6

@Douglasinho A jakie my teraz mamy schematy oprócz Messi>Alba>Messi?

4

@Quahoo Nike Air Force 1

1

@Danny Gaucho Ładne kopiuj/wklej bez źródła...

6

@MichalZZZ Czy dobra oferta to zależy od jej kosztów. Bo prędkość dobra.

0

@Transu96 Ja idę tanim kosztem i naprawię mechanizm od analoga. ;)

1

@Cave Niestety ludzie klasyfikują psychopatów z mordercami.

5

@gumaz Ale totalna głupota.
Możesz trafić na ulicy na psychopatę i nawet nie będziesz wiedział, że to on. Nie wszyscy psychopaci mordują, a tym bardziej na środku ulicy.
Polecam książkę na ten temat "Psychopaci są wśród nas".

0

@Transu96 Tę* ;)
Sam muszę naprawić pada, bo luźna gałka i krew mnie zalewa...

0

@Transu96 Znowu? Ty brutalu.

0

@Lares W Barcelonie jest chyba większą presja. Można zobaczyć po wyglądzie naszych trenerów przed i po trenowaniu Barcelony.

1

@Lares Wątpię, żeby w takim wieku Wenger zgodziłby się na taką presję.

0

@l0Messini Szybko wstać. Silna wola przede wszystkim.

0

@Kuba3xxx Nie z takich kontuzji wychodzili.

0

@MesQueUnClub96 Koloru nadać nie problem z dzisiejszą technologią.

0

@MesQueUnClub96 Zdjęcie dziadka za młodu. Przystojniak był, co nie?

1

@Katalończyk 99 To masz na C+ Sport 2.

0

@Katalończyk 99 A co chciałbyś?

1

@sidzej Do tego potrzeba ludzi znających się na piłce, a nie biznesmenów...

0

@Ronin47 Przynajmniej nie będzie gadania o przeludnieniu naszej planety.

0

@Ronin47 Czyli idąc statystyką sami z siebie wyginiemy?

0

@NeroTFP To źle czy dobrze?

0

@MarioVeB! Tak, a jakby kibice rzucili banana lub odgrywaliby małpy na trybunach to przez 3 dni płakałbyś jaki to świat zepsuty jest.

42

Oczywiście żółty do spółki z czarnym brutalnie atakuje białego, ale nikt nie będzie mówił o rasizmie. Żałosne...

0

@msmsms Ja nigdzie nie napisałem jaki to rasizm jest be i jak można to praktykować.
To tak samo jak Ty wolisz towarzystwo ludzi zamożnych, tak ktoś preferuje towarzystwo tylko osób białych, no ale to nazywane jest w dzisiejszych czasach rasizmem.

2

@IronSanHybrid To nie ja uchem o wannę napie*uderzam* i później po lekarzach chodzę.

1

@Socjopata Trudno mając może 16 lat o jakieś racjonalne i nie przeczące sobie poglądy.

2

@IronSanHybrid Dlatego się nie choruje.

8

@msmsms Największą głupotą jest doszukiwanie się wszędzie rasizmu. Cała ta śmieszna walka z rasizmem nie sprawia, że tego zjawiska jest mniej.

0

@Rewolucja123 Przecież i tak nic nowego by nie powiedział.

0

@kerouac Panie, Pan znowu się tych głupot w telewizji naoglądał i Pan jakieś dziwne rzeczy wypisuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?