@Janiama "Były uczeń" jak najbardziej, bo już się nie uczy, ale "były absolwent" już nie do końca. Bo absolwentem albo się jest, albo nie i tak samo w przypadku bycia wychowankiem.
Zastanawiałem się skąd się wzięła nazwa "Czarny Piątek", czemu czarny? Dlatego, że w Ameryce chcieli zmniejszyć ceny tak, żeby osoby czarnoskóry mogły też sobie na jakieś zakupy pozwolić?
33
@draxidox Zoofilia nie jest w Polsce karana?
1
@Danny Gaucho Co to za szkło musiałoby być, żeby wytrzymało? ;)
@student97r A jutro przeczytasz jeszcze raz o tym samym?
1
@Danny Gaucho To nie możesz po prostu tego jutro wrzucić?
5
@zmiter912576 To nie jest ten film, który odniósł sukces tylko dlatego, że wprowadzał obraz 3D?
0
@IronSanHybrid Uprawnień do czego?
0
@IronSanHybrid Jak widać nawet do motoryzacji nie masz gustu.
4
@IronSanHybrid To słabe masz obiekty westchnień.
4
@Explode jest tylko lewonożny, bo prawa noga to chyba przydaje mu się do wchodzenia po schodach.
1
@Mathew86
https://www.facebook.com/slawomirmentzen/videos/540229266811899
"Bo Berkowicz i Sośnierz 10 lat temu..." :D
0
@FeloRPS Wygrana Ruiza mnie nie zdziwi ani trochę.
3
@Cochise Chciałbym przypomnieć, że z tej dwójki to Lewy jest głównym strzelającym drużyny, a nie Luis.
0
@chudym 24h na dzień pracujesz, że nie możesz znaleźć 1/2h na siłownię?
0
Jakoś nie pasuje mi Malkovich jako narrator w Matchday.
0
@Janiama Mogłeś tak od razu, a nie "nauczycielka mojego dziecka". :D
Ale nadal takie trochę śmieszne określenie i niepotrzebne.
3
@Janiama "Były uczeń" jak najbardziej, bo już się nie uczy, ale "były absolwent" już nie do końca. Bo absolwentem albo się jest, albo nie i tak samo w przypadku bycia wychowankiem.
4
@Janiama Bo imo "były wychowanek" znaczy to, że był wychowankiem, ale już nim nie jest, a to raczej nie jest możliwe.
4
@Janiama Bez ofensywy, ale to Ty tak twierdzisz, czy według jakiś profesor związany z językiem polskim mówi, że jest to prawidłowe?
0
@4drian0 Czyli ta najbardziej poprawna polityczna i zakłamana? ;)
0
@Mula FIFA 20, FIFA 19, FIFA 18. Kolejność dowolna. ;)
0
@Chwytliwy No tak, White Friday masz w każdy piątek. O, tak bardziej pasuje. ;)
0
@Chwytliwy White Friday masz na co dzień.
19
Zastanawiałem się skąd się wzięła nazwa "Czarny Piątek", czemu czarny? Dlatego, że w Ameryce chcieli zmniejszyć ceny tak, żeby osoby czarnoskóry mogły też sobie na jakieś zakupy pozwolić?
1
@gorgota To kto chętny i trzeba będzie wybrać.
1
@IAmBackCules I am Back Cules. ;) Taki żarcik na powrót.
8
@Mari0 "To nie ty będziesz pierwszym do awansu"
0
@bixmix Myślę, że Poirier może być po Kowboju.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Misugi14 Jestem przy końcówce i mogę ocenić na 8/10.
0
@bixmix Idealny przeciwnik na powrót. Wstępny typ McGregor przez TKO/KO w drugiej rundzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika