@Mario96w No wyrabiasz sobie mięśnie i co to tak naprawdę daje? Rozumiem fajnie być dobrze zbudowanym z 4 pakiem. A większe mięśnie powodują ograniczenie ruchowe.
@msmsms Na wf od pierwszych klas uczysz się koordynacji ruchowej i to jest ich zadanie. Później przechodzisz na gry drużynowe, żeby poznać, która najbardziej Cię interesuje. A dopiero w szkole średniej możesz zaczerpnąć coś z siłowni, ale to zależne jest od nauczyciela i klasy. Siłownia oprócz niszczenia sobie stawów tak naprawdę nic nie daje.
@msmsms Przecież napisałem, że zostaną zapamiętane z ról Juniora i z tego, że MCU to kura znosząca złote jaja. I w pojęciu "złote jaja" miałem na myśli box office. I box office=/ jakość. To taka rada na przyszłość.
@msmsms Pisząc "papka dla dzieci" nie miałem na myśli tego, że jest to fantastyką. To ty zaczęłeś kwestionować istnienie diabłów i nieba w fantastyce. Powodzenia z myślą, że MCU ma genialne filmy.
@Janiama Jestem człowiek takim samym jak oni (ahh ta równość). Myślisz, że w historii zapisze się to, że wygraliśmy ligę i PK? Powiem Ci, że nie. A wiesz co będzie zapamiętane? Porażka z Romą i Liverpoolem. Niestety taki świat futbolu. Niestety jestem kibicem, który nie patrzy na klub z różowych okularów.
@msmsms To widzę, że mamy inne pojęcie genialnych filmów. Z czego zostaną zapamiętane filmy MCU? Z genialnego Juniora i jako kura znosząca złote jaja. Nikt za X lat nie będzie o nich mówił w kategorii genialne. I czemu nie odniosłeś się do zamrożonego typa. To jest śmieszniejsze od diabłów i aniołów.
@marcin62 Co do ocen internetowych "krytyków" to przykład Czarna Pantera metacritic 88, a Joker 58. Podczas gdy Joker od prawdziwych krytyków dostał jedną z najbardziej prestiżowych nagród. I to nie za jakieś kostiumy czy efekty specjalne.
@msmsms Kolejny raz ignorancja się z Ciebie wylewa. Diabły nie istnieją, a zamrożony typ już tak. A kto wierzy w diabła i niebo? Dość duża część społeczeństwa. I to, że jest najlepiej prowadzone, nie czy filmów z tego uniwersum najlepszych, a nawet dobrych. Są filmy, które wychodzą ponad poziom tego gnojownika. @Lord_Vader Tak Junior to jedyny plus tego uniwersum. A Chris Evans, który jest główną postacią Winter Soldiers jest przeciętny.
@Szklaner O wow! Mamy skład, szkoda że nic z niego nie wynika. @Janiama W pierwszym sezonie się zblaźniliśmy mimo, że kadra była słaba, a styl był najlepszy (za kadencji Valdka), drugi sezon średnia kadra i średnia gra i taki sam rezultat. Teraz mamy najlepszą kadrę i najgorszy styl(aktualnie, nie wiem co będzie za kilka miesięcy) i znowu nie wygramy. Mówisz, że w tym sezonie wygrają, a ja po pierwszym sezonie stwierdziłem, że nie ma szans na LM z tym trenerem. Zdania nie zmieniłem nawet po pierwszym meczu z Liverpoolem (wierzyłem bardzo, że będę mógł powiedzieć do siebie "byłeś w błędzie). Wyszło jak wyszło. Obyś miał rację, życzę tego sobie i Tobie.
@Wajper Oni jedynie mogą zablokować daną reklamę. Jedyne reklamy jakie wybrali to Etoto czy Player+ ale to jest bardziej deal. A jak wyświetla się jakaś randomowa reklama to oni nie mają na nią wpływu. Proste, tak samo jak youtuberzy nie wpływają na to jakie reklamy się pojawiają w ich filmach.
@Janiama Wygrałbyś pieniądze, więc życzę Ci jak najlepiej. Ale osobiście nawet nie mam jakichkolwiek złudzeń na to, że w tym sezonie mu się ta sztuka uda.
0
@Mario96w No wyrabiasz sobie mięśnie i co to tak naprawdę daje? Rozumiem fajnie być dobrze zbudowanym z 4 pakiem.
A większe mięśnie powodują ograniczenie ruchowe.
2
@msmsms Na wf od pierwszych klas uczysz się koordynacji ruchowej i to jest ich zadanie. Później przechodzisz na gry drużynowe, żeby poznać, która najbardziej Cię interesuje. A dopiero w szkole średniej możesz zaczerpnąć coś z siłowni, ale to zależne jest od nauczyciela i klasy.
Siłownia oprócz niszczenia sobie stawów tak naprawdę nic nie daje.
0
@Bamek94 Ferdek to raczej do końca gry byłby. A Kluivert jako napadzior to ma wszystko.
0
@Bamek94 Kluivert albo Drogba albo Ferdinand.
A Rivaldo to placek z 2* słabszej nogi.
1
@TR3YWAY Jak samym nazwiskiem się podpisałeś to nie będzie problemu.
