Użytkownik zbanowany
2 grudnia 2019, 17:35
0
@xVENUMx W podskokach.
2 grudnia 2019, 17:21
1
@Tollusiek W piątki jaram piątki.
2 grudnia 2019, 17:11
@BarcaInfo To szybko się podsumowali.
2 grudnia 2019, 17:05
@ShowMe Miłego oglądania. ;)
2 grudnia 2019, 16:49
2
@Barca_Big_Moment Niestety nie mam, ale 7 odcinek Matchday na Rakuten TV.
2 grudnia 2019, 16:43
15
Płaczący Alba w przerwie na Anfield to jest podsumowanie mentalności tej drużyny.
2 grudnia 2019, 16:02
@kerouac Tobie zawsze przykro było, bo sobie o operacji przypominałeś. ;)
2 grudnia 2019, 15:58
@IronSanHybrid To fajnie, że ziemniaczki dochodzą. ;)
2 grudnia 2019, 12:41
@Chwytliwy Dykcję ćwiczy się po przez mówienie do lustra, więc leczyć to raczej nie ja powinienem się leczyć. ;)
2 grudnia 2019, 12:31
@Chwytliwy Jest coś w tym złego?
2 grudnia 2019, 12:29
@Lord_Vader A ja robię oczy waszki i wstawiam zdjęcie!
2 grudnia 2019, 12:28
@Chwytliwy Do Ciebie pisałem, do siebie mówiłem.
2 grudnia 2019, 12:19
16
@Danny Gaucho Poziom atencji dosięgnął poziomu ego @Janiama
2 grudnia 2019, 12:15
4
@KmN Mnie też śmieszy. Najczęściej jak zdjęcia wysyła.
2 grudnia 2019, 11:21
@Lord_Vader @Danny Gaucho co lubi banany? Nie ma szans. Luisowi to on może pięty czyścić.
2 grudnia 2019, 11:03
@Jacu327 Znowu na kserokopiarkę?
2 grudnia 2019, 10:31
6
@Chwytliwy Przecież mówię tylko, że jak widać to nie jest jego wstyd. Bo jakby był to raczej tak chętnie o tym by nie pisał.
2 grudnia 2019, 10:25
@Chwytliwy Jak widać jego też nie. ;)
2 grudnia 2019, 10:23
@Chwytliwy Jak widać udaje mu się to.
2 grudnia 2019, 10:21
@Kompletny Na banicji. ;)
2 grudnia 2019, 10:19
19
@tombard Jak widać osobę @Chwytliwy interesuje nawet historia sprzed 3 lat.
2 grudnia 2019, 10:08
@bafi Tylko gotowe zestawy. Żadnych składaków.
2 grudnia 2019, 09:58
3
No to @LuisSalvano jak po swoje!
2 grudnia 2019, 09:57
@Vahn Czy aż tak Cię to boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić?
1 grudnia 2019, 23:51
@Hushovt Oj Panie wzorowy kibic. Pragnąłbym tego, ale wiem że tak się nie stanie.
1 grudnia 2019, 23:48
9
@Janiama Seicento karawana?
1 grudnia 2019, 23:46
@Mathew86 Tak samo jak wcześniejszy faul Pique na Moracie. Nie dał tu to nie dał tam.
1 grudnia 2019, 23:39
@SkN Lepiej być internetowym mejwenem, aniżeli żyć w świecie, gdzie Messi jest idealny i nie ma żadnych wad.
1 grudnia 2019, 23:33
@SkN O nie! Co ja zrobię teraz?! Jakieś randomowe ziomki z internetu nie zapomną tego, że napisałem prawdę.
1 grudnia 2019, 23:27
@SkN Jakby to były moje słowa to bym się ustosunkował do Twojej odpowiedzi, a tak to nie mam potrzeby.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@xVENUMx W podskokach.
1
@Tollusiek W piątki jaram piątki.
1
@BarcaInfo To szybko się podsumowali.
0
@ShowMe Miłego oglądania. ;)
2
@Barca_Big_Moment Niestety nie mam, ale 7 odcinek Matchday na Rakuten TV.
15
Płaczący Alba w przerwie na Anfield to jest podsumowanie mentalności tej drużyny.
0
@kerouac Tobie zawsze przykro było, bo sobie o operacji przypominałeś. ;)
1
@IronSanHybrid To fajnie, że ziemniaczki dochodzą. ;)
1
@Chwytliwy Dykcję ćwiczy się po przez mówienie do lustra, więc leczyć to raczej nie ja powinienem się leczyć. ;)
1
@Chwytliwy Jest coś w tym złego?
1
@Lord_Vader A ja robię oczy waszki i wstawiam zdjęcie!
1
@Chwytliwy Do Ciebie pisałem, do siebie mówiłem.
16
@Danny Gaucho Poziom atencji dosięgnął poziomu ego @Janiama
4
@KmN Mnie też śmieszy. Najczęściej jak zdjęcia wysyła.
4
@Lord_Vader @Danny Gaucho co lubi banany? Nie ma szans. Luisowi to on może pięty czyścić.
4
@Jacu327 Znowu na kserokopiarkę?
6
@Chwytliwy Przecież mówię tylko, że jak widać to nie jest jego wstyd. Bo jakby był to raczej tak chętnie o tym by nie pisał.
0
@Chwytliwy Jak widać jego też nie. ;)
0
@Chwytliwy Jak widać udaje mu się to.
2
@Kompletny Na banicji. ;)
19
@tombard Jak widać osobę @Chwytliwy interesuje nawet historia sprzed 3 lat.
1
@bafi Tylko gotowe zestawy. Żadnych składaków.
3
No to @LuisSalvano jak po swoje!
1
@Vahn Czy aż tak Cię to boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić?
1
@Hushovt Oj Panie wzorowy kibic. Pragnąłbym tego, ale wiem że tak się nie stanie.
9
@Janiama Seicento karawana?
0
@Mathew86 Tak samo jak wcześniejszy faul Pique na Moracie. Nie dał tu to nie dał tam.
0
@SkN Lepiej być internetowym mejwenem, aniżeli żyć w świecie, gdzie Messi jest idealny i nie ma żadnych wad.
1
@SkN O nie! Co ja zrobię teraz?! Jakieś randomowe ziomki z internetu nie zapomną tego, że napisałem prawdę.
0
@SkN Jakby to były moje słowa to bym się ustosunkował do Twojej odpowiedzi, a tak to nie mam potrzeby.