@Gappeq Nie współczujesz mi? Ty draniu bez serca... @Odesseiron Jak by to Niemcy zrobiły to ta karta jeszcze z 10 lat by wytrzymała. Oskarżyłem za to Microsoft, ale jednak to wina jak zwykle kitajców z Tajwanu...
@msmsms Włączyłem pierwszą wyświetloną piosenkę Two Steps From Hell, a dokładnie Victory i wystarczyło mi 15 sekund, żeby wiedzieć że nie mógłbym słuchać jej na co dzień. A pop czy tak naprawdę jakoś różni się od rapu? Na rok 2019 to chyba tylko nazwą. @Persyfl Daje na pewno bardzo duże. Czy warsztat jest najważniejszy do zabawy? Szczerze bardziej bym powiedział, że kreatywność.
@Persyfl To naprawdę musiał mało rapu słuchać, jeżeli nie zauważyłeś bawienia się muzyką. Od śpiewania po szybkie nawijanie, przechodząc jeszcze przez inne style. Albo na takich artystów trafiłeś.
@msmsms Siedząc w domu nie będę słuchał jakie to życie jest przykre i ciężkie. Od czasu do czasu można, ale bez przesady.
@RichardWinters Dalej płaczcie jaki to słaby bolid ma i liczcie na cud. I jeżeli ma takie super umiejętności to czemu żadna lepsza marka go nie zatrudni? Odpowiesz mi na to pytanie to przyznam, że zrobiłem z siebie idiotę.
@KapiFCB Nigdzie nie wypowiedziałem się w takim stylu, że mogłoby to brzmieć jakby wypowiedział się znawca tematu. Nie, nie jestem i nigdy nie będę w tym temacie. Ludzie w innych sportach jak mają tak zaawansowane problemy zdrowotne to kończą kariery, a nie próbują coś sobie udowodnić.
@msmsms Jeżeli chodzi o gatunek "rap". To wolę słuchać o melanżach, narkotykach, prostytutkach aniżeli o tym jakie to życie na "ławce" nie było ciężkie. Gatunek ten ma największe pole do popisu, jeżeli chodzi o zabawę muzyką, a tzw. "bragga" powiększa to pole jeszcze bardziej.
@FC1899Barca Szacunek za osiągnięcia i umiejętności dla Kubicy zawsze będzie. No, ale na miłość i rozum, on po prostu już nie nadaje się do tego sportu. To jest fakt.
@Odesseiron Człowieka osobiście nie znam, ale zdarzają się takie kwiatki, jak ten cytowany, gdzie ludzie naprawdę tak myślą. Ciężko wyczuć sarkazm od użytkownika internetu, wiedząc że jest tyle osób z IQ mniejszym niż 50.
@Odesseiron Niestety, ale muszę powiedzieć to, wytępić ludzi, którzy myślą, że akcja Wiedźmina jest w Polsce. Nie wiem czy to sarkazm, bo w dobie internetu ciężko rozróżnić sarkazm od głupoty.
@ViscaBarca123 Będąc na miejscu sędziego to ciężka sytuacja bez VARu. Bo jednak zawodnik, który próbuje odebrać piłkę trafia w nią. Osobiście byłbym przychylny decyzji sędziego.
@ViscaBarca123 Widzę, że w tym samym momencie zostały przeprowadzone jeszcze 2 inne zmiany, ale może nie były tak kluczowe jak pojawienie się Fatiego. Nie wiem, meczu nie widziałem. Po opisie wynika, że po prostu była to zmiana na plus, może troszkę większy. Niestety nie mogę jakoś wyskoczyć z argumentami, bo byłoby to co najmniej dziwne, ani nie mam jak przyznać Ci racji. Mogę jedynie Ci zaufać w tej kwestii.
