18

@Ramos9248 Dla mnie takie coś to głupota i wpieprzanie się w czyjeś życie. Co z tego, że dana osoba jest gejem, lesbijką itd.? Coś to zmienia?

3

@Encore Pieprzenie głupot. Rudy wygrywa dwie walki i ma z miejsca rewanż. Znowu obrazi mu rodzinę czy coś i Kebabowi będzie lecieć piana z pyska.

1

@Mizander Byli. Behawioryści jak z nazwy wiadomo zajmowali się zachowaniem, a ci od "lingwistyki poznawczej" tekstami etc.
Ale trzeba przyznać, że zarówno Jaro jak i Ted mieli wspólny cel. Jeden robił zamachy na USA, a drugi na Polskę. ;)

0

@ściah Ej bez takich. Kto by miał przejąć po nim fotel najlepszego rapera?

0

@RichardWinters Odniosę się do The Wire i BB, bo pozostałej dwójki nie widziałem. Oczywiście są to osobiste odczucia.
Prawo Ulicy - świetnie wykonana produkcja na bardzie wysokim poziomie, ale robotę w tym serialu robi przede wszystkim fabuła. Grą aktorską PB bije na głowę serial od HBO. Scenografia, kostiumy, klimat, reżyseria te rzeczy są zdecydowanie po stronie PB.
Breaking Bad - osobiście serial w pewnym sensie monotonny i schematyczny. Pod jakim względem schematyczny? W każdym sezonie tak samo, czyli początek dialogi, rozwijanie fabuły, a pod koniec kulminacja. Zero równowagi, co sprawia że ogląda się to bardzo topornie.
A co do ocen na IMDB, to mam brać pod uwagę oceny, gdzie Matrix jest na 16. miejscu filmów w historii?

0

@Icamys Mnie najbardziej motywują biografie jakichś sportowców. Osobiście przeczytałem biografię Jordana i autobiografię Tysona. Obie są dobrymi lekcjami życia, a do tego motywacją, żeby nie siedzieć w domu z czipsami i Netflixem.

2

@SHIBA Szczerze polecam tę produkcję.

0

@SHIBA I w sumie po tym zostało wprowadzone coś takiego jak "lingwistyka poznawcza" do FBI. Czyli rozpracowywanie seryjnych zamachowców po np. publikowanych tekstach, listach etc.

4

@SHIBA Polecam serial ManHunt: Unabomber na ten temat.
Ehh, żeby to brat sprzedał brata. Żałosne...

4

https://www.instagram.com/p/B4mOBScnZ2h/?igshid=1c0q7j2kdvyvm
Jak widać nagrywanie teledysków z wężami nie jest do końca bezpieczne.

0

@kerouac Pod jakim względem wykonania? Bo z rozmachem mogę się zgodzić.

1

@kerouac Nie przesadzam. Fakt. Dawaj lepszy.

5

@Colon Pierwszego nie oglądałem, ale PB to TOP1 seriali.

0

@tristan87 Tego ostatniego nie oglądałem. Pierwsza myśl, może dopiero po chwili przypomniałbym sobie o Maxwellu i miałbym problem. ;)

0

@tristan87 Pewnie Thiago Motta.

2

@Peniu A wiesz, że statystyczna osoba zjada 5 pająków kiedy dla niech gotuje? Także polecam się @masq @Cave

1

@Mathew86 To Pan zarobiony jest. W co Pan zdecyduje się zainwestować?

8

@masq

Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Powodzenia, zapomnij o swoim poprzednim życiu i pod żadnym pozorem się nie wychylaj, zerwij wszystkie kontakty, nawet z obsługą klienta z Polsatu.
To chyba powinno zadziałać.

2

@ToshyFCB Conor McGregor. Chłop jest jaki jest, ale to jak był skupiony na celu to czapki z głów.

0

3

@Danny Gaucho O proszę! Coś w końcu wyszło, Panie Formy Brak. ;)
@Cave A jak. Teraz dostaje hajs, a za kilka lat po sądach będę łaził, bo mi się będzie nalezało. :D

1

@kerouac No książkę piszę. Tytuł to "Debile są wśród nas" i będziesz głównym bohaterem. ;)

0

@Danny Gaucho To, że z gejem piłeś to nie znaczy, że to ja byłem.

0

@LioMessi10 Mi się wydaję, że jest to lepsza opcja. Nie popełnia się przez to wyborów, które mogłyby być błędne, pod wpływem emocji.
@Encore Jak zwykle ktoś taki musiał się trafić. :D

1

Jesteście empatyczni czy apatyczni. Osobiście należę do tej drugiej grupy, a Wy?

1

@Danny Gaucho "Z bagien", a nie "z lasu".

0

@Moriarty Mój stary to Jack Sparrow, więc o co chodzi?

0

@BarcaInfo Jest Suarez to wiadomo, że zagra od początku.

1

@kolo123 Co do Pola i, że głupio byłoby wydziarać sobie Harveya czy Michaela to trochę się nie zgodzę. Bo z wyglądu może trochę głupio, ale znaczenie obu postaci jest wielkie. Harvey - osoba, która patrzy tylko na swój tyłek, ale za przyjaciół jest gotowy się poświęcić, a Michael - osoba, która jest gotowa pomóc każdemu.

0

@Felippe96 Jak z Legnicy to nie głosuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?