0

@Transu96 Somsiad patrzył do skrzynki, bo nie wiem czy listonosz dzisiaj chodził?

2

@IronSanHybrid Jak ktoś nie lubi jakościowych filmów/seriali to pewnie tak. ;)

1

@IronSanHybrid Tobie przy kamerze nie chciał stanąć, a się śmiejesz z odpowiedzi innych...

1

@Janiama Tak jak bardzo chciałbym Wengera, tak wiek i presja jaka jest w Barcelonie zdecydowanie nie służyłyby mu.

0

@MikusBarca Po prostu nie podobał, zdecydowanie zakończenie 1. sezonu z otwartym zakończeniem byłoby lepsze. Niestety odstaje poziomem i mimo wszystko czuję, że format się wyczerpał.

2

@pikass14 Ustawienia Origin i wyłącz "Origin w grze".

2


Najlepszy raper w historii na feacie.

4

@Xavinho54 Ale, że tak "Hihihihi", "Hahahaha" czy "Hehehe"?

0

@4drian0 Eeee! Bez takich dziadu!

0

@MikusBarca Osobiście nie polecam. Pozdrawiam, Grzegorz.

0

@BigShaq "Gdy wchodzisz do klasy specjalnej."

2

@IronSanHybrid "To system ma zawsze racje
Jak im nie pasujesz to cię wyślą na wakacje", cytując pewnego polskiego rapera.

1

@IronSanHybrid Raczej chodzi tylko i wyłącznie o tekst, tj to pewien legendarny użytkownik zrobił.
A czy zdjęcia mogą w jakiś sposób to łamać? Pewnie tak, ale szczerze wątpię, żeby to było zabronione.

1

@IronSanHybrid Nie widzę nic o memach czy zdjęciach, a reklamą też nie jest. ;)

4

@SeeleyBooth Słabe, ale czego innego można było się spodziewać.

1

@IronSanHybrid Czyli tak naprawdę można nie tracić na te obrzędy czasu, bo i tak one nic nie znaczą.

0

@Transu96 Rozumiemy się bez słów. *.*
@IronSanHybrid Ale wszędzie jesteś zadeklarowany jako osoba wierząca. A to tak średnio jest.

3

@Chaoss Przecież o tym napisałem. I mając chrzest według KK jesteś katolikiem.
@IronSanHybrid No nie wiem, chyba dopiero decyzję o bierzmowaniu podejmujesz świadomie, mając już jakiś pogląd na świat.

2

Uważacie, że chrzty czy inne formy wstąpienia do danej religii powinny być zabronione do pewnego wieku?
Brak tego powoduje, że w Polsce z 80/90% ludności jest katolikami, a jak jest naprawdę to każdy wie.

1

@Barwindg @Odesseiron muszę Ci internet odłączyć.

0

@Kleps0n No tak, bo lepiej mieć klapki na oczach i niczego nie widzieć, albo nawet nie chcieć widzieć.

0

@krzychu1526 Elegancko. #TeamKSI

0

@l0Messini Przestań dopowiadać sobie.

1

@SeeleyBooth Mądre słowa. ;)

16

@BarcaInfo Messi umie we francuski? Hehehhe, bo wiecie Dembele nie umie hiszpańskiego.

0

@MarioVeB! Dzięki za linka, bo wcale kolega wyżej tego nie wysłał. Niestety futbol się zmienia i powoli widać, że "lepiej głupio biegać niż mądrze stać". Może kiedyś się o tym przekonacie.

0

@Jordi10 To pewnie przez tę legalną marihuanę.

0

@th@les Jak nie może dużo biegać to niech na golf się przeniesie.

0

@Odesseiron Ty i trzeźwienie to oksymoron. :)

0

@itmustbejoke Język ciała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?