5

@kenneth99 Ewidentna dominacja najlepszego piłkarza w historii tego pięknego sportu. Cóż można więcej powiedzieć?

7

@Chakalaka Można się z nim zgadzać lub nie, ale poziomem i kulturą wypowiedzi bije większość polityków na głowę.
Lepiej Brauna posłuchać, aniżeli tych krzykaczy.

1

Braun siedzi w tym studiu i pewnie sobie myśli: "Jak tu dyskutować z takimi "osobami mniej rozgarniętymi"? Przestaną się kiedyś przekrzykiwać? ". Tragedia...

1

@Odesseiron Jak nie niemiecka to nie szanuję.

1

@BigShaq Odzież termoaktywna do tego komin, rękawiczki i biegasz.

0

Komentarz usunięty

3

@tadzik447 I to autem, a gdzie autobus z którym może być zdecydowanie więcej problemów.
@msmsms Jaki fakt? Że autobus może się spóźnić, bo nie zawsze są idealne warunki na drodze? Nie jesteś pępkiem świata.

2

@kenneth99 Osobiście nie mam z tym problemów. Jedynie na co mogę narzekać w przypadku komunikacji miejskiej to zapchane autobusy.
A to, że spóźnił się o 7 minut to jest tragedia? Mógł być duży ruch akurat na drodze lub jakiś wypadek/kolizja lub problem z jakimś pasażerem.
Nigdy nie będzie to idealne, a nawet bym powiedział utopijne.

4

@tadzik447 Dokładnie to 7. ;)
To się lepiej planuje czas. Równie dobrze mogła być inna sytuacja na drodze i autobus o dłuższy czas by się spóźnił.

3

@Rewolucja123 Kiedy chcesz, ja już po pierwszym zdaniu użytkownika, który rozpoczął tę dyskusję zacząłem się śmiać.

24

@msmsms O nie 5 minut dłużej czekałeś? Nie zamarzłeś? Mama już się martwiła, że czemu synek tak późno do domu wraca?

1

@Socjopata Ku*^ wychodzę Michał. :D

2

@michal26 Patrząc pod względem emocjonalnym to raczej tak, z racjonalnego punktu widzenia nie.

2

@vangoor Czyli najważniejsze rzeczy po stronie FIFY.

0

@Maniek9444 Zazwyczaj 40 zł.

0

W dużym skrócie: "Griezmann może mi buty czyścić".

8

@Veb1233 A żeby samochód Cię pie... Ahh szkoda gadać. :D

3

I jak tam nagrody w FIFIE? U mnie prawie Messi (Barella) i prawie Robertson (Ricardo Pereira), a z paczek oprócz dwóch biednych informów to Sissoko. Tragedia...

0

@Colon Nie oglądałem podanej przez Ciebie produkcji, ale wracając do Alaski do niespodziewałem się tego typu produkcji.

0

@cordoba O zmutowanym człowieku, który żyje na bagnach i próbuje je ocalić.
@Colon Co się zapowiadało na survivalowy?
@sebasek99 No spoko produkcja, nawet udana. ;)

0

Dla fanów serialów chciałbym polecić dwie produkcje, które są dostępne w całości na HBO GO (tfu!).
Mowa o:
Szukając Alaski, oceniłbym na 8/10, gatunek podchodzący pod dramat.
Swamp Thing - Serial od DC, mroczny klimat, trzymający nawet dobrze w napięciu, ocena 7/10.

1

@draxidox Nie wie kogo straciła.

0

@msmsms Albo robi to co Lineker, zmiana, albo pewnie tabletki jakieś.

15

@krzychu1526 Co po poznańsku? "Można zejść z tych 10 gr z ceny? "? :D

0

@Chwytliwy Nie wygrał najpoważniejszych. O, teraz pasuje?

1

@Chwytliwy Ja np. wolałbym wygrać LM, Mundial czy ME. Co kto lubi.

5

@Wiktorek2002 Po co nam ta góra lodowa ego w połączeniu ze świętymi krowami?

0

@Socjopata O kurczę, nawet nie wiedziałem, że mieli beefa.

0

@Socjopata Koldi? Ten od Tomba? "Wolę robić to z Pejterem, niż "damo lekkich obyczajów" z Koldasem" legenda.

0

@Hushovt Real chyba jakoś nie protestował przed przeniesieniem daty. Jeżeli byli przeciwko to wtedy przepraszam za poprzedni komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?