@MikusBarca Po prostu nie podobał, zdecydowanie zakończenie 1. sezonu z otwartym zakończeniem byłoby lepsze. Niestety odstaje poziomem i mimo wszystko czuję, że format się wyczerpał.
@IronSanHybrid Raczej chodzi tylko i wyłącznie o tekst, tj to pewien legendarny użytkownik zrobił. A czy zdjęcia mogą w jakiś sposób to łamać? Pewnie tak, ale szczerze wątpię, żeby to było zabronione.
@Chaoss Przecież o tym napisałem. I mając chrzest według KK jesteś katolikiem. @IronSanHybrid No nie wiem, chyba dopiero decyzję o bierzmowaniu podejmujesz świadomie, mając już jakiś pogląd na świat.
Uważacie, że chrzty czy inne formy wstąpienia do danej religii powinny być zabronione do pewnego wieku? Brak tego powoduje, że w Polsce z 80/90% ludności jest katolikami, a jak jest naprawdę to każdy wie.
@MarioVeB! Dzięki za linka, bo wcale kolega wyżej tego nie wysłał. Niestety futbol się zmienia i powoli widać, że "lepiej głupio biegać niż mądrze stać". Może kiedyś się o tym przekonacie.
0
@Transu96 Somsiad patrzył do skrzynki, bo nie wiem czy listonosz dzisiaj chodził?
2
@IronSanHybrid Jak ktoś nie lubi jakościowych filmów/seriali to pewnie tak. ;)
1
@IronSanHybrid Tobie przy kamerze nie chciał stanąć, a się śmiejesz z odpowiedzi innych...
1
@Janiama Tak jak bardzo chciałbym Wengera, tak wiek i presja jaka jest w Barcelonie zdecydowanie nie służyłyby mu.
0
@MikusBarca Po prostu nie podobał, zdecydowanie zakończenie 1. sezonu z otwartym zakończeniem byłoby lepsze. Niestety odstaje poziomem i mimo wszystko czuję, że format się wyczerpał.
2
@pikass14 Ustawienia Origin i wyłącz "Origin w grze".
2
Najlepszy raper w historii na feacie.
4
@Xavinho54 Ale, że tak "Hihihihi", "Hahahaha" czy "Hehehe"?
0
@4drian0 Eeee! Bez takich dziadu!
0
@MikusBarca Osobiście nie polecam. Pozdrawiam, Grzegorz.
0
@BigShaq "Gdy wchodzisz do klasy specjalnej."
2
@IronSanHybrid "To system ma zawsze racje
Jak im nie pasujesz to cię wyślą na wakacje", cytując pewnego polskiego rapera.
1
@IronSanHybrid Raczej chodzi tylko i wyłącznie o tekst, tj to pewien legendarny użytkownik zrobił.
A czy zdjęcia mogą w jakiś sposób to łamać? Pewnie tak, ale szczerze wątpię, żeby to było zabronione.
1
@IronSanHybrid Nie widzę nic o memach czy zdjęciach, a reklamą też nie jest. ;)
4
@SeeleyBooth Słabe, ale czego innego można było się spodziewać.
1
@IronSanHybrid Czyli tak naprawdę można nie tracić na te obrzędy czasu, bo i tak one nic nie znaczą.
0
@Transu96 Rozumiemy się bez słów. *.*
@IronSanHybrid Ale wszędzie jesteś zadeklarowany jako osoba wierząca. A to tak średnio jest.
3
@Chaoss Przecież o tym napisałem. I mając chrzest według KK jesteś katolikiem.
@IronSanHybrid No nie wiem, chyba dopiero decyzję o bierzmowaniu podejmujesz świadomie, mając już jakiś pogląd na świat.
2
Uważacie, że chrzty czy inne formy wstąpienia do danej religii powinny być zabronione do pewnego wieku?
Brak tego powoduje, że w Polsce z 80/90% ludności jest katolikami, a jak jest naprawdę to każdy wie.
1
@Barwindg @Odesseiron muszę Ci internet odłączyć.
0
@Kleps0n No tak, bo lepiej mieć klapki na oczach i niczego nie widzieć, albo nawet nie chcieć widzieć.
0
@krzychu1526 Elegancko. #TeamKSI
0
@l0Messini Przestań dopowiadać sobie.
1
@SeeleyBooth Mądre słowa. ;)
16
@BarcaInfo Messi umie we francuski? Hehehhe, bo wiecie Dembele nie umie hiszpańskiego.
0
@MarioVeB! Dzięki za linka, bo wcale kolega wyżej tego nie wysłał. Niestety futbol się zmienia i powoli widać, że "lepiej głupio biegać niż mądrze stać". Może kiedyś się o tym przekonacie.
0
@Jordi10 To pewnie przez tę legalną marihuanę.
0
@th@les Jak nie może dużo biegać to niech na golf się przeniesie.
0
@Odesseiron Ty i trzeźwienie to oksymoron. :)
0
@itmustbejoke Język ciała.