Użytkownik zbanowany
4 grudnia 2019, 15:22
4
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/78148703_183007179551165_5816287962563870720_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=9nA2rt7trHsAQm_gfsO-MDGgUljADnhykOTBI6fF7SUt3mgqRGNiur_7w&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=b34d801501928b7344ed2d12a1a17f7b&oe=5E8C71E0Co pieniądze robią z piłką... Katar w Copa America.
4 grudnia 2019, 15:19
0
@Transu96 Panie jeszcze będziesz błagał, żeby dać Ci wyjść ze środka. A o poceniu podczas pvp to nawet wstyd wspominać.@Striker 1v1?
4 grudnia 2019, 15:14
@Transu96 Somsiad widzę chce wojnę gildii mieć.
4 grudnia 2019, 15:10
@Transu96 #TeamShinsoo
4 grudnia 2019, 15:08
2
@LuisSalvano To już powoli zabieram się za wyjście do sklepu po popcorn i do dilera po gieta.
4 grudnia 2019, 14:41
1
@DonAndresFCB Poruszenie jakby wrzucił kwit z tego, że boty do głosowania zakupił.
4 grudnia 2019, 14:40
@Mario96w Tym razem pradziadek na avatarze. Jak będę szedł na cmentarz to przekażę mu to.
4 grudnia 2019, 14:35
3
@Mario96w Jak to będzie kosa pod żebra to masz mój głos i moich 50 innych osobowości.
4 grudnia 2019, 13:27
@RichardWinters To nie doczytałem.
4 grudnia 2019, 13:26
5
@msmsms Głupi plebiscyt, a zaczyna Cię irytować. XDDDDDDDDD.
4 grudnia 2019, 13:25
12
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/78217932_675932492813432_3918895320997560320_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=lNxTW0d3lJwAQn_Ms4vI6OQ2Vz8KgSpkcc4wKZzT2XxVgyF4j0LirCUZQ&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=dbc3af1fb8e1bfb9de9a6902dffc92c3&oe=5E8744B9Uuuuu rasizm!
4 grudnia 2019, 13:20
6
@Odesseiron To nie możesz mu tego na PW napisać tylko tutaj? Attention.
4 grudnia 2019, 13:14
@Zieliniak Może później będą łączyć wynik z bazą danych w celu zweryfikowania adresów e-mail.
4 grudnia 2019, 12:11
@Encore Do zobaczenia w sobotę wieczorem. ;)
4 grudnia 2019, 11:57
@skubi99 Gruby znokautuje go w okolicach 3/4 rundy.
4 grudnia 2019, 00:33
Komentarz usunięty
4 grudnia 2019, 00:31
@MarioVeB! Widzę, że Ty na ciągłym odlocie siedzisz.
4 grudnia 2019, 00:28
@Mizander Ale w sumie by się zgadzało czemu mam tak wysokie ego. ;)
4 grudnia 2019, 00:26
13
@draxidox Pewnie sama znalazła Cię na Tinderze. ;)
4 grudnia 2019, 00:25
Arthurowi ocenka wyżej za piękne otwierające podanie do Messiego.
4 grudnia 2019, 00:00
@LuisSalvano Joker był najbardziej oczekiwaną produkcją przeze mnie w tym roku, ale widzę że Twoje historie wysuwają się na pierwsze miejsce powoli.
3 grudnia 2019, 23:56
@Colon Mark Cukierberg.
3 grudnia 2019, 23:51
@Colon Aaa, bo już widzisz nowy avatar. To jest to islamski Mahomet.A co do mnie to jestem Prince of Piersi.
3 grudnia 2019, 23:45
@Mizander Ej bez takich :/
3 grudnia 2019, 23:41
@Colon Z powodu Bawarii to jest raczej brak tego :/
3 grudnia 2019, 23:39
@Colon Erectus to co noc mam :/
3 grudnia 2019, 23:12
14
@zadafcb Co do tej sytuacji to czy będąc w celi i zmieni się strażnik to czy będziemy wyzwoleni? Chyba Korwin tak dzisiaj napisał na Twitterze.
