W tej całej śmiesznej nagrodzie zastanawia mnie fakt czemu ona jest przyznawana w grudniu? Pod uwagę brany jest część jednego sezonu i część drugiego sezonu, totalna głupota. Mamy sezony to nagradzajmy za sezon, a nie za jakiś śmieszny wymysł. Nagroda powinna być przyznawana w lipcu, chyba że są jakieś mistrzostwa świata czy Europy czy Copa America to wtedy nagroda powinna być w sierpniu. Wtedy to miałoby jakikolwiek sens, a nie nagroda za dany rok, a możliwość głosowania kończy się w listopadzie.
@Chwytliwy Jedno piwo to dużo? Za duża ilość alkoholu jest wtedy gdy ma się zaburzoną równowagę, a raczej po jednym, a nawet dwóch piwach jest to niemożliwe.
Śmiejecie się z innych stron, że mają ból tylnej części ciała, a jakby to ktoś inny wygrał, aniżeli Messi to byłoby tu to samo. I tak wiem, że jakby babka miałaby kółka to byłaby rowerem.
0
Komentarz usunięty
0
@4drian0 Żałosne zachowanie "świętej krowy"...
2
https://www.instagram.com/p/B5n7gLUK-LK/?igshid=18w52qf2o87rd
Nie przybił "piątki" z De Jongiem. Ehhh nawet nie ma szacunku do nowych piłkarzy Barcelony...
0
@Nolife1899 Żubrówka czarna.
43
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79701007_784130415386867_9153546210903064576_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=wA1lPgvUBX8AQmgYn1JXWzExnx3DvrQetR6jqDKdUtPhNqESmV-9USeUQ&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=f3bf6c841b6d5757e9cf7be4fb802768&oe=5E84450C
Idealne podsumowanie United. ;)
0
@krzychu1526 Zgaduję! ĆPANIE?!
0
@Kusco15 Nie podpuszczaj. ;)
0
@Mario96w Bawiłem się w to jak byłem młody. ;)
0
@Mario96w To brzmi jak jakiś wirus na telefon. :D
11
@Kengo But jak but, a pewnie wielu piłkarkom się spodobają.
68
W tej całej śmiesznej nagrodzie zastanawia mnie fakt czemu ona jest przyznawana w grudniu? Pod uwagę brany jest część jednego sezonu i część drugiego sezonu, totalna głupota. Mamy sezony to nagradzajmy za sezon, a nie za jakiś śmieszny wymysł.
Nagroda powinna być przyznawana w lipcu, chyba że są jakieś mistrzostwa świata czy Europy czy Copa America to wtedy nagroda powinna być w sierpniu.
Wtedy to miałoby jakikolwiek sens, a nie nagroda za dany rok, a możliwość głosowania kończy się w listopadzie.
3
@koksik2700 Ten co przykleił to, to ma OIOMie powinien wylądować.
3
@Chwytliwy Jedno piwo to dużo? Za duża ilość alkoholu jest wtedy gdy ma się zaburzoną równowagę, a raczej po jednym, a nawet dwóch piwach jest to niemożliwe.
0
@Avada Kedavra Napisałbym coś, ale nie chcę lecieć na wakacje. ;)
0
@Transu96 Dzień dobry.
0
@Encore Polecasz wystawiać mandaty?
1
@marcin000019 Już miało nie być takiego piłkarza jak Pele, jak Maradona, a piłka ciągle wydaje nowe perełki.
0
@LuisSalvano Przecież to moje pismo jest.
4
@Encore Największa beka to łysy Drogba.
2
@Chwytliwy Kładę na to totalną lachę kto wygrał i kto by wygrał.
4
Śmiejecie się z innych stron, że mają ból tylnej części ciała, a jakby to ktoś inny wygrał, aniżeli Messi to byłoby tu to samo.
I tak wiem, że jakby babka miałaby kółka to byłaby rowerem.
1
@mientusek1407 Jak FF ma kogoś faworyzować jak to nie oni wybierają?
7
@Socjopata Mógł iść do Realu to by miejsce w TOP3 miał zapewnione. No, ale wolał siedzieć w ogórkowej niemieckiej to teraz ma.
0
@Odesseiron Przynajmniej nie ganiam za wiewiórkami w lesie jak Ty.
0
@JohnA Kolor włosów to ostatnia rzecz na jaką patrzę u kobiet.
9
@Odesseiron Zdecydowanie na nie.
0
@Katalonbar Panie to rura od kranu. Cały salon Pan mi zaleje.
0
@draxidox Podobno już płacze w poduszkę, a jego familia przygotowuje posty na portale społecznościowe.
8
@xVENUMx Jaki łeb? Ładnie i kulturalnie się zachował. Zajął dwa miejsca to wziął dwa bilety parkingowe.
0
@BarcaInfo Brak Sterlinga. Phi.