0
@msmsms Przecież napisałem, że zostaną zapamiętane z ról Juniora i z tego, że MCU to kura znosząca złote jaja. I w pojęciu "złote jaja" miałem na myśli box office.
I box office=/ jakość. To taka rada na przyszłość.
1
@Socjopata Ugadacie się jak my na CS. :D
0
@Socjopata
0
@msmsms Pisząc "papka dla dzieci" nie miałem na myśli tego, że jest to fantastyką. To ty zaczęłeś kwestionować istnienie diabłów i nieba w fantastyce.
Powodzenia z myślą, że MCU ma genialne filmy.
1
@Janiama Jestem człowiek takim samym jak oni (ahh ta równość). Myślisz, że w historii zapisze się to, że wygraliśmy ligę i PK? Powiem Ci, że nie. A wiesz co będzie zapamiętane? Porażka z Romą i Liverpoolem. Niestety taki świat futbolu. Niestety jestem kibicem, który nie patrzy na klub z różowych okularów.
1
@msmsms To widzę, że mamy inne pojęcie genialnych filmów. Z czego zostaną zapamiętane filmy MCU? Z genialnego Juniora i jako kura znosząca złote jaja. Nikt za X lat nie będzie o nich mówił w kategorii genialne.
I czemu nie odniosłeś się do zamrożonego typa. To jest śmieszniejsze od diabłów i aniołów.
0
@Kajtek77 No nie wiem. 4 porażki z rzędu? Już nawet nie będzie ciekawą opcją dla przeciwniczek pod względem zarobków.
0
@marcin62 Co do ocen internetowych "krytyków" to przykład Czarna Pantera metacritic 88, a Joker 58. Podczas gdy Joker od prawdziwych krytyków dostał jedną z najbardziej prestiżowych nagród. I to nie za jakieś kostiumy czy efekty specjalne.
0
@Kajtek77 Walka o jej karierę. Jak przegra to może zawieszać rękawice na kołku.
9
@kenneth99 Spoiler mały co do Jokera.
Też miałeś wymyślony związek?
0
@msmsms Kolejny raz ignorancja się z Ciebie wylewa.
Diabły nie istnieją, a zamrożony typ już tak. A kto wierzy w diabła i niebo? Dość duża część społeczeństwa.
I to, że jest najlepiej prowadzone, nie czy filmów z tego uniwersum najlepszych, a nawet dobrych. Są filmy, które wychodzą ponad poziom tego gnojownika.
@Lord_Vader Tak Junior to jedyny plus tego uniwersum. A Chris Evans, który jest główną postacią Winter Soldiers jest przeciętny.
0
@msmsms Fajnym luźnym serialem ze świetnym aktorem (TOP10/15 ról aktorskich w serialach). I w sumie ciekawy motyw.
0
@ksobi Zawsze myślałem, że 6, ale jak teraz sprawdziłem to pierwszy raz w życiu masz rację.
1
@FC1899Barca Może w przyszłości w FBI albo innej podobnej agencji? Dzięki ligwistyce w Ameryce złapali Kaczynskiego.
0
@ksobi A nie 6?
0
@Lord_Vader To papka dla małych dzieci?
1
@Szklaner O wow! Mamy skład, szkoda że nic z niego nie wynika.
@Janiama W pierwszym sezonie się zblaźniliśmy mimo, że kadra była słaba, a styl był najlepszy (za kadencji Valdka), drugi sezon średnia kadra i średnia gra i taki sam rezultat. Teraz mamy najlepszą kadrę i najgorszy styl(aktualnie, nie wiem co będzie za kilka miesięcy) i znowu nie wygramy.
Mówisz, że w tym sezonie wygrają, a ja po pierwszym sezonie stwierdziłem, że nie ma szans na LM z tym trenerem. Zdania nie zmieniłem nawet po pierwszym meczu z Liverpoolem (wierzyłem bardzo, że będę mógł powiedzieć do siebie "byłeś w błędzie). Wyszło jak wyszło.
Obyś miał rację, życzę tego sobie i Tobie.
1
@Bagsik88 Zawsze śmieszyła mnie ślepa wiara.
0
@Wajper Oni jedynie mogą zablokować daną reklamę. Jedyne reklamy jakie wybrali to Etoto czy Player+ ale to jest bardziej deal. A jak wyświetla się jakaś randomowa reklama to oni nie mają na nią wpływu. Proste, tak samo jak youtuberzy nie wpływają na to jakie reklamy się pojawiają w ich filmach.
0
@Bagsik88 Nie ma żadnych argumentów na to.
1
@Janiama Wygrałbyś pieniądze, więc życzę Ci jak najlepiej. Ale osobiście nawet nie mam jakichkolwiek złudzeń na to, że w tym sezonie mu się ta sztuka uda.
0
@Triv44 Wątpię, żeby nawet do TOP5 się załapał.
8
@Janiama Dodałbym jeszcze, że Valverde wygra LM do tego.
0
@masq W 2020r. mają kręcić zdjęcia, a sezon ma wystartować w 2021.
Trio Thomas - Alfie - Luca to chyba największa gratka aktorska w serialach.
4
@masq Mimo wszystko sezon zLuca Changretta był najlepszy.