0

Komentarz usunięty

0

@4drian0 Żałosne zachowanie "świętej krowy"...

2

https://www.instagram.com/p/B5n7gLUK-LK/?igshid=18w52qf2o87rd
Nie przybił "piątki" z De Jongiem. Ehhh nawet nie ma szacunku do nowych piłkarzy Barcelony...

0

@Nolife1899 Żubrówka czarna.

0

@krzychu1526 Zgaduję! ĆPANIE?!

0

@Kusco15 Nie podpuszczaj. ;)

0

@Mario96w Bawiłem się w to jak byłem młody. ;)

0

@Mario96w To brzmi jak jakiś wirus na telefon. :D

11

@Kengo But jak but, a pewnie wielu piłkarkom się spodobają.

68

W tej całej śmiesznej nagrodzie zastanawia mnie fakt czemu ona jest przyznawana w grudniu? Pod uwagę brany jest część jednego sezonu i część drugiego sezonu, totalna głupota. Mamy sezony to nagradzajmy za sezon, a nie za jakiś śmieszny wymysł.
Nagroda powinna być przyznawana w lipcu, chyba że są jakieś mistrzostwa świata czy Europy czy Copa America to wtedy nagroda powinna być w sierpniu.
Wtedy to miałoby jakikolwiek sens, a nie nagroda za dany rok, a możliwość głosowania kończy się w listopadzie.

3

@koksik2700 Ten co przykleił to, to ma OIOMie powinien wylądować.

3

@Chwytliwy Jedno piwo to dużo? Za duża ilość alkoholu jest wtedy gdy ma się zaburzoną równowagę, a raczej po jednym, a nawet dwóch piwach jest to niemożliwe.

0

@Avada Kedavra Napisałbym coś, ale nie chcę lecieć na wakacje. ;)

0

@Transu96 Dzień dobry.

0

@Encore Polecasz wystawiać mandaty?

1

@marcin000019 Już miało nie być takiego piłkarza jak Pele, jak Maradona, a piłka ciągle wydaje nowe perełki.

0

@LuisSalvano Przecież to moje pismo jest.

4

@Encore Największa beka to łysy Drogba.

2

@Chwytliwy Kładę na to totalną lachę kto wygrał i kto by wygrał.

4

Śmiejecie się z innych stron, że mają ból tylnej części ciała, a jakby to ktoś inny wygrał, aniżeli Messi to byłoby tu to samo.
I tak wiem, że jakby babka miałaby kółka to byłaby rowerem.

1

@mientusek1407 Jak FF ma kogoś faworyzować jak to nie oni wybierają?

7

@Socjopata Mógł iść do Realu to by miejsce w TOP3 miał zapewnione. No, ale wolał siedzieć w ogórkowej niemieckiej to teraz ma.

0

@Odesseiron Przynajmniej nie ganiam za wiewiórkami w lesie jak Ty.

0

@JohnA Kolor włosów to ostatnia rzecz na jaką patrzę u kobiet.

9

@Odesseiron Zdecydowanie na nie.

0

@Katalonbar Panie to rura od kranu. Cały salon Pan mi zaleje.

0

@draxidox Podobno już płacze w poduszkę, a jego familia przygotowuje posty na portale społecznościowe.

8

@xVENUMx Jaki łeb? Ładnie i kulturalnie się zachował. Zajął dwa miejsca to wziął dwa bilety parkingowe.

0

@BarcaInfo Brak Sterlinga. Phi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?