@ViscaBarca123 Meczu nie oglądałem, więc odniosę się tylko i wyłącznie do Twojego opisu. Napisałeś "Ależ zmianę dał Ansu Fati [...]" brzmi to co najmniej jak wybitne spotkanie rozegrane przez młodziana. A z opisu wynika, że wykreował tylko jedną 100% okazję. To wystarczająco jak na napisanie "Ależ mecz"? Jak zinterpretować "Mógł wywalczyć rzut karny"? Jako plus czy jako minus? Bo przecież nie dał swojej drużynie idealnej okazji do zdobycia bramki. Gra regularnie w pierwszej drużynie Fc Barcelony, więc raczej wiekiem bym się nie zasłaniał, mówiąc że grał z chłopakami o 4 lata starszymi. Edit. Poprawię tu na dole. Zamiast "Ale mecz", powinno być "Ale zmianę". Mea culpa.
1
@Kompletny Patrz na te oczy: https://vignette.wikia.nocookie.net/fineasziferb/images/a/ad/735px-We%27re_gonna_build_a_rollercoaster.jpg/revision/latest?cb=20120704183015&path-prefix=pl
1:1
1
@Gappeq Nie współczujesz mi? Ty draniu bez serca...
@Odesseiron Jak by to Niemcy zrobiły to ta karta jeszcze z 10 lat by wytrzymała. Oskarżyłem za to Microsoft, ale jednak to wina jak zwykle kitajców z Tajwanu...
3
Ehhh i karta graficzna do śmieci po 5 latach. I czeka mnie wydatek około 1k zł, chociaż o tyle dobrze, że za 2 tygodnie jest Black Friday.
1
@Kompletny Twoja Żyrafka jest podobna do Ferba z Fineasza i Ferba. To nie fair!
1
@Kompletny Nawet będzie mogło się ze mną bawić, ale znając skurczybyka patrzyłby się tylko... :/
0
@Colon Idealny do zabawy dla mnie i mojego ego.
1
@TheNekro94 Szkoda bomby, bo sznur taniutki jest, a wystarczy.
9
Żeby nikomu się to nie przytrafiło.
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78139481_2606669302952651_5211535388803334144_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmfSjvM_p4ojfcxM1ZXMrus1e5LxPaRhFnmM3ceKR0fo0ldwLpLr8Mr1mBnsNDbcSk&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=02aa61e4193d4729d3979d4dfb4ca935&oe=5E43DE1B
via. Rzeźnicy Kartomanii
0
@msmsms Włączyłem pierwszą wyświetloną piosenkę Two Steps From Hell, a dokładnie Victory i wystarczyło mi 15 sekund, żeby wiedzieć że nie mógłbym słuchać jej na co dzień. A pop czy tak naprawdę jakoś różni się od rapu? Na rok 2019 to chyba tylko nazwą.
@Persyfl Daje na pewno bardzo duże. Czy warsztat jest najważniejszy do zabawy? Szczerze bardziej bym powiedział, że kreatywność.
0
@RichardWinters No, czyli pod żadnym względem się im nie opłaca mieć Kubicy w składzie. Dziękuję, dobranoc.
0
@Persyfl To naprawdę musiał mało rapu słuchać, jeżeli nie zauważyłeś bawienia się muzyką. Od śpiewania po szybkie nawijanie, przechodząc jeszcze przez inne style. Albo na takich artystów trafiłeś.
@msmsms Siedząc w domu nie będę słuchał jakie to życie jest przykre i ciężkie. Od czasu do czasu można, ale bez przesady.
0
@RichardWinters Dalej płaczcie jaki to słaby bolid ma i liczcie na cud.
I jeżeli ma takie super umiejętności to czemu żadna lepsza marka go nie zatrudni? Odpowiesz mi na to pytanie to przyznam, że zrobiłem z siebie idiotę.
0
@KapiFCB Nigdzie nie wypowiedziałem się w takim stylu, że mogłoby to brzmieć jakby wypowiedział się znawca tematu. Nie, nie jestem i nigdy nie będę w tym temacie.
Ludzie w innych sportach jak mają tak zaawansowane problemy zdrowotne to kończą kariery, a nie próbują coś sobie udowodnić.
