2

@SeeleyBooth Dlatego trzeba pomachać na pożegnanie Messiemu.

1

@itmustbejoke Na jak długo?

1

@Janiama Wysokie ego jest dobre, dopóki nie przemienia się w narcyzm. :/

1

Pique serio? Pluje na twarz kibicom, a mówi że deszcz pada. A spodziewałbym się po nim prawidziwych słów, ale co się dziwić jak jest chętny na stołek prezydenta to trzeba umieć kłamać.

0

Nawet nie wiem jak skomentować tę parodię Barcelony, a to naprawdę musi być źle i to bardzo.

3

@PJ777 Zmęczyły mnie dwa ostatnie sezony i ogień emocji ledwo co się tli.

0

@Mroziu Pojedynczy mecz, a pakiet pewnie też.

1

@AmigoBlancos Ale to nie jest kobieta, żeby "rozpoczęła".

0

@Mroziu Na ipli jest chyba taka możliwość.

1

@SeeleyBooth i wypadania z okna. ;)

0

@Odesseiron O nie! Reklama, ale straszne!

3

Większej reklamy się nie dało? Trzy dni to ETOTO scrollowałem...
Ale elegancko, że strona się rozwija i zarabia.

0

@DonMatteo901 Skąd ja to znam? "To nie Niemcy to naziści".

8

@Odesseiron A nie wiesz co to funkcja "prywatna wiadomość"? A no gdzie tam prywatna, jak podobno moderacja je czyta. Zapomniałem. ;)

12

@ToshyFCB On po Romie mówił "Wyciągnięmy wnioski", także ja bym mu nie ufał.

0

@Mathew86 Większość wślizgów jest bezmyślna, bo nawet czysto trafiając w piłkę można komuś zrobić krzywdę. Taki sport, a nie wszyscy mają kamienne serca.

0

@Mathew86 Faul Sona to był faul na pograniczu czerwonej kartki, ale nie można nazwać go bandyckim, bo nic Andre by nie było, gdyby nie późniejszy pech. Los tak chciał, żeby Gomes na jego nieszczęście trafił na Auriera.

0

@cymek1 No w sumie. Przyjąłem, że porcja=1g, ale ile tak naprawdę według nich jest 1 porcja to tylko oni wiedzą.

0

@norbi77 Na to lud się zgodził zanim wybrali ich na pierwszą kadencję. Nigdzie nie pisałem czy jest to dobre czy nie, bo nie chcę rozpętywać gówno burzy na temat polityki. Przykład był prosty: zaufać ponownie osobie/partii, która zrobiła to co powiedziała czy tej "zakłamanej"? Odpowiedź jest chyba prosta.

0

@Danny Gaucho Phiii. I tak żałosny ranking...

0

@Danny Gaucho Czemu z rocznika 00 mnie tam nie ma? Co Ty za jakiś bubel wysłałeś?

0

@xVENUMx Kupię bryłki!

0

@Janiama No jest i tego nie neguję.

0

@itmustbejoke Neymar ma szczęście, że w dobrym momencie odszedł. Jeszcze taki sam syndrom dopadłby go.

0

@Janiama Jak to szło? "Dajcie Polakom rządzić samymi sobą, a sami się zniszczą"?
Mieli taki program i go zrealizowali, a PO mówiło, że nie podniesie wieku emerytalnego, a to była jedna z ich pierwszych rzeczy, którą zrobili. Która partia jest tu na plus? Ta co zrobiła to co mówiła czy ta, która skłamała (nie patrząc czy jest to dobre czy nie)?
Już aktualnie wpływu na to nie mamy. Pozostaje trzymać kciuki, żeby za 4 lata jeszcze coś zostało z tego kraju i żeby ludzie poszli po rozum do głowy
@YouShouldListenToMe
Co ktomu pasuje. Prawda jest taka, że zwykły szary Polak, patrząc na kartę głosowania widzi PIS i PO. Smutne.

2

@marcin000019 Kibice? To byłoby najgorsze co mogłoby spotkać jakąkolwiek nagrodę. Jeżeli u dziennikarzy nie można liczyć na obiektywne głosowanie to co działoby się jakby kibice mieli głosować.

1

@YouShouldListenToMe Tak jest to złe i nie popieram zarówno PIS jak i PO. Obie siebie są warte. Dziwi mnie to, że ludzie głosują zarówno na jednych jak i na drugich, zamiast otworzyć się na nowe opcje polityczne.

0

@Janiama Chyba z PO mogą sobie piątkę przybić. Chociaż PIS mimo wszystko potrafi dotrzymać obietnic.

0

@NaFazieHitman To chyba dobrze. To pewnie kwestia jak mocno jest się uzależnionym, a tym bardziej że marihuana jest tania, więc aż takie drastyczne środki nie są potrzebne.

0

@NaFazieHitman Od wszystkiego można się uzależnić.
Feta i tak dla osób "chętnych" jest dostępna.
A raczej osoba laikowa z narkotykami nie wrzuci się na tak głębokie morze jak meta, mefedron czy inna heroina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?