@Colon Wczoraj i dzisiaj tematem nr. 1 jest polityka i to wiadomo. Komentarz nie odnosił się do całości podanego cytatu, a tylko to ostatniego słowa. Tylko mój śpiący mózg to skuma. :D
@kubafcb102 Nie czuję różnicy po aktualizacjach. Zawsze byłem Gold'owym graczem, ale w tym roku chciałbym tę elitę 3 wbić. @Odesseiron Stary odczep się mam 13 lat i lepiej wiem co jest dla mnie lepsze. A z religii szóstka, bo jestem dobry w pałach. :D
Cotygodniowy przegląd graczy FIFA w FUT Champions. Ja w tym tygodniu na styk załapałem się do Golda 1, wygrywając ostatni mecz 4:3. Składzik: https://www.futbin.com/20/squad-builder/view/9496284 A jak tam u was? Lepiej czy gorzej w porównaniu z poprzednim tygodniem?
@Mario96w Kalistenika na pewno postawiłbym wyżej od siłowni. Rozwija mięśnie i zdecydowanie lepiej wygląda taka osoba. Imo najlepiej poświęcić 1/2h na jakieś sztuki walki. I siłę zrobisz, a do tego się czegoś przydatnego nauczysz. Dlatego też sądzę, że zapasy powinny wejść do programu wf. Nie wiem czy jest drugi taki sport, który tak dobrze rozwija koordynację ruchową i siłę. @msmsms Nie muszą chodzić na siłownię, żeby zejść z wagi. Dieta + bieganie/rower wystarczy.
3
@voytoos1989 Krew mi z tyłka leciała. Chyba wystarczający powód.
0
@Colon Niestety Colonie mój mózg działa na zaspanych falach, więc rano też tego nie będę rozumiał. Pozdrawiam i miłej nocy.
0
@Colon Wczoraj i dzisiaj tematem nr. 1 jest polityka i to wiadomo. Komentarz nie odnosił się do całości podanego cytatu, a tylko to ostatniego słowa.
Tylko mój śpiący mózg to skuma. :D
0
@Colon Chociaż kokainy nie mieszaj w politykę.
7
@Janiama Jednak masz bardziej sprany mózg niż myślałem.
0
Chociaż tyle dobrze, że jutro wolne, bo dzień nauczuciela.
0
@Mario96w Zawsze to 2 głosy więcej dla Prawa. ;)
1
@Transu96 Znam ten ból u mnie RT łapie sobie jak chce, więc bywa czasami śmiesznie jest, że zamiast robić triki to piłkę wypuszcza. :D
0
@Transu96 Nie chcę widzieć co wcześniej z tym przyciskiem robiłeś. :D
7
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72375366_1174972099558441_3688972321344716800_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQnYwtuB7MdE0Gq1nsIX2d6KxWORf4kpJ5lA8AA9v2uvwOJVyaBVXrr8kti989WB1Zo&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=528d01c7635a985244c7e741bc3a1428&oe=5E1F56E5
@Transu96 do Ciebie to. ;)
0
@ForcaMilosz Ale wypuszczenie dvd wraz z kinem doprowadziłoby do tego, że więcej byłoby piractwa.
1
@ForcaMilosz Nie, DVD może za 4 miesiące się pojawi.
8
@mateusz33 Taki sam jak masturbacja w gumcę.
0
@FcBarcaCules Szefu niezadowolony? No cóż, nie zawsze będzie się pracownikiem miesiąca.
13
@msmsms Chcesz się upewnić, że nikt agresywnie nie zareaguje?
5
@FcBarcaCules Wypolerowałeś już berło, że @Danny Gaucho Cię wypuścił?
1
@SeeleyBooth Kto leci? Ja? Chyba bordowa mucha. ;)
1
@mrboom Straszny fakt: dzisiaj niedziela,
straszniejszy fakt: jutro poniedziałek,
najstraszniejszy fakt: do weekendu pięć dni.
0
@Transu96 Niech somsiad się na kobiecie wyżywa, a niech te biedne pady zostawi, bo na policję zadzwonię!
9
@Odesseiron Tę starą pomarszczoną skórę chcesz tatuować?
0
@Transu96 To somsiad miętka fajka jest. ;)
3
@Odesseiron Tym bardziej, że nie schodzi.
4
@Visca el Barca !! Jest małpą?
0
@Cariones Nie wiesz co tracisz! :D
1
@kubafcb102 Nie czuję różnicy po aktualizacjach. Zawsze byłem Gold'owym graczem, ale w tym roku chciałbym tę elitę 3 wbić.
@Odesseiron Stary odczep się mam 13 lat i lepiej wiem co jest dla mnie lepsze. A z religii szóstka, bo jestem dobry w pałach. :D
0
Cotygodniowy przegląd graczy FIFA w FUT Champions.
Ja w tym tygodniu na styk załapałem się do Golda 1, wygrywając ostatni mecz 4:3.
Składzik:
https://www.futbin.com/20/squad-builder/view/9496284
A jak tam u was? Lepiej czy gorzej w porównaniu z poprzednim tygodniem?
1
@Odesseiron U Ciebie w lesie tak jest?
0
@Icamys Czy bieganie lub jazda rowerem nie powoduje redukcji tkanki tłuszczowej?
0
@Transu96 A co napisałeś? ;)
3
@Mario96w Kalistenika na pewno postawiłbym wyżej od siłowni. Rozwija mięśnie i zdecydowanie lepiej wygląda taka osoba.
Imo najlepiej poświęcić 1/2h na jakieś sztuki walki. I siłę zrobisz, a do tego się czegoś przydatnego nauczysz.
Dlatego też sądzę, że zapasy powinny wejść do programu wf. Nie wiem czy jest drugi taki sport, który tak dobrze rozwija koordynację ruchową i siłę.
@msmsms Nie muszą chodzić na siłownię, żeby zejść z wagi. Dieta + bieganie/rower wystarczy.