Miłej nocy miśki. Wczoraj odebrałem najlepszy telefon życia. Pięć minut później odebrałem drugi telefon, z którego dowiedziałem się, że mój tata jest w szpitalu. Odpowiedziałem "Tak, właśnie usłyszałem.".
@Robertinho Jest problem z reklamą na wersji mobilnej. Chodzi o miejsce między miejscem na komentarz, a pierwszym postem. Działa ona tak, że "wyświetla" się ponad paskiem menu. Jeżeli menu jest na tej samej wysokości co reklama to zamiast opcji menu klika się reklama. U mnie jest to reklama x-kom'u. Czy tylko ja mam ten problem? I darujcie sobie komentarze "Ad block!". Chociaż, że napisałem to, to i tak się pojawią. ;)
@Janiama Kobieta prosi o to, żeby jej nie przerywać podczas, gdy sama to robi. To się nazywa inteligencja? Bardziej hipokryzja. Tak Korwin dał się sprowokować i to całkowicie nie potrzebnie, ale naprawdę trzeba byłoby mieć nerwy ze stali, żeby wytrzymać rozmowę z głuchą babą.
2
@koksik2700 Ja najezdżam na obie, a na PO to już w ogóle. Największa patologie, a zdobyli 27%...
1
@Jordi10 No, ale Tyson sprzeciwił się diabłu, a Gołota zrobił to co Barca z Liverpoolem w rewanżu. :)
2
@koksik2700 A w Polsce mamy tylko dwie partie?
1
@Jordi10 Ciekawostka:
Tyson w swojej biografii napisał, że jak zobaczył Gołotę to był przerażony.
1
@Mathew86 Jeżeli Konfederacja się utrzyma to za 8 lub 12 lat mają szansę wygrać. Biją na łeb posłów z innej partii.
26
@Odesseiron Dopiero 10. godzina, a Ty już chyba za dużo whiskey wypiłeś.
14
@PanPatrykk Zakopać 100m pod ziemią.
15
@DaPi Mi bramkę Manolasa i Origiego.
5
@msmsms Są zarówno piękne i mądre jak i głupie i brzydkie. Nie ma tutaj żadnej reguły.
1
@Colon Riverdale
0
@chudym Z poprzedniego odcinka wątpię, żeby jakikolwiek wstęp przebił. A co do tego wstępu to bardzo pasuje do tego samochodu.
0
Nowy odcinek Czarnej Wołgi. Piękne są te wstępy Paczesia. :D
1
@msmsms Nie jego rola, a kreacja postaci przez scenarzystów. Dostał taką postać i ją zagrał na co najmniej przyzwoitym poziomie. Nie jego wina.
42
@zagi31 Umtiti w formie to TOP3 na tej pozycji. Skała nie do przejścia.
1
@BartqRKO Musisz wejść w harmonogram.
0
@4drian0 O widzę drugi żart Jeselnika. ;)
I chyba umieściłem go tutaj kiedyś.
1
@Mario96w Na Twój widok to pewnie i ja byłbym mokry. ;)
1
@daniel32778 Na policję go podały.
0
@Lord_Vader Jest najpiękniejszy, a do tego jego całkowita powaga do żartów jakie mówi.
0
Miłej nocy miśki.
Wczoraj odebrałem najlepszy telefon życia. Pięć minut później odebrałem drugi telefon, z którego dowiedziałem się, że mój tata jest w szpitalu. Odpowiedziałem "Tak, właśnie usłyszałem.".
8
@wachaFCB To pokazuje na jakim tragicznym poziomie są hiszpańscy giganci w tym momencie.
0
@Robertinho Jest problem z reklamą na wersji mobilnej. Chodzi o miejsce między miejscem na komentarz, a pierwszym postem. Działa ona tak, że "wyświetla" się ponad paskiem menu. Jeżeli menu jest na tej samej wysokości co reklama to zamiast opcji menu klika się reklama.
U mnie jest to reklama x-kom'u.
Czy tylko ja mam ten problem? I darujcie sobie komentarze "Ad block!". Chociaż, że napisałem to, to i tak się pojawią. ;)
0
@Janiama Kobieta prosi o to, żeby jej nie przerywać podczas, gdy sama to robi. To się nazywa inteligencja? Bardziej hipokryzja.
Tak Korwin dał się sprowokować i to całkowicie nie potrzebnie, ale naprawdę trzeba byłoby mieć nerwy ze stali, żeby wytrzymać rozmowę z głuchą babą.
0
@Janiama Ciężko to nazwać wywiadem. Da się gorzej poprowadzić "rozmowę" od tej Pani?
0
@Mati90fcb Ten przereklamowany grajek? Zdecydowanie nie.
1
@Odesseiron Zacytowałbym Tomaszewskiego nawet.
1
@BarcaInfo Także nic nowego.
3
@SkN Już dawno temu to pisałem.
0
@Krzychu1899 A to dzieciorób...
0
@MiczenS Trudno, żeby robił progres jak był przez około 300 dni kontuzjowany.