3

@Odesseiron Mądrych ludzi warto czasami posłuchać, dlatego nigdy Ciebie nie słuchałem. ;)

5


Trudno się nie zgodzić.
Dla tych co nie umieją w język angielski:
"Czasami jesteśmy zaślepieni tym, kim chcemy, aby osoba była, zamiast widzieć ją taką, jaka naprawdę jest."

4

@ElPonczato Masz go na stałe, dopóki go nie sprzedasz. I karta nie traci Overalla.

7

@pikass14 Simsy i to serio serio.

4

@prokofiew Nie wiem czy wiesz, ale administracja nie wybiera reklam, które się wyświetlają, a jak pisał niedawno @Robertinho reklamy, które utrudniają korzystanie z serwisu trzeba zgłaszać.

3

@kolo123 Osobiście to wolałbym zakończyć historię Jessiego tak jak się skończyła w BB. Film mocno średni.

0

Aaa to na to poszły pieniążki z deal'ów z Playerem i Etoto.

0

@Kleps0n Pewnych rzeczy technologia od razu nie przeskoczy. Pewnie z czasem pojawią się takie ekrany.

7

@MesQueUnClub_87 Szkiełka ochronne, etui. Tyle sposób jest na chronione ekranu, że wystarczy tylko chcieć.

1

@KamQiX Najlepiej jakby partie siebie usunęły. ;)

4

@messiiiiik Równouprawnienie, więc dostałaby ojcowskiego na łeb to by się nauczyła na przyszłość.

2

@Kapitan hawk Czyli jakbym w mieście puścił nagłośnienie z propagandą o danej partii i zapętlił je to też by przeszło? W końcu byłoby puszczone dzień wcześniej.

3

@alves10 Jest cisza wyborcza, a tam jest jawne obniżanie wartości partii.

0

Halo, halo! Jak jest cisza wyborcza to czy z "Gorących dyskusji" nie powinny zniknąć posty o polityce?

0

@Socjopata Młody talent jak Pogba?

1

@Kapitan hawk @Socjopata się skończył po nominacji do ZP. ;)

0

@Kapitan hawk Chcesz najbardziej wartościowego użytkownika na tej stronie stracić?

0

JAKA CISZA WYBORCZA?! A gdzie propaganda PiSu będzie? Tak nie wolno!
PIS! PIS!

1

@pikass14 Varane/Lenglet

0

@frostiman90 Mi tam ten system bardziej się podoba. Jest łatwiejszy do wyuczenia.

2

5

@ranger3120 Praktycznie nie ma tam nic wspólnego z komiksami. Tylko w pewnym sensie trzeba wiedzieć czym jest postać Jokera, która tak naprawdę pojawia się w połowie filmu, a może nawet później.

2

@kerouac @Danny Gaucho prawda? :D

1

@msmsms Ostatnio pisałeś, że "myślisz rozumem" jakoś nie widać, że wierzysz w takie fejk newsy.

4

@dominik127pl Wyjmij kijek z tyłka.

1

@koziar Według ich (Filmwebu) algorytmu, który tworzy ranking to jest dopiero 19, ze względu na małą liczbę ocen.

1

@Danny Gaucho Trudno, żeby skórka schodziła jak się było jeszcze kobietą.

1

@Danny Gaucho O 11:46 mecz się skończył?

0

@rado_Barca Atakuj dupeczki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?