0

@HolyGoalie97 U mnie Drake.

0

@Stanio87 Zacząłem dzisiaj biegać, ale problem jest od paru miesięcy. Ale tak po wakacjach przytyłem.

0

@krzychu1526 Zobaczymy jak dalej będzie. Bo dopiero pierwszy dzień zacząłem biegać, a że przy chodzeniu to mniej więcej byłem przyzwyczajony. Jak nie to fizjoterapeuta i nic innego.

0

Od razu zaznaczę, że tak mogłem sprawdzić w Google, ale coś sensownego znaleźć na ten temat to tak średnio lub pójść do fizjoterapeuty, ale ktoś może znać to z autopsji i coś doradzić.
Do sedna miał ktoś z was problem z mięśniem piszczelowym przednim? Przy szybszym chodzeniu lub bieganiu mięsień strasznie mocno się napina, że prawie chodzić nie mogę. Miał ktoś z was taki problem?

1

@BigShaq Joao Felixa i przecież gra u nich już w tym sezonie.

3

@Danny Gaucho To, że uprawialiśmy stosunek na łóżku Twoich rodziców nie znaczy, że znasz mnie!

1

@Danny Gaucho Nic o mnie nie wiesz!

18

@Janiama Robisz z tego aferę co najmniej jakby powiedział, że za te słowa nie powinna mieć wstępu do Polski. Naprawdę śmiesznie się czyta co drugi Twój komentarz o tym jacy oni nie są źli...

5

@LloretDeMar Głosuj na PiS dla lepszej i silniejszej Polski!

6

@Piotr89Sand Zarówno bez tych pierwszych jak i tych drugich żaden kraj by nie istniał.

7

@Janiama Czytał czy nie czytał co to jest za różnica? A no tak, bo jest z PiSu.

2

@Janiama Jeżeli zaczynasz jakąś książkę/serial/film cokolwiek i wiesz że po 2h czytania Cię zmęczyła, to po co się męczyć?

3

@Janiama Gdzie i czemu żenada? Bo po prostu książka mu się nie spodobała, ale chyba warto ją przeczytać.

1

@MesQueUnClub_87 Napiszę "Z pozdrowieniami dla LR, Uwielbiam was!".

2

"PiS bee", "Pis jest zły", "Jak można nich głosować?".
Czytając co chwile jaki ten PiS jest zły, mam ochotę ruszyć tyłek na ten wybory i specjalnie zaznaczyć ten cholerny X przy czyimś nazwisku z tej partii. Pozdrawiam.

1

@macio_944 Jak Wałęsa dostał to Jarek ze 2 co najmniej powinien mieć.

3

@Adamski69 Aż tak bardzo Konfederacja boi się o próg?

0

@macio_944 A dostała za PISu czy kogoś innego? Trudno, żeby była to zasługa kogoś innego...

1

@Colon teoretycznie nie, bo jednak jest to zwrot do kogoś jakbyś zaczął zdanie "Maćku etc".

14

@Kajtek77 Ile sytuacji mieli? I która minuta?

0

@SeeleyBooth PiS i Kurski love*.

1

@Toretto To proszę mi wystawić mandat. Imo nie pójście na wybory (i nie zakreślenie żadnej opcji) > oddanie pustej kartki. Czemu, bo to jedno i to samo, a mam czas zaoszczędzony.

0

Jak tam nagrody za FUT Champions i DR? U mnie w najlepsze trafy to Dembele i Firmino, a z pick'ów Bergwijn i Hernandez.

0

@kerouac I tak nie zamierzam ruszyć mojego tyłka.
Jakby były wybory mentalności Polaków to z chęcią bym poszedł.

2

@PeteR10 Aktualnie to pewnie boi się kontuzji i nie chce niepotrzebnie wchodzić w kontakt.

3

@Avada Kedavra #TeamKustosz.

1

@capoN Typowe HBO GO, nie ma co się dziwić.

3

@Odesseiron Wolność słowa to jest taka, że jej nie ma.

1

Przecież mogą się odwoływać do wyższych instancji chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?