@itmustbejoke Jak widać nawet "randomy" z "normalnych" krajów, takich jak Polska głosują tak jakby nie mieli pojęcia na temat piłki. Bo co to tak naprawdę jest "pojęcie na temat piłki"?
@sebasek99 Jeżeli zgłosiłaby to zaraz po zajściu (tak trauma itd) to mógłbym jej uwierzyć, nieważne kto byłby oskarżonym. A tak po 44 latach, a w dodatku gdy te oskarżenia są "modne" to pewnie dużo osób nie bierze tego na poważnie. A na dodatek jak przegra sprawę to jeszcze może zostać oskarżona o zniesławienie.
https://www.filmweb.pl/news/Roman+Pola%C5%84ski+oskar%C5%BCony+o+gwa%C5%82t-135412 Akcja sprzed 44 lat. Ciężko zapamiętać co się robiło rok temu, a tu 44 lata. Totalna głupota i nigdy nie zrozumiem takich czynów. Brak dowodów zarówno na to, że do tego doszło jak i, że do tego nie doszło. Nigdy nie zrozumiem takiego czynu jak oskarżenie o coś po tylu latach.
@Arkon Jakby HBO było tak dobrze wykonane jak strona Netflixa to pewnie chciałoby mi się oglądać od nich seriale. Odrzuca mnie strasznie ta lipna strona HBO GO.
@Gaucho Jakie mieszanie dzieciom w głowie? To, że dziecko przeczyta, że jest coś takiego jak homoseksualizm to się zgorszy? Czy to, że rodzina to wcale nie musi być K+M, a np. K+K czy M+M? Bo to już na tym świecie było i jest. Teraz pytanie czy chcemy już się do tego przyswajać czy przesuwać to co nieuchronne?
1
@Hubert98 I tak swoje błędy powinien naprawiać najlepszy piłkarz w historii.
0
@Messiah10 No, ale sędzia odgwizdał i to się liczy.
1
Brawo Messi... Zamiast sfaulować na środku boiska to lepiej przed polem karnym. Eh.
0
@Explode Na streamach to UFC oglądam, więc na TV Barca. :/
1
Nie wiem co gorsze gra Barcy czy komentarz Eleven...
0
@El dominatore Jakby mieli z tym problem to coś by spróbowali zrobić.
0
@IAmBackCules On ma 17 lat, więc to się nie liczy. ;)
0
@sebo939 Zaraz Cię zjedzą za to, że Messi lepiej wie jak grać.
2
@kenneth99 I tak pewnie uj z tego będzie. :D
1
Trailer Wiedźmina po śląsku. Mistrzostwo :D
1
@Encore BÓG, BÓG!
0
@Encore Bramkę tak strzelił?
0
@MikeBajson Dlatego on zarabia miliony, a innym ledwo starcza na utrzymanie się z MMA.
5
@daro22 Dobrze, że nie sześciocyfrówką...
1
@FC1899Barca No jak widać Van Dijk wygrywa.
1
@Encore Cytowałeś Khabiba i to, że Conor musi wygrać 10 walk z rzędu. A Conor tym czasem:
https://www.mmarocks.pl/wp-content/uploads/2019/11/qrfvg.jpg
Walka Loading 10%.
0
@Janiama Pamiętaj, że mecz trwa 90 min i ma do wykorzystania 3 zmiany. ;)
0
@Janiama Takie rzeczy się dzieją, że podchodzę z dystansem do takich informacji, ale jest to możliwe.
0
@itmustbejoke Jak widać nawet "randomy" z "normalnych" krajów, takich jak Polska głosują tak jakby nie mieli pojęcia na temat piłki.
Bo co to tak naprawdę jest "pojęcie na temat piłki"?
0
@(C)Puyol TVP, a pewnie gdzieś nad ranem walka będzie.
0
@sebasek99 Też nie osądzam. Może to się stało, może nie. Nie wiemy i tak naprawdę się nie dowiemy czy to miało miejsce czy nie.
0
@sebasek99 A teraz ma jeszcze mniejsze szansę na wygraną, jak nie zerowe. Jakoś Tysona nie mieli problemu osadzić za gwałt.
0
@sebasek99 Jeżeli zgłosiłaby to zaraz po zajściu (tak trauma itd) to mógłbym jej uwierzyć, nieważne kto byłby oskarżonym. A tak po 44 latach, a w dodatku gdy te oskarżenia są "modne" to pewnie dużo osób nie bierze tego na poważnie. A na dodatek jak przegra sprawę to jeszcze może zostać oskarżona o zniesławienie.
0
@FDJ Wiem, znam.
1
https://www.filmweb.pl/news/Roman+Pola%C5%84ski+oskar%C5%BCony+o+gwa%C5%82t-135412
Akcja sprzed 44 lat. Ciężko zapamiętać co się robiło rok temu, a tu 44 lata. Totalna głupota i nigdy nie zrozumiem takich czynów. Brak dowodów zarówno na to, że do tego doszło jak i, że do tego nie doszło.
Nigdy nie zrozumiem takiego czynu jak oskarżenie o coś po tylu latach.
1
@Arkon Jakby HBO było tak dobrze wykonane jak strona Netflixa to pewnie chciałoby mi się oglądać od nich seriale. Odrzuca mnie strasznie ta lipna strona HBO GO.
2
@Chaoss Spaść z deszczu? Nie słyszałem.
2
@LuisSalvano Do 5-10 lat powoli będą wprowadzane związki homoseksualne, a gdzieś 15-20 będą mogli normalnie adoptować dzieci.
18
@Gaucho Jakie mieszanie dzieciom w głowie? To, że dziecko przeczyta, że jest coś takiego jak homoseksualizm to się zgorszy? Czy to, że rodzina to wcale nie musi być K+M, a np. K+K czy M+M? Bo to już na tym świecie było i jest. Teraz pytanie czy chcemy już się do tego przyswajać czy przesuwać to co nieuchronne?
0
@krzychu1526 Wiedziałem, że skądś gościa znam. Ricky Gervais, super stand up na netflixie i serial After Life.