Użytkownik zbanowany
30 listopada 2019, 22:50
0
@LuisSalvano Ja też słucham od tego roku życia i to, że muzyka się zmienia całkowicie to rozumiem.
30 listopada 2019, 22:46
@LuisSalvano Nie wiem czy podchodzi czy nie. Nie mi oceniać.
30 listopada 2019, 22:37
@LuisSalvano Życiowe nie muszą być, żeby podchodzić pod rap.
30 listopada 2019, 22:34
@Socjopata "Miałeś własny wers 1 na 1 freestyle".
30 listopada 2019, 22:33
@Colon Czy określenie "prawdziwy Polak" nie jest obraźliwe? ;)
30 listopada 2019, 22:32
1
@LuisSalvano To i to jest rapem, ale mimo podanej definicji, nadal nie chciałeś tego przełknąć, że ktoś w taki sposób może robić rap.
30 listopada 2019, 22:29
@LuisSalvano Tak, to jak bardzo chciałeś udowodnić co jest rapem, a co nie.
30 listopada 2019, 22:27
@Colon Druga osoba przez Ciebie oznaczona jest na wakacjach. ;)
Komentarz usunięty przez użytkownika
30 listopada 2019, 22:25
@LuisSalvano Przypomniałbym dyskusję o muzyce, pewnie wiesz o co chodzi.Raczej nisko w tabeli osób "bezkonfliktowych" na tej stronie.
30 listopada 2019, 22:19
@LuisSalvano Trzeba kogoś obrażać, żeby być osobą konfliktową? Chyba nie, a zdecydowana większość Twoich dyskusji to nic innego jak konflikt.
30 listopada 2019, 22:10
13
@LuisSalvano Bezkonfliktową to mogłeś sobie odpuścić.A poza tym to Twoja obecność w finałowej 15 będzie czymś takim jak wybór najmniej lubianej persony w klasie na przewodniczącego.
30 listopada 2019, 21:58
30 listopada 2019, 21:40
@MarioVeB! @Chwytliwy wołają Cię.
30 listopada 2019, 21:39
@SylwekFCB Nie, ale podoba mi się ta rasistowska nazwa kanału.
30 listopada 2019, 16:46
@msmsms Do Pepe. On przynajmniej się ogarnął.
30 listopada 2019, 14:51
@chroma93 Sędzia ze sprzętem miał problem.
30 listopada 2019, 14:23
Ten Ramos jest daremny. Sprokurował teraz karnego, a w pierwszej połowie miał szczęście, że sędziowie razem z VARem ślepi.
30 listopada 2019, 13:54
@SithRM Raczej ilość hormonów by decydowało o tym. Nie wiem czy napędy ostatnio coś o tym nie było, ale w lekkoatletyce.
30 listopada 2019, 13:08
30 listopada 2019, 11:21
@Rewolucja123 Chyba koło 20 będzie.
30 listopada 2019, 11:20
@EmilZatopek Emil mówiący komuś, że bredzi:https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/023/397/C-658VsXoAo3ovC.jpg
30 listopada 2019, 01:03
2
@Kapitan hawk Jako, że jest maszyną to jeszcze Cyber Monday przed nim. ;)
29 listopada 2019, 23:45
@daniel32778 https://www.marca.com/en/football/international-football/2017/08/29/59a59e57268e3ee9728b46a6.htmlTu możesz znaleźć tę informację.
29 listopada 2019, 23:43
16
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/77168444_2564085340473238_3623523930356056064_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=SIj1MxGI7CQAQlCVj3LT8A7zVm7YZp3UIiXj7GARSAwsN9w8Zfc9hPjUg&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=338580276a4f640203d8065c97addfef&oe=5E49DB41Bywa i tak.
29 listopada 2019, 23:29
3
@guru43 Nie wszystko świeci co złoto czy jakoś tak.
29 listopada 2019, 22:37
@tristan87 Aha. Tyle chciałem wiedzieć.
