0

@adrix8 Prawie rok szła wiadomość z Messengera?

1

No to czas przełączyć z jednego GOAT'a na drugiego, czyli mecz Lakers.

3

@BarcaInfo Brak takiego Sterlinga, albo patrząc po trofeach Bernardo to trochę śmiesznie wygląda 4 z Live i Mbappe.

6

https://www.instagram.com/p/B5i8FJFoog_/?igshid=1ocvqw0exa2x5
Puyol: "Z tymi dwoma wszystko jest możliwe"

0

@bixmix Jakby Suarez nie zepsuł to Messi miałby 1v1, a jakby Messi nie zepsuł to De Jong miałby idealną pozycję do strzału.

0

@Janiama Umtiti w ostatnim meczu pokazał, że nadal na TOPowym poziomie umie grać, byleby zdrowie było.

0

@bixmix A Leo zawalił podanie do bodajże De Jonga. Obaj w tej sytuacji zepsuli.

0

@bixmix Tragiczne podanie Messiego.

0

Kto przyznaje to śmieszne "King of the match"? Ale chyba meczu nie oglądali.

1

@SinMistico Czekaj zaraz obrońca prawdziwego kibicowstwa przyjdzie i Ci powie, że jesteś guzik, a nie kibic.

5

@xJLx Szkoda, że nie jest to rewanżowy mecz na wyjeździe w fazie pucharowej LM, bo w końcu nasi mieliby czyste gacie.

6

@Barwindg
@WisniaKala już 7k, powtórka z Czarnobyla. Kryć się.

0

Czemu tu jest 5770 Cules na liczniku? Coś się zepsuło?

7

@catluck Absorbował uwagę obrońców, a nawet bramkarza.

0

Panie i Panowie skąd w was tyle nienawiści, tyle jadu? Trzeba się miłować nawzajem, wtedy życie od razu staje się piękniejsze.
Dobrej nocy, albo już ranka.

7

3 w nocy w niedzielę. Jakichś dwóch typów z internetu się kłóci, a ja to czytam. Gdzie popełniłem błąd?

2

@xJLx Nie wspomniał o Tobie bezpośrednio, więc nie miał takiego obowiązku. ;)

1

@PrinceDamon Tak zwany toksyczny związek.

0

@Colon Dodać do tego temat aborcji i zaraz rekord padnie. :D
I może przywołać jakieś kontrowersyjne słowa Korwina, np. te ostatnie o doktorze Mengele. :D

0

@Colon Rekord chyba miesiąc/dwa temu był, gdzieś 250 odpowiedzi czy coś takiego. Ten temat przy wymarciu jest.

8

@xJLx Ale czy to byłby Salvano czy wujek cioci brata sklep i tak chciał sprzedać ten towar po zaniżonej cenie. Więc nic nie stracił.

0

@Colon Raczej w większości sklepach sportowych taką piłeczkę można kupić, a ta "belka" to pewnie dodatek. Wiadomo odpowiedź do Twitta. :D
Zabawka fajna.

0

@Colon Wybrałeś chyba osobę, która najbardziej na to wywalone ma. :D
Na pewno nie poniesie to całej La Rambli jak moje wspomnienie o Wikipedii. ;)
To czyja wina jak nie sklepu, że nie upewnił się, że sprzęt nie jest w odpowiednim miejscu?

0

@Colon To nasi grali na takim małym zaangażowaniu czy tak dramatycznie wyglądała gra obronna w 1997?

6

@Chwytliwy Jakie oszustwo? Kupił ten sprzęt za tę samą cenę co osoba, która wzięłaby to z półki z promocji.
Nie widzę tu żadnej straty, chcieli to sprzedać i sprzedali.
A walczył? Przepychał się po sprzęt? Wyrywał go z rąk innych? Nie, kulturalnie wykorzystał błąd sklepu i kupił sprzęt w cenie promocyjnej. To czy on później to sprzedał z zyskiem, czy wyrzucił z 8. piętra nie ma różnicy.
Jedno pytanie. Upomniałeś się kiedyś, że pani w sklepie wydała Ci źle resztę (na Twoją korzyść wiadomo)?

9

@Chwytliwy Sklep na tym nic nie stracił, więc wątpię żeby chcieli się sądzić o i tak "sprzedany" sprzęt.
Oszukał klientów? Dlatego, że nie przepychał się i nie walczył jak Rocky z Drago o jakiś sprzęt?
Raczej bym tego nie zrobił, bo jak coś potrzebuje to kupuje, a przecena jest tylko zachętą do szybszego zakupu.

0

@Chwytliwy Niestety świat nie jest kolorowy i trzeba na maksa kombinować, żeby mieć jak najlepiej.

32

@Chwytliwy Cwaniactwo jest w cenie i w tym przypadku nie widzę nic złego.

1

@itmustbejoke Czekam bez wytchnienia, bo wiem że tam będę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?