3

@KamQiX Brakuje "Potrzymaj mi browara!".

2

@MesQueUnClub_87 Lęk pierwotny bez zawachania. I ten świetny Edward Norton. *.*

4

W Katalonii chyba za dużo się Jokera naoglądali i też zaczęli protestować.

2

@norbi77 Świetny aktor, a przede wszystkim świetny człowiek (chociaż wiadomo jak jest z opiniami o danej personie po jej śmierci).
Moją lubą z serialu zdecydowanie jest Cheryl.

1

@Esteban_ Trzeci sezon pod koniec był ciekawy, ale ogólnie to ciągnęło się jak flaki z olejem. Największą wadą jest ilość odcinków. To jest głupota. Rozciąganie fabuły i wrzucanie niepotrzebnych wątków. Wystarczy zobaczyć jak odżył Lucyfer (wiem, że nie od The CW) jak dostał mniej odcinków, ale z większą jakością.
@Szreko Ostatni ciekawy sezon Arrowa to był z Prometeuszem i na tym skończyłem oglądać ten serial. A Flasha skończyłem po pojedynku z jego alter ego.

0

@Colon Dom Bardzo Nawiedzony 1 i 2. Jedyny dobry użytek horrorów.

1

Jestem już po drugim odcinku 4. sezonu Riverdale i muszę przyznać, że zapowiada się ciekawie. Czyżby w końcu The CW poszło po rozum do głowy i nie zrobią kolejnej równej pochyłej po 3. sezonie jak to miało miejsce z Flashem czy Arrowem? Oby.

0

@Skaramuczi Czyli to Jezus musiał być od EA. Innego wyjścia nie ma.

0

@Skaramuczi Czyli EA zapoczątkowało religie?

1

@Colon Dobry i uczciwy system.

1

@Messibestplayerintheworld Oszukujcie się dalej.

4

@Messibestplayerintheworld To nadal więcej rzeczy, niż przy PESie.

0

@Baaarca95 Zrobiłem już Guardiolę, a teraz powolutki zbieram na Ferdinanda.

24

@Rewolucja123 Przyzwyczajenie się do zapachu kupy, nie sprawia, że nagle zaczęła pachnieć.

0

@Triv44 Aaa największa pod względem ilości informacji, a nie ilości osób korzystających ze strony.

0

@Triv44 Jakiś ranking? Bo są jeszcze jest metacritic i rotten, więc nie wiem czy FW jest TOP2.

0

@Suzu Może w Topce jest, bo w Polsce na pewno top1.

1

@Odesseiron Miejsce w testamencie i tak już mam i tyle mi wystarczy. ;)

5

@Chwytliwy "NAJBARDZIEJ KREATYWNY"? Jakim cudem jak to się pojawiało na LR setki razy. To się gryzie ze sobą chyba.

1

@ElPonczato Dr 9, fut champions 10

0

@GoLem To może nie uważały na lekcjach? ;)

0

@kenneth99 Nie bądź taki oschły.

0

@kenneth99 Tego nieroba? On żyje w ogóle?

0

@SeeleyBooth Masz szczęście, że podzielasz moje zdanie, bo rano byłbyś bez pracy.

1

@ViscaBarca123 Dżołk kolego, dżołk.

2

@msmsms On o wszystkich pisze, więc jest zawsze szansa, że ten jeden lub dwóch wybije się ponad poziom. ;)

2

@Death_voice A później dzieci robią dzieci. Taka wiedza nikomu nie zaszkodzi, a może ich tylko uświadomić co może ich czekać.

11

@Suzu Żyją. Tyle.

0

@8Iniestazo8 Nic ciekawego do zakończenia nie wniosło. I jeszcze zapomniałem jednego plusa tego filmu to aspekt psychologiczny zachowań Jesse'iego po opuszczeniu klatki.

3

@8Iniestazo8 Film jest tak średni, że czułem stracone 2h na to. Oprócz ciekawych Flashbacków nic innego nie przyciąga uwagi. 6/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?