0

@LuisSalvano Ja też słucham od tego roku życia i to, że muzyka się zmienia całkowicie to rozumiem.

0

@LuisSalvano Nie wiem czy podchodzi czy nie. Nie mi oceniać.

0

@LuisSalvano Życiowe nie muszą być, żeby podchodzić pod rap.

0

@Socjopata "Miałeś własny wers 1 na 1 freestyle".

0

@Colon Czy określenie "prawdziwy Polak" nie jest obraźliwe? ;)

1

@LuisSalvano To i to jest rapem, ale mimo podanej definicji, nadal nie chciałeś tego przełknąć, że ktoś w taki sposób może robić rap.

0

@LuisSalvano Tak, to jak bardzo chciałeś udowodnić co jest rapem, a co nie.

0

@Colon Druga osoba przez Ciebie oznaczona jest na wakacjach. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Przypomniałbym dyskusję o muzyce, pewnie wiesz o co chodzi.
Raczej nisko w tabeli osób "bezkonfliktowych" na tej stronie.

1

@LuisSalvano Trzeba kogoś obrażać, żeby być osobą konfliktową? Chyba nie, a zdecydowana większość Twoich dyskusji to nic innego jak konflikt.

13

@LuisSalvano Bezkonfliktową to mogłeś sobie odpuścić.
A poza tym to Twoja obecność w finałowej 15 będzie czymś takim jak wybór najmniej lubianej persony w klasie na przewodniczącego.

0


"I forgive and don't forget it"
Najpewniej mój ulubiony muzyk, aż do grobu.

0

@MarioVeB! @Chwytliwy wołają Cię.

0

@SylwekFCB Nie, ale podoba mi się ta rasistowska nazwa kanału.

1

@msmsms Do Pepe. On przynajmniej się ogarnął.

0

@chroma93 Sędzia ze sprzętem miał problem.

0

Ten Ramos jest daremny. Sprokurował teraz karnego, a w pierwszej połowie miał szczęście, że sędziowie razem z VARem ślepi.

0

@SithRM Raczej ilość hormonów by decydowało o tym. Nie wiem czy napędy ostatnio coś o tym nie było, ale w lekkoatletyce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Chyba koło 20 będzie.

0

2

@Kapitan hawk Jako, że jest maszyną to jeszcze Cyber Monday przed nim. ;)

3

@guru43 Nie wszystko świeci co złoto czy jakoś tak.

0

@tristan87 Aha. Tyle chciałem wiedzieć.

1

@draxidox A jakby złapali za "rękę" to nie Twoja. Pamiętaj. ;)

0

@Rewolucja123 Z Microsoft Edge ktokolwiek korzysta?

3

@NemeZis93 Raczej stosunek ze zwierzyną nie jest rzeczą mądrą, ale żeby od razu karać dwukrotnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?