze, na pewno lepiej niż kolega ze środka obrony.

2

@DonMatteo901 Do Jachiry czy do tego Roberta?

0

@kamyk_23 Ale gdzie jest tu klub winny? Przecież nie ma jakiegoś systemu, który wychwyci takich zwierzaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?