@Bamek94 Wyszukujesz Oblaka na futbinie. I z prawej strony pod zółtym paskiem masz P.Chemistry i Squad Chemistry. Zmieniasz to pierwsze na tyle ile ma zgrania i na karcie pokazuje Ci się jego podniesione statystyki. Ale musisz jeszcze zaznaczyć jego styl gry, więc pewnie Basic.
@Bamek94 Jak będzie jakieś sbc ciekawe, ale to nie wiadomo kiedy. Overall=/wartość. Co z tego, że 88 jak takie Rashford czy inny Gabriel Jesus są bardziej grywalni.
0
@MiczenS Nie pierwszy raz.
0
@Bamek94 Wyszukujesz Oblaka na futbinie. I z prawej strony pod zółtym paskiem masz P.Chemistry i Squad Chemistry. Zmieniasz to pierwsze na tyle ile ma zgrania i na karcie pokazuje Ci się jego podniesione statystyki. Ale musisz jeszcze zaznaczyć jego styl gry, więc pewnie Basic.
0
@Phatro Myślę, że gdzieś za około 5/10 lat raczej będzie wchodzić jakaś technologia. Pytanie w jakis sposób by działała.
0
@Bamek94 Co do skilla Oblaka to na futbinie możesz zobaczyć ile miałby Ovr przy takim zgraniu.
0
@Bamek94 Ja w tym tygodniu przeszedłem na formację 4-2-3-1 z trzema ŚPO i muszę przyznać, że o niebo lepiej się gra.
0
@IronSanHybrid Moje było, zanim Ci je oddałem.
0
@amanter No tak, bo jeden mecz musi być potwierdzeniem reguły...
1
@Bamek94 Raczej mniej też nie, więc możesz trzymać.
0
@Bamek94 Jak będzie jakieś sbc ciekawe, ale to nie wiadomo kiedy. Overall=/wartość. Co z tego, że 88 jak takie Rashford czy inny Gabriel Jesus są bardziej grywalni.
1
@IronSanHybrid Czemu promujesz swoje konto na Twitterze?
9
@KhazFCB Smoleńsk
0
@geass Ja dzisiaj dzisiaj dwa zagrałem i dwa wygrałem, więc nie jest źle. Czuję, że teraz elita może w końcu siąść.
1
@kkbarca Ciekawe czemu, bo wcześniej miał skan twarzy.
1
@lucas/catalan Remy LaCroix lub Kimmy Granger. ;)
0
@BARCA_FOR_EVER Jak @Danny Gaucho wygra ZP FCBarca.com.
0
@plutonio W Polsce można co najwyżej szacować te dane i tyle. Trzeba byłoby patrzeć po krajach, gdzie jest legalna i można kupić normalnie w sklepie.
1
@geass Mi się wydaje, że jest to totalny chybił trafił.
1
@Nocturno W czym nie jest, byłoby prościej odpowiedzieć.
0
@D44H Nie powiem z czego jest większy pożytek.
6
@D44H I dobrze. Dziwne, że papierosy są w ogóle legalne.
1
@PeteR10 Czemu nie w Canal+?
8
@Veb1233 Informacja miesiąca!
1
@Odesseiron Król!
0
@BigShaq W sumie, ale pewnie im dalej tym tylko gorzej będziesz. No co zrobisz, baby...
0
@krzychu1526 Krzysiu co komentarze usuwasz? :D
0
Nowa ulubiona piosenka LR?
0
@BigShaq Jaki? Gejów? Jest to niemożliwe.
3
@darekgt01 Na pewno nie Jack Daniels.
7
@ranger3120 Pobierz demo jednego i drugiego i sprawdź. Ile ludzi tyle opinii.
0
@lucca87 Bóg? Kto?