3 grudnia 2019, 23:10
@Avada Kedavra No wywiad z @LuisSalvano chciałbym zobaczyć.@wpwelement Wszystko od ludzi dla ludzi. ;)
3 grudnia 2019, 23:03
Będą wywiady ze znanymi użytkownikami?
3 grudnia 2019, 22:27
@Janiama Spoczął na laurach jak z kalendarzami.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/78148703_183007179551165_5816287962563870720_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=9nA2rt7trHsAQm_gfsO-MDGgUljADnhykOTBI6fF7SUt3mgqRGNiur_7w&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=b34d801501928b7344ed2d12a1a17f7b&oe=5E8C71E0
Co pieniądze robią z piłką... Katar w Copa America.
0
@Transu96 Panie jeszcze będziesz błagał, żeby dać Ci wyjść ze środka. A o poceniu podczas pvp to nawet wstyd wspominać.
@Striker 1v1?
0
@Transu96 Somsiad widzę chce wojnę gildii mieć.
0
@Transu96 #TeamShinsoo
2
@LuisSalvano To już powoli zabieram się za wyjście do sklepu po popcorn i do dilera po gieta.
1
@DonAndresFCB Poruszenie jakby wrzucił kwit z tego, że boty do głosowania zakupił.
1
@Mario96w Tym razem pradziadek na avatarze. Jak będę szedł na cmentarz to przekażę mu to.
3
@Mario96w Jak to będzie kosa pod żebra to masz mój głos i moich 50 innych osobowości.
0
@RichardWinters To nie doczytałem.
5
@msmsms Głupi plebiscyt, a zaczyna Cię irytować. XDDDDDDDDD.
12
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/78217932_675932492813432_3918895320997560320_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=lNxTW0d3lJwAQn_Ms4vI6OQ2Vz8KgSpkcc4wKZzT2XxVgyF4j0LirCUZQ&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=dbc3af1fb8e1bfb9de9a6902dffc92c3&oe=5E8744B9
Uuuuu rasizm!
6
@Odesseiron To nie możesz mu tego na PW napisać tylko tutaj? Attention.
0
@Zieliniak Może później będą łączyć wynik z bazą danych w celu zweryfikowania adresów e-mail.
1
@Encore Do zobaczenia w sobotę wieczorem. ;)
1
@skubi99 Gruby znokautuje go w okolicach 3/4 rundy.
1
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Widzę, że Ty na ciągłym odlocie siedzisz.
1
@Mizander Ale w sumie by się zgadzało czemu mam tak wysokie ego. ;)
13
@draxidox Pewnie sama znalazła Cię na Tinderze. ;)
3
Arthurowi ocenka wyżej za piękne otwierające podanie do Messiego.
0
@LuisSalvano Joker był najbardziej oczekiwaną produkcją przeze mnie w tym roku, ale widzę że Twoje historie wysuwają się na pierwsze miejsce powoli.
0
@Colon Mark Cukierberg.
0
@Colon Aaa, bo już widzisz nowy avatar. To jest to islamski Mahomet.
A co do mnie to jestem Prince of Piersi.
0
@Mizander Ej bez takich :/
0
@Colon Z powodu Bawarii to jest raczej brak tego :/
1
@Colon Erectus to co noc mam :/
14
@zadafcb Co do tej sytuacji to czy będąc w celi i zmieni się strażnik to czy będziemy wyzwoleni? Chyba Korwin tak dzisiaj napisał na Twitterze.
0
@Avada Kedavra No wywiad z @LuisSalvano chciałbym zobaczyć.
@wpwelement Wszystko od ludzi dla ludzi. ;)
2
Będą wywiady ze znanymi użytkownikami?
0
@Janiama Spoczął na laurach jak z kalendarzami.