1

@MarioVeB! Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś był ponad klubem. To nawet Messi taki nie jest.

0

@macio_944 Ale pięknie by było. *.*

0

@BarcaInfo Znowu jakieś pitolenie bezsensu będzie...

6

@blaugrana900 Steam, Origin, Uplay i czasami Epic store. Pozdrawiam.

2

@dymator Dembele bezpośrednia czerwona i zapis "Jesteś zły, jesteś bardzo zły", Araujo też bezpośrednia czerwona, ale o protokole nie było mowy.

3

@SeeleyBooth Najstraszniejszy: dzisiaj mam 2 polskie.

3

@Toretto Może im po prostu to odpowiada, wykształcenie nie zmieni Ci światopoglądu. A poza tym to sonda, więc tyle w niej prawdy co w słowach Kondogbii o Messim.

0

@NaFazieHitman Mówię o tym co się dzieje na świecie. A fakt jest taki, że pary heteroseksualne (nie wszystkie ) oddają swoje dzieci do domów opieki. Nie robią tego pary homoseksualne, bo nie mogą. A chyba dla dziecka wystarczającą tragedią jest bycie niechcianych przez biologicznych rodziców.
A domy dziecka niech dalej będą przepełnione i niech dalej ludzie zbierają na nie pieniądze, ale pary homo nie powinny je adoptować...
Nie wiem ile w tym prawdy, bo trudno w cokolwiek uwierzyć na tym świecie, ale u zwierząt też się spotyka osobniki homoseksualne.

10

@NaFazieHitman Tak, a my je robimy i oddajemy do domów dziecka, bo ich nie chcemy. Super! Juhu!

0

@Sabrina_spellman Zdecydowanie bez.

3

@Klaudix Głosuj na PIS, zadbaj o dobro Polski!

0

@Odesseiron Te co polecasz, a nikt o nich nie słyszał, trochę też podchodzi pod zabijanie czasu.

3

@TR3YWAY Kolega miał taki problem i miał bodajże czegoś za dużo w organizmie, ale już nie pamiętam, bo to kilka lat temu było.

5

@TR3YWAY Najlepiej udać się do lekarza. Najprawdopodobniej masz męski okres.

0

@Odesseiron Seriale, które oglądałeś tylko Ty i Twoja żona. :D
I dlatego oglądasz każdy serial jak popadnie. :D

0

@kazbychu "What if God was one of us (What if God was one of us)
Just a thug like one of us (Just a thug like one of us)
Looking for love in the club like one of us (In the club)
Tryna make it out the slums like one of us (Slums like one of us, aw yeah)"
Nie chcę mi się tłumaczyć, ale podobne do twojego i ciekawe spostrzeżenie na ten temat.

2

@MESSIah16 A czemu nie mają korzystać z jednej z lepszych motoryzacji na rynku?
@Odesseiron Ehhh... I te biedne małe chińskie rączki robiły Ci samochód... Brak jakiejkolwiek empatii.

0

@Odesseiron Idź oglądać te hiszpańskie opery mydlane. :D
Na zabicie czasu serial wydaje się na ten moment idealny.

0

@Odesseiron Tak, a Mercedes na podwórku i Adidas w szafie. Nieładnie.

3

@MESSIah16 Dino się przedziera i co raz więcej jest.

2

@kenneth99 No cóż Niemcy samochody i ciuchy umieją robić, co nie @Odesseiron ? :D

1


Szykuje się ciekawy i luźny serial od Netflixa.

0

@Messibestplayerintheworld Chyba tak i to mocno o co najmniej 3 oceny.

23

@Fabik87 Messi 10 to chyba liczniki Whoscored się przekręciły.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcanawieki A może Marihuolandia?

4

@ViscaBarca123 A rocznik 04 w Polsce vapuje w szkolnych kiblach. :D

1

@mistrzu1704 Sci-fi to Upgrade, a katastroficzny to Smoleńsk.

1

@Cave Nie no jeszcze ktoś poczuje się urażony, ale jak każdy wie z humorem jest jak... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?