0

@Encore @Hushovt to trzeba chyba znaleźć jakiś wspólny. :)

0

@Hushovt Jak chcesz ludzi pozabijać to do Ameryki polecam wylecieć, nie będziesz jedynym. ;)

0

@Hushovt Nie ma żadnego wartego spróbowania.

0

@malicinho W jaki sposób odgłos małpy miałby mnie gnoić?
Od kiedy pokazanie faka i kopnięcie w ich strony piłki to walka z tym? Pokazujesz wtedy, że łatwo cię skrzywdzić, a oni wiedzą że to działa.
Jak działać to w skuteczny sposób, a jak nie to pokazywać, że Cię to nie rusza.
@dawidor9 Musiałbym być głupim, żeby zareagować. ;)

9

@MarioVeB! "Za Realem, a za kim mam być?!".

0

@msmsms Musisz dobrze ją przepukać to łatwo będzie Ci z nią funkcjonować.

0

@dawidor9 Ale czy reagując na naśladowanie odgłosów małpy nie przyznają im racji?
@msmsms

3

@SkN To takim czymś nie zwalczą rasizmu. Jakby pokazali, że róbcie sobie to, nas to nie rusza to po jakimś czasie znudziłoby się takim osobom takie zachowanie. A tak jest to łatwa i działająca prowokacja.

0

@damianex10 Po pierwsze: Zawsze dziwiły mnie tak karygodne zachowanie.
Po drugie: Zawsze mnie dziwiło to, że ludzie się o to obrażają i smucą z tego powodu. Czemu? W taki sposób pokazują i dają pole do popisu takim kretynom.

0

@shinthps Co to za życie, leżąc gdzieś na gałęzi drzewa, a rodzina Cię szuka?

5

@IAmBackCules Schał się na imprezie urodzinowej i podobno akcja poszukiwania w jego lesie jest zarządzona.

0


Tak na rozluźnienie po wygranej Liverpoolu.

1

@kazbychu Powinno być jak w piłce ręcznej.

1

A Guardiola 89 minuta, a Gundogan nadal na boisku, mimo tragicznego występu.

0

@mekston Jest wyrównana, ale na żałosnym poziomie. Kopiący się po czole Real, kopiące się po czole Atletico i zwieńczenie to kopiąca się po czole Barcelona.

0

@Barwindg Przecież każdy piłkarz domagałby się w tej sytuacji karnego. Taki urok piłkarzy.

2

Jestem ciekaw czy VAR jest czy po prostu głupa grali z tym.
I nie mówię o tej sytuacji sprzed chwili.

3

0

@NGTRX Jedyny fakt jaki pokazuje ta statystyka to jak bardzo hiszpańska liga upadła.

0

@Encore Nawet bramkarza nie można pochwalić, więc bez tej furtki. :D

1

Taki Kevin do dwójki De Jong - Arthur to jest marzenie.

0

@norbi77 Nie zawsze ta obrona będzie tak średnio szczelna.

2

@norbi77 Co z tego jak stracą jedną bramkę jak strzelą o co najmniej jedną więcej?

0

3

@Commando Nawet gorzej.

2

@dafik85 Trudno zrobić z Dembele przeciętnego piłkarza jak ten pauzował ponad 300 dni od początku przygody z Barceloną. Coutinho też w Bayernie klasy nie pokazuje.

1

Aguero w tym meczu to dno i sto metrów mułu. TRAGEDIA.

1

@IronSanHybrid Przecież przy drugiej bramce też chyba nie narysowali linii. El Kabarat.

1

Jeżeli piłkarz dostaje karę za słowa skierowane do sędziego, że jest "Zły", a arbitrzy czy to główni czy Ci co zajmują się VAR'em popełniają takie błędy i są bezkarni to pokazuje jak bardzo te przepisy są śmieszne.

1

Ale strasznie irytuje mnie określenie "Liverpoolczycy". Strasznie dziwnie brzmi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?