3

@voytoos1989 Krew mi z tyłka leciała. Chyba wystarczający powód.

0

@Colon Niestety Colonie mój mózg działa na zaspanych falach, więc rano też tego nie będę rozumiał. Pozdrawiam i miłej nocy.

0

@Colon Wczoraj i dzisiaj tematem nr. 1 jest polityka i to wiadomo. Komentarz nie odnosił się do całości podanego cytatu, a tylko to ostatniego słowa.
Tylko mój śpiący mózg to skuma. :D

0

@Colon Chociaż kokainy nie mieszaj w politykę.

7

@Janiama Jednak masz bardziej sprany mózg niż myślałem.

0

Chociaż tyle dobrze, że jutro wolne, bo dzień nauczuciela.

0

@Mario96w Zawsze to 2 głosy więcej dla Prawa. ;)

1

@Transu96 Znam ten ból u mnie RT łapie sobie jak chce, więc bywa czasami śmiesznie jest, że zamiast robić triki to piłkę wypuszcza. :D

0

@Transu96 Nie chcę widzieć co wcześniej z tym przyciskiem robiłeś. :D

0

@ForcaMilosz Ale wypuszczenie dvd wraz z kinem doprowadziłoby do tego, że więcej byłoby piractwa.

1

@ForcaMilosz Nie, DVD może za 4 miesiące się pojawi.

8

@mateusz33 Taki sam jak masturbacja w gumcę.

0

@FcBarcaCules Szefu niezadowolony? No cóż, nie zawsze będzie się pracownikiem miesiąca.

13

@msmsms Chcesz się upewnić, że nikt agresywnie nie zareaguje?

5

@FcBarcaCules Wypolerowałeś już berło, że @Danny Gaucho Cię wypuścił?

1

@SeeleyBooth Kto leci? Ja? Chyba bordowa mucha. ;)

1

@mrboom Straszny fakt: dzisiaj niedziela,
straszniejszy fakt: jutro poniedziałek,
najstraszniejszy fakt: do weekendu pięć dni.

0

@Transu96 Niech somsiad się na kobiecie wyżywa, a niech te biedne pady zostawi, bo na policję zadzwonię!

9

@Odesseiron Tę starą pomarszczoną skórę chcesz tatuować?

0

@Transu96 To somsiad miętka fajka jest. ;)

3

@Odesseiron Tym bardziej, że nie schodzi.

4

@Visca el Barca !! Jest małpą?

0

@Cariones Nie wiesz co tracisz! :D

1

@kubafcb102 Nie czuję różnicy po aktualizacjach. Zawsze byłem Gold'owym graczem, ale w tym roku chciałbym tę elitę 3 wbić.
@Odesseiron Stary odczep się mam 13 lat i lepiej wiem co jest dla mnie lepsze. A z religii szóstka, bo jestem dobry w pałach. :D

0

Cotygodniowy przegląd graczy FIFA w FUT Champions.
Ja w tym tygodniu na styk załapałem się do Golda 1, wygrywając ostatni mecz 4:3.
Składzik:
https://www.futbin.com/20/squad-builder/view/9496284
A jak tam u was? Lepiej czy gorzej w porównaniu z poprzednim tygodniem?

1

@Odesseiron U Ciebie w lesie tak jest?

0

@Icamys Czy bieganie lub jazda rowerem nie powoduje redukcji tkanki tłuszczowej?

0

@Transu96 A co napisałeś? ;)

3

@Mario96w Kalistenika na pewno postawiłbym wyżej od siłowni. Rozwija mięśnie i zdecydowanie lepiej wygląda taka osoba.
Imo najlepiej poświęcić 1/2h na jakieś sztuki walki. I siłę zrobisz, a do tego się czegoś przydatnego nauczysz.
Dlatego też sądzę, że zapasy powinny wejść do programu wf. Nie wiem czy jest drugi taki sport, który tak dobrze rozwija koordynację ruchową i siłę.
@msmsms Nie muszą chodzić na siłownię, żeby zejść z wagi. Dieta + bieganie/rower wystarczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?