@malicinho W jaki sposób odgłos małpy miałby mnie gnoić? Od kiedy pokazanie faka i kopnięcie w ich strony piłki to walka z tym? Pokazujesz wtedy, że łatwo cię skrzywdzić, a oni wiedzą że to działa. Jak działać to w skuteczny sposób, a jak nie to pokazywać, że Cię to nie rusza. @dawidor9 Musiałbym być głupim, żeby zareagować. ;)
@SkN To takim czymś nie zwalczą rasizmu. Jakby pokazali, że róbcie sobie to, nas to nie rusza to po jakimś czasie znudziłoby się takim osobom takie zachowanie. A tak jest to łatwa i działająca prowokacja.
@damianex10 Po pierwsze: Zawsze dziwiły mnie tak karygodne zachowanie. Po drugie: Zawsze mnie dziwiło to, że ludzie się o to obrażają i smucą z tego powodu. Czemu? W taki sposób pokazują i dają pole do popisu takim kretynom.
@mekston Jest wyrównana, ale na żałosnym poziomie. Kopiący się po czole Real, kopiące się po czole Atletico i zwieńczenie to kopiąca się po czole Barcelona.
@dafik85 Trudno zrobić z Dembele przeciętnego piłkarza jak ten pauzował ponad 300 dni od początku przygody z Barceloną. Coutinho też w Bayernie klasy nie pokazuje.
Jeżeli piłkarz dostaje karę za słowa skierowane do sędziego, że jest "Zły", a arbitrzy czy to główni czy Ci co zajmują się VAR'em popełniają takie błędy i są bezkarni to pokazuje jak bardzo te przepisy są śmieszne.
0
@Encore @Hushovt to trzeba chyba znaleźć jakiś wspólny. :)
0
@Hushovt Jak chcesz ludzi pozabijać to do Ameryki polecam wylecieć, nie będziesz jedynym. ;)
0
@Hushovt Nie ma żadnego wartego spróbowania.
0
@malicinho W jaki sposób odgłos małpy miałby mnie gnoić?
Od kiedy pokazanie faka i kopnięcie w ich strony piłki to walka z tym? Pokazujesz wtedy, że łatwo cię skrzywdzić, a oni wiedzą że to działa.
Jak działać to w skuteczny sposób, a jak nie to pokazywać, że Cię to nie rusza.
@dawidor9 Musiałbym być głupim, żeby zareagować. ;)
9
@MarioVeB! "Za Realem, a za kim mam być?!".
0
@msmsms Musisz dobrze ją przepukać to łatwo będzie Ci z nią funkcjonować.
0
@dawidor9 Ale czy reagując na naśladowanie odgłosów małpy nie przyznają im racji?
@msmsms
3
@SkN To takim czymś nie zwalczą rasizmu. Jakby pokazali, że róbcie sobie to, nas to nie rusza to po jakimś czasie znudziłoby się takim osobom takie zachowanie. A tak jest to łatwa i działająca prowokacja.
0
@damianex10 Po pierwsze: Zawsze dziwiły mnie tak karygodne zachowanie.
Po drugie: Zawsze mnie dziwiło to, że ludzie się o to obrażają i smucą z tego powodu. Czemu? W taki sposób pokazują i dają pole do popisu takim kretynom.
0
@shinthps Co to za życie, leżąc gdzieś na gałęzi drzewa, a rodzina Cię szuka?
5
@IAmBackCules Schał się na imprezie urodzinowej i podobno akcja poszukiwania w jego lesie jest zarządzona.
0
Tak na rozluźnienie po wygranej Liverpoolu.
1
@kazbychu Powinno być jak w piłce ręcznej.
1
A Guardiola 89 minuta, a Gundogan nadal na boisku, mimo tragicznego występu.
0
@mekston Jest wyrównana, ale na żałosnym poziomie. Kopiący się po czole Real, kopiące się po czole Atletico i zwieńczenie to kopiąca się po czole Barcelona.
0
@Barwindg Przecież każdy piłkarz domagałby się w tej sytuacji karnego. Taki urok piłkarzy.
2
Jestem ciekaw czy VAR jest czy po prostu głupa grali z tym.
I nie mówię o tej sytuacji sprzed chwili.
3
@4drian0 Cytując klasykiem: https://x.com/cwiakala/status/1125870471466057736
0
@NGTRX Jedyny fakt jaki pokazuje ta statystyka to jak bardzo hiszpańska liga upadła.
0
@Encore Nawet bramkarza nie można pochwalić, więc bez tej furtki. :D
1
Taki Kevin do dwójki De Jong - Arthur to jest marzenie.
0
@norbi77 Nie zawsze ta obrona będzie tak średnio szczelna.
2
@norbi77 Co z tego jak stracą jedną bramkę jak strzelą o co najmniej jedną więcej?
0
W oczekiwaniu na zmianę Aguero:
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/373/328/b16.jpg
3
@Commando Nawet gorzej.
2
@dafik85 Trudno zrobić z Dembele przeciętnego piłkarza jak ten pauzował ponad 300 dni od początku przygody z Barceloną. Coutinho też w Bayernie klasy nie pokazuje.
1
Aguero w tym meczu to dno i sto metrów mułu. TRAGEDIA.
1
@IronSanHybrid Przecież przy drugiej bramce też chyba nie narysowali linii. El Kabarat.
1
Jeżeli piłkarz dostaje karę za słowa skierowane do sędziego, że jest "Zły", a arbitrzy czy to główni czy Ci co zajmują się VAR'em popełniają takie błędy i są bezkarni to pokazuje jak bardzo te przepisy są śmieszne.
1
Ale strasznie irytuje mnie określenie "Liverpoolczycy". Strasznie dziwnie brzmi.