@norbi77 Świetny aktor, a przede wszystkim świetny człowiek (chociaż wiadomo jak jest z opiniami o danej personie po jej śmierci). Moją lubą z serialu zdecydowanie jest Cheryl.
@Esteban_ Trzeci sezon pod koniec był ciekawy, ale ogólnie to ciągnęło się jak flaki z olejem. Największą wadą jest ilość odcinków. To jest głupota. Rozciąganie fabuły i wrzucanie niepotrzebnych wątków. Wystarczy zobaczyć jak odżył Lucyfer (wiem, że nie od The CW) jak dostał mniej odcinków, ale z większą jakością. @Szreko Ostatni ciekawy sezon Arrowa to był z Prometeuszem i na tym skończyłem oglądać ten serial. A Flasha skończyłem po pojedynku z jego alter ego.
Jestem już po drugim odcinku 4. sezonu Riverdale i muszę przyznać, że zapowiada się ciekawie. Czyżby w końcu The CW poszło po rozum do głowy i nie zrobią kolejnej równej pochyłej po 3. sezonie jak to miało miejsce z Flashem czy Arrowem? Oby.
@8Iniestazo8 Nic ciekawego do zakończenia nie wniosło. I jeszcze zapomniałem jednego plusa tego filmu to aspekt psychologiczny zachowań Jesse'iego po opuszczeniu klatki.
3
@KamQiX Brakuje "Potrzymaj mi browara!".
2
@MesQueUnClub_87 Lęk pierwotny bez zawachania. I ten świetny Edward Norton. *.*
4
W Katalonii chyba za dużo się Jokera naoglądali i też zaczęli protestować.
2
@norbi77 Świetny aktor, a przede wszystkim świetny człowiek (chociaż wiadomo jak jest z opiniami o danej personie po jej śmierci).
Moją lubą z serialu zdecydowanie jest Cheryl.
1
@Esteban_ Trzeci sezon pod koniec był ciekawy, ale ogólnie to ciągnęło się jak flaki z olejem. Największą wadą jest ilość odcinków. To jest głupota. Rozciąganie fabuły i wrzucanie niepotrzebnych wątków. Wystarczy zobaczyć jak odżył Lucyfer (wiem, że nie od The CW) jak dostał mniej odcinków, ale z większą jakością.
@Szreko Ostatni ciekawy sezon Arrowa to był z Prometeuszem i na tym skończyłem oglądać ten serial. A Flasha skończyłem po pojedynku z jego alter ego.
0
@Colon Dom Bardzo Nawiedzony 1 i 2. Jedyny dobry użytek horrorów.
1
Jestem już po drugim odcinku 4. sezonu Riverdale i muszę przyznać, że zapowiada się ciekawie. Czyżby w końcu The CW poszło po rozum do głowy i nie zrobią kolejnej równej pochyłej po 3. sezonie jak to miało miejsce z Flashem czy Arrowem? Oby.
0
@Skaramuczi Czyli to Jezus musiał być od EA. Innego wyjścia nie ma.
0
@Skaramuczi Czyli EA zapoczątkowało religie?
1
@Colon Dobry i uczciwy system.
1
@Messibestplayerintheworld Oszukujcie się dalej.
4
@Messibestplayerintheworld To nadal więcej rzeczy, niż przy PESie.
0
@Baaarca95 Zrobiłem już Guardiolę, a teraz powolutki zbieram na Ferdinanda.
24
@Rewolucja123 Przyzwyczajenie się do zapachu kupy, nie sprawia, że nagle zaczęła pachnieć.
0
@Triv44 Aaa największa pod względem ilości informacji, a nie ilości osób korzystających ze strony.
0
@Triv44 Jakiś ranking? Bo są jeszcze jest metacritic i rotten, więc nie wiem czy FW jest TOP2.
0
@Suzu Może w Topce jest, bo w Polsce na pewno top1.
1
@Odesseiron Miejsce w testamencie i tak już mam i tyle mi wystarczy. ;)
5
@Chwytliwy "NAJBARDZIEJ KREATYWNY"? Jakim cudem jak to się pojawiało na LR setki razy. To się gryzie ze sobą chyba.
1
@ElPonczato Dr 9, fut champions 10
0
@GoLem To może nie uważały na lekcjach? ;)
0
@kenneth99 Nie bądź taki oschły.
0
@kenneth99 Tego nieroba? On żyje w ogóle?
0
@SeeleyBooth Masz szczęście, że podzielasz moje zdanie, bo rano byłbyś bez pracy.
1
@ViscaBarca123 Dżołk kolego, dżołk.
2
@msmsms On o wszystkich pisze, więc jest zawsze szansa, że ten jeden lub dwóch wybije się ponad poziom. ;)
2
@Death_voice A później dzieci robią dzieci. Taka wiedza nikomu nie zaszkodzi, a może ich tylko uświadomić co może ich czekać.
11
@Suzu Żyją. Tyle.
0
@8Iniestazo8 Nic ciekawego do zakończenia nie wniosło. I jeszcze zapomniałem jednego plusa tego filmu to aspekt psychologiczny zachowań Jesse'iego po opuszczeniu klatki.
3
@8Iniestazo8 Film jest tak średni, że czułem stracone 2h na to. Oprócz ciekawych Flashbacków nic innego nie przyciąga uwagi. 6/10