0

@Dr_Cabasisi W wieku takim wieku mógłby co najwyżej robić różnice z ławki.
A co Twoich przykładów to widzę, że podałeś bramkarza, typowych napastników i piłkarzy, którzy nie polizali światowego futbolu.
Naprawdę musisz żyć w science fiction jeżeli widzisz nawet Messiego w wieku 37 lat na boisku w Barcelonie.
Czy trzeba to argumentować? Czy genetyka nie jest wystarczającym argumentem?

0

@msmsms Nie będą, bo "uznawane" są inne płci.

0

@msmsms Pisałem już to ze 3 razy. Swojego dziadka za młodu.
@l0Messini Czym się różnią nie wiem, ale znam wspólną cechę - głupota.
@Jim@JimMorrisonFCB Nie mam pojęcia.

0

@ForcaMilosz A to chyba, że tak. Dzięki.

0

Właściwie to o co się rozchodzi z tą wątroba? Oddał to oddał, czy dostał zs to jakiś hajs nie powinno mieć znaczenia.

6

@msmsms Niemożliwe, że nie będą mówić "Panie i Panowie", jak ja teraz będę żył? Czy moja egzystencja ma teraz sens?

1

@SeeleyBooth Ale żeś teraz ciekawostką zarzucił Kajtek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@barcadreed A przerwa o 4 rano, żeby Ameryka się nie gniewała.

0

@snoopdegie Nie dało się nic kreatywnego z leginsami wymyślić.

0

@snoopdegie Ja już noszę, więc jakoś bardziej trzeba się wyróżniać. ;)
@Dr_Cabasisi Ty mówiąc, że Messi będzie raczył nas swoją grą do co najmniej 40 lat też nie przedstawiłeś argumentów. Więc czemu ode mnie wymagasz ich? Grać do 40 może, ale na pewno nie na najwyższym poziomie, a tym bardziej gdy ciągnie ogromną pensje. Już teraz musi oszczędzać się na boisku jak i poza nim.
@Bagsik88
Umiejętności nigdy Messiemu nie odmówię i pozycji TOP1 w historii piłki nożnej.
Wskaż mi TOPowy klub, gdzie jeden zawodnik gra na nie angażując się tak bardzo w grę defensywną czy pressing.

1

@Dr_Cabasisi Jest to niemożliwe i prawda jest taka, że pewnie maksymalnie 2 lata pociągnie na najwyższym poziomie.
@Bagsik88
Jak Barca wygrywał ostatnim razem LM to drużyny, aż tak intensywnie nie biegały jak teraz. Samym przygotowaniem fizycznym możesz wybrać mecz.
Tak Messi jest najlepszy w historii i wątpię, żeby ktoś go przebił, ale rzeczywistość i futbol jest już inny.

2

@Bagsik88 Pele wygrał 3x Mundial to znaczy, że mógłby grać teraz w reprezentacji Brazylii? Pisanie co zdobył w całej karierze jest totalnie głupotą i nie odzwierciedla rzeczywistości. A ona jest taka, że niestety każdy z piłkarzy z pola musi biegać.

3

@Dr_Cabasisi Kolega ładnie odrealniony jest.

4

@arkadik Szkoda, że on liczby kręci, a nie drużyna.

0

@DonMatteo901 Pierwsze 10 min i muszę przyznać, że taki prowadzący to wstyd. Po prostu żenada.

2

@Colon


Im blue i to życie w kłamstwie, czemu "niebieski".

4

2

@Colon Czasami mam wrażenie, że pewne rzeczy tylko Ty widziałeś. :D
@Coutinho007 Pump It, też hicior


5

@IronSanHybrid W końcu coś dobrego podesłałeś. Legendarna nuta.

1

@Faun Ktoś czyta te artykuły?

0

@LuisSalvano Nie wiadomo jakie miał życie. Filipek kiedyś powiedział, że Avi to jedna z najbardziej wartościowych osób w całej rap grze.

0

@LuisSalvano Zależy od muzyki jakiej się słucha.
Głębokie teksty i przemyślenia to w pewnym sensie ma znaczenie to kto kim jest, ale patrząc na muzykę rozrywkową to zdecydowanie nie.
To, że stylizują się na włoskich mafiozów (muszę przyznać, że Aviemu bardzo pasuje elegancka stylówka) to raczej nie mam problemu, jeżeli jego teksty są prawdziwe. Gorzej jakby był fejkiem.

0

@Chwytliwy Dobrze, że sobie odpuścił MMA.

0

@SkN Z czym? W jakim sensie?

0

@LuisSalvano W dzisiejszym polskim rapie ciężko o bardziej "przyjemny" głos, aniżeli owa dwójka. Żadnych stęków, ani innych irytujących dźwięków.
Może być kimkolwiek to mnie nie obchodzi, oceniam tylko muzykę.
A co do poznania rapera, patrząc na jego charakter to z całego świata chciałbym poznać Kevina Gatesa.

2

@Cave Zero prywatności. :/

37

@Cave To trzeba uważać. :/

0


Avi i Louis najlepszy duet w polskim rapie? IMO zdecydowanie.

0

@Transu96 To jak somsiad będzie miał wolny czas to niech zobaczy, nie pożałuje Pan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?