@krzychu1526 Zobaczymy jak dalej będzie. Bo dopiero pierwszy dzień zacząłem biegać, a że przy chodzeniu to mniej więcej byłem przyzwyczajony. Jak nie to fizjoterapeuta i nic innego.
Od razu zaznaczę, że tak mogłem sprawdzić w Google, ale coś sensownego znaleźć na ten temat to tak średnio lub pójść do fizjoterapeuty, ale ktoś może znać to z autopsji i coś doradzić. Do sedna miał ktoś z was problem z mięśniem piszczelowym przednim? Przy szybszym chodzeniu lub bieganiu mięsień strasznie mocno się napina, że prawie chodzić nie mogę. Miał ktoś z was taki problem?
@Janiama Robisz z tego aferę co najmniej jakby powiedział, że za te słowa nie powinna mieć wstępu do Polski. Naprawdę śmiesznie się czyta co drugi Twój komentarz o tym jacy oni nie są źli...
"PiS bee", "Pis jest zły", "Jak można nich głosować?". Czytając co chwile jaki ten PiS jest zły, mam ochotę ruszyć tyłek na ten wybory i specjalnie zaznaczyć ten cholerny X przy czyimś nazwisku z tej partii. Pozdrawiam.
@Toretto To proszę mi wystawić mandat. Imo nie pójście na wybory (i nie zakreślenie żadnej opcji) > oddanie pustej kartki. Czemu, bo to jedno i to samo, a mam czas zaoszczędzony.
0
@HolyGoalie97 U mnie Drake.
0
@Stanio87 Zacząłem dzisiaj biegać, ale problem jest od paru miesięcy. Ale tak po wakacjach przytyłem.
0
@krzychu1526 Zobaczymy jak dalej będzie. Bo dopiero pierwszy dzień zacząłem biegać, a że przy chodzeniu to mniej więcej byłem przyzwyczajony. Jak nie to fizjoterapeuta i nic innego.
0
Od razu zaznaczę, że tak mogłem sprawdzić w Google, ale coś sensownego znaleźć na ten temat to tak średnio lub pójść do fizjoterapeuty, ale ktoś może znać to z autopsji i coś doradzić.
Do sedna miał ktoś z was problem z mięśniem piszczelowym przednim? Przy szybszym chodzeniu lub bieganiu mięsień strasznie mocno się napina, że prawie chodzić nie mogę. Miał ktoś z was taki problem?
1
@BigShaq Joao Felixa i przecież gra u nich już w tym sezonie.
3
@Danny Gaucho To, że uprawialiśmy stosunek na łóżku Twoich rodziców nie znaczy, że znasz mnie!
1
@Danny Gaucho Nic o mnie nie wiesz!
18
@Janiama Robisz z tego aferę co najmniej jakby powiedział, że za te słowa nie powinna mieć wstępu do Polski. Naprawdę śmiesznie się czyta co drugi Twój komentarz o tym jacy oni nie są źli...
5
@LloretDeMar Głosuj na PiS dla lepszej i silniejszej Polski!
6
@Piotr89Sand Zarówno bez tych pierwszych jak i tych drugich żaden kraj by nie istniał.
7
@Janiama Czytał czy nie czytał co to jest za różnica? A no tak, bo jest z PiSu.
2
@Janiama Jeżeli zaczynasz jakąś książkę/serial/film cokolwiek i wiesz że po 2h czytania Cię zmęczyła, to po co się męczyć?
3
@Janiama Gdzie i czemu żenada? Bo po prostu książka mu się nie spodobała, ale chyba warto ją przeczytać.
1
@MesQueUnClub_87 Napiszę "Z pozdrowieniami dla LR, Uwielbiam was!".
2
"PiS bee", "Pis jest zły", "Jak można nich głosować?".
Czytając co chwile jaki ten PiS jest zły, mam ochotę ruszyć tyłek na ten wybory i specjalnie zaznaczyć ten cholerny X przy czyimś nazwisku z tej partii. Pozdrawiam.
1
@macio_944 Jak Wałęsa dostał to Jarek ze 2 co najmniej powinien mieć.
3
@Adamski69 Aż tak bardzo Konfederacja boi się o próg?
0
@macio_944 A dostała za PISu czy kogoś innego? Trudno, żeby była to zasługa kogoś innego...
1
@Colon teoretycznie nie, bo jednak jest to zwrot do kogoś jakbyś zaczął zdanie "Maćku etc".
14
@Kajtek77 Ile sytuacji mieli? I która minuta?
0
@SeeleyBooth PiS i Kurski love*.
1
@Toretto To proszę mi wystawić mandat. Imo nie pójście na wybory (i nie zakreślenie żadnej opcji) > oddanie pustej kartki. Czemu, bo to jedno i to samo, a mam czas zaoszczędzony.
0
Jak tam nagrody za FUT Champions i DR? U mnie w najlepsze trafy to Dembele i Firmino, a z pick'ów Bergwijn i Hernandez.
0
@kerouac I tak nie zamierzam ruszyć mojego tyłka.
Jakby były wybory mentalności Polaków to z chęcią bym poszedł.
2
@PeteR10 Aktualnie to pewnie boi się kontuzji i nie chce niepotrzebnie wchodzić w kontakt.
3
@Avada Kedavra #TeamKustosz.
5
Ale prawdziwe.
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72698349_182858909424209_1151962962395660288_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmVkXdQ0fEcfhB-FilKCSFqYypJ7xgU9YGwgwYxsinEhTry_GIZAU0bXYOPA8zfaiE&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=530bbc68f5989852c472559a8631c0ef&oe=5E1E73C8
Via, Rzeźnicy Kartomanii
1
@capoN Typowe HBO GO, nie ma co się dziwić.
3
@Odesseiron Wolność słowa to jest taka, że jej nie ma.
1
Przecież mogą się odwoływać do wyższych instancji chyba.