33

@draxidox Zoofilia nie jest w Polsce karana?

1

@Danny Gaucho Co to za szkło musiałoby być, żeby wytrzymało? ;)
@student97r A jutro przeczytasz jeszcze raz o tym samym?

1

@Danny Gaucho To nie możesz po prostu tego jutro wrzucić?

5

@zmiter912576 To nie jest ten film, który odniósł sukces tylko dlatego, że wprowadzał obraz 3D?

0

@IronSanHybrid Uprawnień do czego?

0

@IronSanHybrid Jak widać nawet do motoryzacji nie masz gustu.

4

@IronSanHybrid To słabe masz obiekty westchnień.

4

@Explode jest tylko lewonożny, bo prawa noga to chyba przydaje mu się do wchodzenia po schodach.

1

0

@FeloRPS Wygrana Ruiza mnie nie zdziwi ani trochę.

3

@Cochise Chciałbym przypomnieć, że z tej dwójki to Lewy jest głównym strzelającym drużyny, a nie Luis.

0

@chudym 24h na dzień pracujesz, że nie możesz znaleźć 1/2h na siłownię?

0

Jakoś nie pasuje mi Malkovich jako narrator w Matchday.

0

@Janiama Mogłeś tak od razu, a nie "nauczycielka mojego dziecka". :D
Ale nadal takie trochę śmieszne określenie i niepotrzebne.

3

@Janiama "Były uczeń" jak najbardziej, bo już się nie uczy, ale "były absolwent" już nie do końca. Bo absolwentem albo się jest, albo nie i tak samo w przypadku bycia wychowankiem.

4

@Janiama Bo imo "były wychowanek" znaczy to, że był wychowankiem, ale już nim nie jest, a to raczej nie jest możliwe.

4

@Janiama Bez ofensywy, ale to Ty tak twierdzisz, czy według jakiś profesor związany z językiem polskim mówi, że jest to prawidłowe?

0

@4drian0 Czyli ta najbardziej poprawna polityczna i zakłamana? ;)

0

@Mula FIFA 20, FIFA 19, FIFA 18. Kolejność dowolna. ;)

0

@Chwytliwy No tak, White Friday masz w każdy piątek. O, tak bardziej pasuje. ;)

0

@Chwytliwy White Friday masz na co dzień.

19

Zastanawiałem się skąd się wzięła nazwa "Czarny Piątek", czemu czarny? Dlatego, że w Ameryce chcieli zmniejszyć ceny tak, żeby osoby czarnoskóry mogły też sobie na jakieś zakupy pozwolić?

1

@gorgota To kto chętny i trzeba będzie wybrać.

1

@IAmBackCules I am Back Cules. ;) Taki żarcik na powrót.

8

@Mari0 "To nie ty będziesz pierwszym do awansu"

0

@bixmix Myślę, że Poirier może być po Kowboju.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Misugi14 Jestem przy końcówce i mogę ocenić na 8/10.

0

@bixmix Idealny przeciwnik na powrót. Wstępny typ McGregor przez TKO/KO w drugiej rundzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?