@Chakalaka Można się z nim zgadzać lub nie, ale poziomem i kulturą wypowiedzi bije większość polityków na głowę. Lepiej Brauna posłuchać, aniżeli tych krzykaczy.
Braun siedzi w tym studiu i pewnie sobie myśli: "Jak tu dyskutować z takimi "osobami mniej rozgarniętymi"? Przestaną się kiedyś przekrzykiwać? ". Tragedia...
@tadzik447 I to autem, a gdzie autobus z którym może być zdecydowanie więcej problemów. @msmsms Jaki fakt? Że autobus może się spóźnić, bo nie zawsze są idealne warunki na drodze? Nie jesteś pępkiem świata.
@kenneth99 Osobiście nie mam z tym problemów. Jedynie na co mogę narzekać w przypadku komunikacji miejskiej to zapchane autobusy. A to, że spóźnił się o 7 minut to jest tragedia? Mógł być duży ruch akurat na drodze lub jakiś wypadek/kolizja lub problem z jakimś pasażerem. Nigdy nie będzie to idealne, a nawet bym powiedział utopijne.
I jak tam nagrody w FIFIE? U mnie prawie Messi (Barella) i prawie Robertson (Ricardo Pereira), a z paczek oprócz dwóch biednych informów to Sissoko. Tragedia...
@cordoba O zmutowanym człowieku, który żyje na bagnach i próbuje je ocalić. @Colon Co się zapowiadało na survivalowy? @sebasek99 No spoko produkcja, nawet udana. ;)
Dla fanów serialów chciałbym polecić dwie produkcje, które są dostępne w całości na HBO GO (tfu!). Mowa o: Szukając Alaski, oceniłbym na 8/10, gatunek podchodzący pod dramat. Swamp Thing - Serial od DC, mroczny klimat, trzymający nawet dobrze w napięciu, ocena 7/10.
5
@kenneth99 Ewidentna dominacja najlepszego piłkarza w historii tego pięknego sportu. Cóż można więcej powiedzieć?
7
@Chakalaka Można się z nim zgadzać lub nie, ale poziomem i kulturą wypowiedzi bije większość polityków na głowę.
Lepiej Brauna posłuchać, aniżeli tych krzykaczy.
1
Braun siedzi w tym studiu i pewnie sobie myśli: "Jak tu dyskutować z takimi "osobami mniej rozgarniętymi"? Przestaną się kiedyś przekrzykiwać? ". Tragedia...
1
@Odesseiron Jak nie niemiecka to nie szanuję.
1
@BigShaq Odzież termoaktywna do tego komin, rękawiczki i biegasz.
0
Komentarz usunięty
3
@tadzik447 I to autem, a gdzie autobus z którym może być zdecydowanie więcej problemów.
@msmsms Jaki fakt? Że autobus może się spóźnić, bo nie zawsze są idealne warunki na drodze? Nie jesteś pępkiem świata.
2
@kenneth99 Osobiście nie mam z tym problemów. Jedynie na co mogę narzekać w przypadku komunikacji miejskiej to zapchane autobusy.
A to, że spóźnił się o 7 minut to jest tragedia? Mógł być duży ruch akurat na drodze lub jakiś wypadek/kolizja lub problem z jakimś pasażerem.
Nigdy nie będzie to idealne, a nawet bym powiedział utopijne.
4
@tadzik447 Dokładnie to 7. ;)
To się lepiej planuje czas. Równie dobrze mogła być inna sytuacja na drodze i autobus o dłuższy czas by się spóźnił.
3
@Rewolucja123 Kiedy chcesz, ja już po pierwszym zdaniu użytkownika, który rozpoczął tę dyskusję zacząłem się śmiać.
24
@msmsms O nie 5 minut dłużej czekałeś? Nie zamarzłeś? Mama już się martwiła, że czemu synek tak późno do domu wraca?
1
@Socjopata Ku*^ wychodzę Michał. :D
2
@michal26 Patrząc pod względem emocjonalnym to raczej tak, z racjonalnego punktu widzenia nie.
2
@vangoor Czyli najważniejsze rzeczy po stronie FIFY.
0
@Maniek9444 Zazwyczaj 40 zł.
0
W dużym skrócie: "Griezmann może mi buty czyścić".
8
@Veb1233 A żeby samochód Cię pie... Ahh szkoda gadać. :D
3
I jak tam nagrody w FIFIE? U mnie prawie Messi (Barella) i prawie Robertson (Ricardo Pereira), a z paczek oprócz dwóch biednych informów to Sissoko. Tragedia...
0
@Colon Nie oglądałem podanej przez Ciebie produkcji, ale wracając do Alaski do niespodziewałem się tego typu produkcji.
0
@cordoba O zmutowanym człowieku, który żyje na bagnach i próbuje je ocalić.
@Colon Co się zapowiadało na survivalowy?
@sebasek99 No spoko produkcja, nawet udana. ;)
0
Dla fanów serialów chciałbym polecić dwie produkcje, które są dostępne w całości na HBO GO (tfu!).
Mowa o:
Szukając Alaski, oceniłbym na 8/10, gatunek podchodzący pod dramat.
Swamp Thing - Serial od DC, mroczny klimat, trzymający nawet dobrze w napięciu, ocena 7/10.
1
@draxidox Nie wie kogo straciła.
0
@msmsms Albo robi to co Lineker, zmiana, albo pewnie tabletki jakieś.
15
@krzychu1526 Co po poznańsku? "Można zejść z tych 10 gr z ceny? "? :D
0
@Chwytliwy Nie wygrał najpoważniejszych. O, teraz pasuje?
1
@Chwytliwy Ja np. wolałbym wygrać LM, Mundial czy ME. Co kto lubi.
5
@Wiktorek2002 Po co nam ta góra lodowa ego w połączeniu ze świętymi krowami?
0
@Socjopata O kurczę, nawet nie wiedziałem, że mieli beefa.
0
@Socjopata Koldi? Ten od Tomba? "Wolę robić to z Pejterem, niż "damo lekkich obyczajów" z Koldasem" legenda.
0
@Hushovt Real chyba jakoś nie protestował przed przeniesieniem daty. Jeżeli byli przeciwko to wtedy przepraszam za poprzedni komentarz.