Panie i Panowie skąd w was tyle nienawiści, tyle jadu? Trzeba się miłować nawzajem, wtedy życie od razu staje się piękniejsze. Dobrej nocy, albo już ranka.
@Colon Dodać do tego temat aborcji i zaraz rekord padnie. :D I może przywołać jakieś kontrowersyjne słowa Korwina, np. te ostatnie o doktorze Mengele. :D
@Colon Raczej w większości sklepach sportowych taką piłeczkę można kupić, a ta "belka" to pewnie dodatek. Wiadomo odpowiedź do Twitta. :D Zabawka fajna.
@Colon Wybrałeś chyba osobę, która najbardziej na to wywalone ma. :D Na pewno nie poniesie to całej La Rambli jak moje wspomnienie o Wikipedii. ;) To czyja wina jak nie sklepu, że nie upewnił się, że sprzęt nie jest w odpowiednim miejscu?
@Chwytliwy Jakie oszustwo? Kupił ten sprzęt za tę samą cenę co osoba, która wzięłaby to z półki z promocji. Nie widzę tu żadnej straty, chcieli to sprzedać i sprzedali. A walczył? Przepychał się po sprzęt? Wyrywał go z rąk innych? Nie, kulturalnie wykorzystał błąd sklepu i kupił sprzęt w cenie promocyjnej. To czy on później to sprzedał z zyskiem, czy wyrzucił z 8. piętra nie ma różnicy. Jedno pytanie. Upomniałeś się kiedyś, że pani w sklepie wydała Ci źle resztę (na Twoją korzyść wiadomo)?
@Chwytliwy Sklep na tym nic nie stracił, więc wątpię żeby chcieli się sądzić o i tak "sprzedany" sprzęt. Oszukał klientów? Dlatego, że nie przepychał się i nie walczył jak Rocky z Drago o jakiś sprzęt? Raczej bym tego nie zrobił, bo jak coś potrzebuje to kupuje, a przecena jest tylko zachętą do szybszego zakupu.
0
@adrix8 Prawie rok szła wiadomość z Messengera?
1
No to czas przełączyć z jednego GOAT'a na drugiego, czyli mecz Lakers.
3
@BarcaInfo Brak takiego Sterlinga, albo patrząc po trofeach Bernardo to trochę śmiesznie wygląda 4 z Live i Mbappe.
6
https://www.instagram.com/p/B5i8FJFoog_/?igshid=1ocvqw0exa2x5
Puyol: "Z tymi dwoma wszystko jest możliwe"
0
@bixmix Jakby Suarez nie zepsuł to Messi miałby 1v1, a jakby Messi nie zepsuł to De Jong miałby idealną pozycję do strzału.
0
@Janiama Umtiti w ostatnim meczu pokazał, że nadal na TOPowym poziomie umie grać, byleby zdrowie było.
0
@bixmix A Leo zawalił podanie do bodajże De Jonga. Obaj w tej sytuacji zepsuli.
0
@bixmix Tragiczne podanie Messiego.
0
Kto przyznaje to śmieszne "King of the match"? Ale chyba meczu nie oglądali.
1
@SinMistico Czekaj zaraz obrońca prawdziwego kibicowstwa przyjdzie i Ci powie, że jesteś guzik, a nie kibic.
5
@xJLx Szkoda, że nie jest to rewanżowy mecz na wyjeździe w fazie pucharowej LM, bo w końcu nasi mieliby czyste gacie.
6
@Barwindg
@WisniaKala już 7k, powtórka z Czarnobyla. Kryć się.
0
Czemu tu jest 5770 Cules na liczniku? Coś się zepsuło?
7
@catluck Absorbował uwagę obrońców, a nawet bramkarza.
35
Nie było łatwo.
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78794506_151713519488966_3906415078043287552_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=xXmCViJoxycAQkJI2vysFaW2RSfGlDtjl1VEsK4ZRIOvaShxYGIkQrICA&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=2f39aa6e881457a6a2fe8b436796c589&oe=5E47B4C8
Via Rzeźnicy Kartomanii
0
Panie i Panowie skąd w was tyle nienawiści, tyle jadu? Trzeba się miłować nawzajem, wtedy życie od razu staje się piękniejsze.
Dobrej nocy, albo już ranka.
7
3 w nocy w niedzielę. Jakichś dwóch typów z internetu się kłóci, a ja to czytam. Gdzie popełniłem błąd?
2
@xJLx Nie wspomniał o Tobie bezpośrednio, więc nie miał takiego obowiązku. ;)
1
@PrinceDamon Tak zwany toksyczny związek.
0
@Colon Dodać do tego temat aborcji i zaraz rekord padnie. :D
I może przywołać jakieś kontrowersyjne słowa Korwina, np. te ostatnie o doktorze Mengele. :D
0
@Colon Rekord chyba miesiąc/dwa temu był, gdzieś 250 odpowiedzi czy coś takiego. Ten temat przy wymarciu jest.
8
@xJLx Ale czy to byłby Salvano czy wujek cioci brata sklep i tak chciał sprzedać ten towar po zaniżonej cenie. Więc nic nie stracił.
0
@Colon Raczej w większości sklepach sportowych taką piłeczkę można kupić, a ta "belka" to pewnie dodatek. Wiadomo odpowiedź do Twitta. :D
Zabawka fajna.
0
@Colon Wybrałeś chyba osobę, która najbardziej na to wywalone ma. :D
Na pewno nie poniesie to całej La Rambli jak moje wspomnienie o Wikipedii. ;)
To czyja wina jak nie sklepu, że nie upewnił się, że sprzęt nie jest w odpowiednim miejscu?
0
@Colon To nasi grali na takim małym zaangażowaniu czy tak dramatycznie wyglądała gra obronna w 1997?
6
@Chwytliwy Jakie oszustwo? Kupił ten sprzęt za tę samą cenę co osoba, która wzięłaby to z półki z promocji.
Nie widzę tu żadnej straty, chcieli to sprzedać i sprzedali.
A walczył? Przepychał się po sprzęt? Wyrywał go z rąk innych? Nie, kulturalnie wykorzystał błąd sklepu i kupił sprzęt w cenie promocyjnej. To czy on później to sprzedał z zyskiem, czy wyrzucił z 8. piętra nie ma różnicy.
Jedno pytanie. Upomniałeś się kiedyś, że pani w sklepie wydała Ci źle resztę (na Twoją korzyść wiadomo)?
9
@Chwytliwy Sklep na tym nic nie stracił, więc wątpię żeby chcieli się sądzić o i tak "sprzedany" sprzęt.
Oszukał klientów? Dlatego, że nie przepychał się i nie walczył jak Rocky z Drago o jakiś sprzęt?
Raczej bym tego nie zrobił, bo jak coś potrzebuje to kupuje, a przecena jest tylko zachętą do szybszego zakupu.
0
@Chwytliwy Niestety świat nie jest kolorowy i trzeba na maksa kombinować, żeby mieć jak najlepiej.
32
@Chwytliwy Cwaniactwo jest w cenie i w tym przypadku nie widzę nic złego.
1
@itmustbejoke Czekam bez wytchnienia, bo wiem że tam będę.