@D44H Możesz wyłączyć automatyczne aktualizacje. Zobacz sobie na internecie, bo nie mam jak wytłumaczyć, bo nie ma mnie w domu. Na innych urządzeniach internet normalnie działa?
@Wichurek Nie napisałeś bezpośrednio o cyferkach. Ale napisałeś to w sposób taki, że jakby ten jeden kontakt miał chociaż trochę przykryć 90 min żenady. Niestety nie przykryje, a jeden dobry kontakt na cały mecz to zdecydowanie za mało jak na grę w Barcelonie.
@Wichurek I typowe patrzenie po statystykach. Śmiać się chce. I się dziwić zarządowi, że pozostawił Valverde jak nawet fani patrzą jedynie na cyferki (wiadomo Ci o zdrowych myślach nie).
@msmsms Nie ma to dla mnie różnicy. Znam ludzi, którzy nie mają za dużo pieniędzy, a są spoko ziomkami i takich, których mają dużo siana i też są spoko. To nie pieniądz mówi o człowieku, a wartości jakie wyznaje.
Co raz bardziej przekonuje mnie myśl, że z dwójką Messi-Suarez nie wygramy LM. Czemu? Prosta rzecz, Slavia Praga nas ciśnie, a co robi owa dwójka? Stoi na połowie boiska i nie pomoże, a widać, że koledzy mają problem. Taki memik: Co widzi każdy: https://www.futbin.com/20/squad/9992029
@xJLx@Odesseiron Ojciec! Już wiadomo czemu jesteś taką mordą pijacką! Musisz skończyć z tą siłownią. A co artykułu przeczytałem kawałek i z mojego doświadczenia jest to nieprawda. Osobiście mam tak, że jak wracam do ćwiczenia to wszystkie śmieci idą w odstawkę. Koniec alkoholu, koniec fast foodów. Tak po prostu mam.
@arraco Ten zespół w tamtym sezonie grał w ćwierćfinale w LE, więc to nie jest przypadkowa grupka osób, które nie wiedzą co robić na boisku. Ale tak, bo to klub z Czech to walczyłby o utrzymanie. Śmieszne.
2
@Odesseiron
Inaczej do tego nie można się odnieść.
0
@D44H Możesz wyłączyć automatyczne aktualizacje. Zobacz sobie na internecie, bo nie mam jak wytłumaczyć, bo nie ma mnie w domu.
Na innych urządzeniach internet normalnie działa?
9
@D44H To bym się zastanowił czy to na pewno przez system.
3
@Socjopata Łatwiej się otrząsnąć, jeżeli wiesz, że ktoś w to samo gówno wdepnął. :D
@Kajtek77 Tak się nie robi.
1
@Wichurek Nie napisałeś bezpośrednio o cyferkach. Ale napisałeś to w sposób taki, że jakby ten jeden kontakt miał chociaż trochę przykryć 90 min żenady. Niestety nie przykryje, a jeden dobry kontakt na cały mecz to zdecydowanie za mało jak na grę w Barcelonie.
5
@Kajtek77 Dziękować, że stracisz pieniądze? To jakby podziękować komuś od kogo się w mordę dostało. :D
8
@Wichurek I typowe patrzenie po statystykach. Śmiać się chce.
I się dziwić zarządowi, że pozostawił Valverde jak nawet fani patrzą jedynie na cyferki (wiadomo Ci o zdrowych myślach nie).
37
@msmsms Nie ma to dla mnie różnicy. Znam ludzi, którzy nie mają za dużo pieniędzy, a są spoko ziomkami i takich, których mają dużo siana i też są spoko. To nie pieniądz mówi o człowieku, a wartości jakie wyznaje.
33
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74296828_2401424550074758_4023832483119235072_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQnW8CWWBsq2nLz13J4BOaqWDUTtLlOTcWbsPFatM5rC5Dcee0gsBBOD8KO9iPCcr2A&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=98f9d2e80a0e94aa3f045fb352ada392&oe=5E25AA3F
via Rzeźnicy Kartomanii
Mistrzostwo świata!
1
@Socjopata Fajnie, że piłkę kopałeś. Niestety to ja często robiłem za tę piłkę... :(
4
@koksik2700 To chyba Ci co przesadzają z alkoholem, albo są wyjątkowymi optymistami.
4
@Odesseiron Zajęliby się co raz gorszą ofertą, a nie chorą ceną.
3
@krzychu1526 Jak tak można skrzywdzić samochód najlepszej marki? Co tam człowiek, za ten "tuning" powinien dożywocie dostać.
7
@DonMatteo901 Już lepiej wychodzą mi relacje międzyludzkie, aniżeli mu wolne.
1
@A_Gomesinho_21 W pewnym sensie umarła. Ale nadal ktoś ją może ulepszyć tak samo jak Guardiola ulepszył system Cruyffa.
12
Co raz bardziej przekonuje mnie myśl, że z dwójką Messi-Suarez nie wygramy LM. Czemu? Prosta rzecz, Slavia Praga nas ciśnie, a co robi owa dwójka? Stoi na połowie boiska i nie pomoże, a widać, że koledzy mają problem.
Taki memik:
Co widzi każdy:
https://www.futbin.com/20/squad/9992029
Co widzi Messi:
https://www.futbin.com/20/squad/9992070
4
@betonito Jak ma takie problemy to może pakować się ze swoim urugwajskim przyjacielem i z tym trenerem po sezonie.
0
@MarioVeB! Polecam z całego serca jego autobiografię. Super napisana, lekka w czytaniu i wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
0
@xJLx @Odesseiron Ojciec! Już wiadomo czemu jesteś taką mordą pijacką! Musisz skończyć z tą siłownią.
A co artykułu przeczytałem kawałek i z mojego doświadczenia jest to nieprawda. Osobiście mam tak, że jak wracam do ćwiczenia to wszystkie śmieci idą w odstawkę. Koniec alkoholu, koniec fast foodów. Tak po prostu mam.
4
https://pics.onsizzle.com/wsnieciemneganatranwesttow-feministek-aborcjonistekibezglutenowcow-dobrze-jest-byc-zwykymalkoholikiem-7596934.png
Rozumiem, że to już dawno wyszło z mody, ale żeby być tym oburzonym? Nie mogę tego pojąć.
8
@MichalZZZ Też lubię uderzać kobiety.
0
@MaTt_BarcaFan Messi też chyba tylko za nazwisko nie jest tu umieszczony.
11
Slavia ciśnie, a Messi z Suarezem zamiast pomóc w obronie to stoją. Chyba najbardziej irytująca postawa w meczu...
1
@sewciu50 Ter Stegen i Messi.
0
Messi jest już u końca swojej kariery, a gra jak typowy młodzik. Wszystko samemu zrobić, albo jak podać to tylko do swoich ziomków.
1
@MaŁolat Jeżeli dziwi Cię to, że wszedł Dembele to Twój nick naprawdę dużo mówi.
0
@Davvd Nie, jeżeli piłka była już poza boiskiem.
0
@arraco Ten zespół w tamtym sezonie grał w ćwierćfinale w LE, więc to nie jest przypadkowa grupka osób, które nie wiedzą co robić na boisku. Ale tak, bo to klub z Czech to walczyłby o utrzymanie. Śmieszne.
5
Dobra piętka Suarez, od razu do Messiego chciał odgrywać. :D
3
@Socjopata Patrzę i myślę "Co to za no-name bez avatara?" :D