0
@KapiFCB Widzę wyniki. Nawet gdyby miał lepszy bolid to by z dolnej części tabeli i tak się nie ruszył.
0
@msmsms Jeżeli chodzi o gatunek "rap". To wolę słuchać o melanżach, narkotykach, prostytutkach aniżeli o tym jakie to życie na "ławce" nie było ciężkie.
Gatunek ten ma największe pole do popisu, jeżeli chodzi o zabawę muzyką, a tzw. "bragga" powiększa to pole jeszcze bardziej.
2
@FC1899Barca Szacunek za osiągnięcia i umiejętności dla Kubicy zawsze będzie. No, ale na miłość i rozum, on po prostu już nie nadaje się do tego sportu. To jest fakt.
0
Chyba Lewica ma najgorszych posłów, albo takich biorą na rozmowy do różnych stacji.
1
@IAmBackCules Ja go odciągam od jego uzależnienia, a wy mi nie pomagacie...
1
@Odesseiron Człowieka osobiście nie znam, ale zdarzają się takie kwiatki, jak ten cytowany, gdzie ludzie naprawdę tak myślą.
Ciężko wyczuć sarkazm od użytkownika internetu, wiedząc że jest tyle osób z IQ mniejszym niż 50.
1
@Odesseiron Niestety, ale muszę powiedzieć to, wytępić ludzi, którzy myślą, że akcja Wiedźmina jest w Polsce.
Nie wiem czy to sarkazm, bo w dobie internetu ciężko rozróżnić sarkazm od głupoty.
1
@Odesseiron Znowu na cały dom rybą będzie śmierdzieć...
7
@krzychu1526 Na La Rambli jak w dżungli przetrwają najsilniejsi i najwytrwalsi.
0
@krzychu1526 Za duży jad jest na stronie, więc ciężko o nowych aktywnych użytkowników.
Ciągle te same gęby się przewijają.
0
Król Newschoolu jest tylko jeden. Jeden i niepodważalny.
4
@ViscaBarca123 Będąc na miejscu sędziego to ciężka sytuacja bez VARu. Bo jednak zawodnik, który próbuje odebrać piłkę trafia w nią. Osobiście byłbym przychylny decyzji sędziego.
1
@Socjopata Najlepszy francuski napastnik. Prove me wrong.
0
@Danny Gaucho A tutaj o herbach zapomniałeś. Demencja, Alzheimer czy co? ;)
0
@Danny Gaucho A ten czwarty "------" to co umarł czy co, że nie podałeś jego imienia i nazwiska i w sumie bramek strzelonych? Zagadka?
0
@ViscaBarca123 Widzę, że w tym samym momencie zostały przeprowadzone jeszcze 2 inne zmiany, ale może nie były tak kluczowe jak pojawienie się Fatiego. Nie wiem, meczu nie widziałem.
Po opisie wynika, że po prostu była to zmiana na plus, może troszkę większy.
Niestety nie mogę jakoś wyskoczyć z argumentami, bo byłoby to co najmniej dziwne, ani nie mam jak przyznać Ci racji. Mogę jedynie Ci zaufać w tej kwestii.
4
@ViscaBarca123 Meczu nie oglądałem, więc odniosę się tylko i wyłącznie do Twojego opisu.
Napisałeś "Ależ zmianę dał Ansu Fati [...]" brzmi to co najmniej jak wybitne spotkanie rozegrane przez młodziana. A z opisu wynika, że wykreował tylko jedną 100% okazję. To wystarczająco jak na napisanie "Ależ mecz"?
Jak zinterpretować "Mógł wywalczyć rzut karny"? Jako plus czy jako minus? Bo przecież nie dał swojej drużynie idealnej okazji do zdobycia bramki.
Gra regularnie w pierwszej drużynie Fc Barcelony, więc raczej wiekiem bym się nie zasłaniał, mówiąc że grał z chłopakami o 4 lata starszymi.
Edit. Poprawię tu na dole.
Zamiast "Ale mecz", powinno być "Ale zmianę". Mea culpa.