0

@Chwytliwy Ale 6h to już wytrwały zawodnik jesteś.

1

@gorgota Na hard'a to czasu nie ma, a ten Vesteris to jakiego typu?

5

@Janiama Tak każdy mówi "Ja pijany? Mordo jak ja trzeźwy jestem. Zrobić jaskółkę?".

1

@gorgota Dawaj jakikolwiek, może na integrze zadziała mi Metin. :/

2

@Chwytliwy Wpadłeś w cug?

0

@MesQueUnClub_87 Nadajnik przy bucie niestety. :/

2

@FC1899Barca Jeszcze 2 miesiące temu nikt nie brał go pod uwagę.

4

@FC1899Barca Tak TOP3, jak zrobiło się o nim bardzo głośno kiedy było już po ptokach.

0

@Rewolucja123 PR, PR i jeszcze raz PR.

3

@FDJ Bo jest niepoprawne. Nie da się być wychowankiem dwóch klubów albo przestać być wychowankiem klubu.

1

@FDJ Zobacz artykuł niżej.

0

@IronSanHybrid Jest jak jest.

0

@Grzesior667 Nominuję. Człowiek scyzoryk, co ja mogę więcej powiedzieć.

0

@IronSanHybrid Wymieniłem parę nazwisk i mnie puścili. Jest jak jest.

0

@Transu96 Już było bite ;)

6

Ale prawdziwy mem (nie licząc wczorajszych 70 minut).
https://zapodaj.net/b3a5e247dcfb8.jpg.html

6

@Barcaa12 Kiedyś wierzyli w święte drzewo i też im jakaś postać z brodą nie była potrzebna.
@sebasek99 Przede wszystkim w Polsce nie powinno być czegoś takiego jak klasy, dla których dobiera się całościowo lekcje. Powinno być tak (mowa już o szkole średniej), masz przedmioty związane ze swoim kierunkiem/profilem, a resztę godzin samemu sobie dobierasz. Teraz w 4 klasie technikum mam 3 godziny hisu. Po co mi to? Nie wiem. Przez te 3h wolałbym się po edukować z fizyki, która byłaby bardziej potrzebna w dalszej nauce, a nie mam jej od pierwszej klasy. Totalny bezsens.

4

@koksik2700 "Cicha woda brzegi rwie", takie najlepsze są. Niby ciche, niby wstydliwe, a na członku zagrają IX Symfonię Beethovena. ;)

1

@koksik2700 Ehh to ja coś źle robię. Może nie powinienem mówić, że widziałem je w strefie 200m od jej domu?

0

@koksik2700 Powiedziałeś, że widziałeś ją tu i tu, a ona zwyzywała cię od perwertów i powiedziała, że zadzwoni na policję?

0

@deyna2018 Dobra cena.

0

@Chaoss FIFA 20 od premiery 144h rozegranych, w 19 prawie 800h. Żadna inna gra nie zapewni mi rozrywki na taki czas jak produkt od EA.
@deyna2018 Bardziej myślałem nad wersją 8 GB. A procesor to I5-4460.

0


"I'll die for you, if I care for you"
Czy wartości jakie wyznaje człowiek są najbardziej wiarygodną oceną danego człowieka?

0

@Chaoss Koksu to dużo by nie było nawet jakbym odpuścił kartę graficzną. ;)
Niestety FIFA ma co raz wyższe wymagania, a następna część możliwe,że już na nowym silniku będzie, a 2 części dalej to już raczej pewniak.
I tak, i tak będę musiał wydać, więc nie widzę sensu odkładania tego zakupu na jakiś dłuższy czas.

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Chaoss Jakbym grał w gry single-player to tak. Ale mój zasób gier ogranicza się do CS, FIFY i raz na jakiś czas jakieś singla. Nie warto.

1

@Kompletny On to w ogóle wygląda jak by go towar z planszy zmiótł.

1

@Kompletny Chyba raczej na pewno. Kolor skóry Barta, a oczy Ferba. Nawet na placu zabaw promują LGBT. :D

1

@Chwytliwy Mi nie zależy na jakiś osiągach. Mi wystarczą niskie wymagania i 60 fps. Bo 1k to i tak maksimum jaki chcę wydać.

1

@Chwytliwy Zastanawiam się nad GTX 1660, a RX 580. Zobaczymy co będzie w korzystniejszej cenie 29.11.
@YouShouldListenToMe Na Amazonach czy inny Gearbest'ach wątpię, żeby taki zabieg był prowadzony. I w sumie w Polsce też przebija się to "święto".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?