@IronSanHybrid Nie lubię go jako piłkarza (chociaż doceniam) i nie lubię jego stylu bycia. Jeszcze jakby wygrał coś poważnego w piłce to może by mi nie przeszkadzało.
@ViscaBarca123 Zarówno w jednej i w drugiej sytuacji powinien mieć asystę, a z tego opisu wynika tyle, że Dembele zepsuł sytuację wykreowaną przez Riqui'ego.
Rok 2022, w pewnej czarnoskórej rodzinie: "Synku, patrz to Twój dziadek w tej reklamie gra, jesteście jak dwie krople wody." Agencje zwalczające rasizm:
@NGTRX A czy słuszność ręki Silvy też nie powinna być rozpatrzona, jeżeli była niezgodna z przepisami to po prostu puścić grę i uznać bramkę, a jeżeli była zgodna z przepisami to rozpatrzyć sytuację z ręką Arnolda. Bo jeżeli nie, to dochodzimy do momentu, że ręka to ręka, więc w drugiej sytuacji pod koniec meczu powinien być rzut karny dla City, bo ręka to ręka.
@Chwytliwy Superpuchar to jest coś w stylu bycia mistrzem mistrzów, a w czym są mistrzem Real i Atletico? W niczym. Trudno wygrać superpuchar samemu nie mieć żadnego. Jest to głupota jako formuła i nie powinna mieć miejsca.
@kerouac Tylko te oceny czasami śmieszne są. Ocena np. 8.5/10, a tam 1k oddanych głosów, lekka głupota i ściema. Nie da się przyzwyczaić. Nawet taka głupota jak zapamiętywanie odcinków im nie wychodzi. To chyba dobrze wiedzieć, że gdzieś jest jeszcze gorzej.
@Chwytliwy To w takim razie powinni być finaliści PK i dwie pierwsze z ligi. Wtedy to ma sens. A tak to po prostu zrobienie tego, żeby hajsik się zgadzał.
@student97r Panie to ma Pan do nadrobienia kawał aktorstwa do nadrobienia. :) @Arkon Dużo lepsze pod względem tego, że wymienione są już stare? Bo niczym nie odbiega od tych ról.
Pytanie z tych oczywistych. Czy HBO GO jest najgorszym serwisem streamingowym pod względem technicznym? Do Netflixa pod tym względem nie ma podjazdu, a jak w porównaniu z innymi?
0
@ArdoFCB Tak poza tym to ten mecz już dano powinien się odbyć. Niech teraz płaczą.
0
@IronSanHybrid Nie lubię go jako piłkarza (chociaż doceniam) i nie lubię jego stylu bycia. Jeszcze jakby wygrał coś poważnego w piłce to może by mi nie przeszkadzało.
2
@IronSanHybrid Nigdy za nim nie przepadałem.
11
@Chwytliwy Z białym nie wolno przeginać. Drogie to i uzależniające.
0
@Coutinho007 Trzy, trzy asysty.
0
@nieprzysiadalnosc W Senegalu na zgrupowaniu jest.
0
@ViscaBarca123 Zarówno w jednej i w drugiej sytuacji powinien mieć asystę, a z tego opisu wynika tyle, że Dembele zepsuł sytuację wykreowaną przez Riqui'ego.
0
@Socjopata I jestem w tym momencie zazdrosny.
5
@IronSanHybrid Ja jak to zobaczyłem to szybko mecz wyłączyłem.
1
@IronSanHybrid Ehhh lewacki klub...
4
Rok 2022, w pewnej czarnoskórej rodzinie:
"Synku, patrz to Twój dziadek w tej reklamie gra, jesteście jak dwie krople wody."
Agencje zwalczające rasizm:
0
@mekston To jeszcze gorzej.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@NGTRX A czy słuszność ręki Silvy też nie powinna być rozpatrzona, jeżeli była niezgodna z przepisami to po prostu puścić grę i uznać bramkę, a jeżeli była zgodna z przepisami to rozpatrzyć sytuację z ręką Arnolda. Bo jeżeli nie, to dochodzimy do momentu, że ręka to ręka, więc w drugiej sytuacji pod koniec meczu powinien być rzut karny dla City, bo ręka to ręka.
13
Ale śmieszna jest Pani Poseł z Lewicy na Polsat Info.
1
@Colon Szczerze wątpię, bo jednak są to oznaczenia kont osób o których mowa.
0
@Colon Daj jakiegoś screena czy coś, żebym wiedział o co chodzi. Też miałem problem z tym, że ten link był jakby wydłużony.
0
@Colon O co chodzi? Może pomogę.
1
@Chwytliwy Piłkami z pewnością umie się obsługiwać. ;)
8
@Szicek10 Klubowe spotkanie frajerów?
1
@Chwytliwy Jak była Rakiticiem to musiała być pierwsza klasa baba.
0
@Chwytliwy Superpuchar to jest coś w stylu bycia mistrzem mistrzów, a w czym są mistrzem Real i Atletico? W niczym. Trudno wygrać superpuchar samemu nie mieć żadnego.
Jest to głupota jako formuła i nie powinna mieć miejsca.
3
@BARCA_FOR_EVER Tutaj prawdziwa wersja:
https://streamja.com/QRNq
0
@student97r Czasami warto schować gusta w kieszeń, żeby zobaczyć dzieło. :D
1
@kerouac Tylko te oceny czasami śmieszne są. Ocena np. 8.5/10, a tam 1k oddanych głosów, lekka głupota i ściema.
Nie da się przyzwyczaić. Nawet taka głupota jak zapamiętywanie odcinków im nie wychodzi.
To chyba dobrze wiedzieć, że gdzieś jest jeszcze gorzej.
0
@Chwytliwy To w takim razie powinni być finaliści PK i dwie pierwsze z ligi. Wtedy to ma sens. A tak to po prostu zrobienie tego, żeby hajsik się zgadzał.
0
@student97r Panie to ma Pan do nadrobienia kawał aktorstwa do nadrobienia. :)
@Arkon Dużo lepsze pod względem tego, że wymienione są już stare? Bo niczym nie odbiega od tych ról.
1
Pytanie z tych oczywistych. Czy HBO GO jest najgorszym serwisem streamingowym pod względem technicznym? Do Netflixa pod tym względem nie ma podjazdu, a jak w porównaniu z innymi?
0
@Kcprlxx Przynajmniej wygrali, a nie to co Real i Atletico.
2
@Chwytliwy Mało logiczne, bo nic tak naprawdę nie osiągnęli.