29 listopada 2019, 22:36
@draxidox A jakby złapali za "rękę" to nie Twoja. Pamiętaj. ;)
29 listopada 2019, 22:35
@Rewolucja123 Z Microsoft Edge ktokolwiek korzysta?
29 listopada 2019, 22:31
@NemeZis93 Raczej stosunek ze zwierzyną nie jest rzeczą mądrą, ale żeby od razu karać dwukrotnie?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@LuisSalvano Ja też słucham od tego roku życia i to, że muzyka się zmienia całkowicie to rozumiem.
0
@LuisSalvano Nie wiem czy podchodzi czy nie. Nie mi oceniać.
0
@LuisSalvano Życiowe nie muszą być, żeby podchodzić pod rap.
0
@Socjopata "Miałeś własny wers 1 na 1 freestyle".
0
@Colon Czy określenie "prawdziwy Polak" nie jest obraźliwe? ;)
1
@LuisSalvano To i to jest rapem, ale mimo podanej definicji, nadal nie chciałeś tego przełknąć, że ktoś w taki sposób może robić rap.
0
@LuisSalvano Tak, to jak bardzo chciałeś udowodnić co jest rapem, a co nie.
0
@Colon Druga osoba przez Ciebie oznaczona jest na wakacjach. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano Przypomniałbym dyskusję o muzyce, pewnie wiesz o co chodzi.
Raczej nisko w tabeli osób "bezkonfliktowych" na tej stronie.
1
@LuisSalvano Trzeba kogoś obrażać, żeby być osobą konfliktową? Chyba nie, a zdecydowana większość Twoich dyskusji to nic innego jak konflikt.
13
@LuisSalvano Bezkonfliktową to mogłeś sobie odpuścić.
A poza tym to Twoja obecność w finałowej 15 będzie czymś takim jak wybór najmniej lubianej persony w klasie na przewodniczącego.
0
"I forgive and don't forget it"
Najpewniej mój ulubiony muzyk, aż do grobu.
0
@MarioVeB! @Chwytliwy wołają Cię.
0
@SylwekFCB Nie, ale podoba mi się ta rasistowska nazwa kanału.
1
@msmsms Do Pepe. On przynajmniej się ogarnął.
0
@chroma93 Sędzia ze sprzętem miał problem.
0
Ten Ramos jest daremny. Sprokurował teraz karnego, a w pierwszej połowie miał szczęście, że sędziowie razem z VARem ślepi.
0
@SithRM Raczej ilość hormonów by decydowało o tym. Nie wiem czy napędy ostatnio coś o tym nie było, ale w lekkoatletyce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Chyba koło 20 będzie.
0
@EmilZatopek Emil mówiący komuś, że bredzi:
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/023/397/C-658VsXoAo3ovC.jpg
2
@Kapitan hawk Jako, że jest maszyną to jeszcze Cyber Monday przed nim. ;)
2
@daniel32778 https://www.marca.com/en/football/international-football/2017/08/29/59a59e57268e3ee9728b46a6.html
Tu możesz znaleźć tę informację.
16
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/77168444_2564085340473238_3623523930356056064_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=SIj1MxGI7CQAQlCVj3LT8A7zVm7YZp3UIiXj7GARSAwsN9w8Zfc9hPjUg&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=338580276a4f640203d8065c97addfef&oe=5E49DB41
Bywa i tak.
3
@guru43 Nie wszystko świeci co złoto czy jakoś tak.
0
@tristan87 Aha. Tyle chciałem wiedzieć.
1
@draxidox A jakby złapali za "rękę" to nie Twoja. Pamiętaj. ;)
0
@Rewolucja123 Z Microsoft Edge ktokolwiek korzysta?
3
@NemeZis93 Raczej stosunek ze zwierzyną nie jest rzeczą mądrą, ale żeby od razu karać dwukrotnie?