Czym tak naprawdę jest ta "mądrość"? Zdaną maturą xDDDD. A tak serio. To dobry humanista w towarzystwie matematyków czy fizyków będzie uchodził za "głupca" (jeżeli tak to można nazwać), bo nie będzie rozumiał połowy rzeczy o jakich oni mówią. To sprawia, że owy humanista jest "głupcem"? Zdecydowanie nie. Jest dobry, ale w swojej dziedzinie. Osobiście wolę być specjalistą w jednym temacie, aniżeli zaprzątać sobie głowę tematami, które nie mają nic wspólnego z moją ścieżką kariery.
@A_Gomesinho_21 Chciałbym przeprosić za polską "inteligencje", która głosowała na KO. To trzeba mieć sieczkę z mózgu i chyba żyć dalej Mickiewiczem i Słowackim.
Jak myślisz ta ostatnia scena w psychiatryku i Arthur sobie to wszystko wymyślił. Czy jest to po prostu dość duży skok w czasie, gdy zamknęli Jokera w Arkham?
3
@kerouac Lepiej skarpetę, aniżeli spocone gacię.
5
@Malkey95 Zodiak.
2
@kerouac @Danny Gaucho Chyba musisz swoich podopiecznych ustawić, bo ostatnio chyba im za bardzo łańcuch poluzowałeś.
2
@kerouac Ja tak pisałem jak Ty jeszcze szorowałeś jaja Danny'emu.
0
@FCBeSeM lookmovie
1
@Janiama To musiałeś to umiejętnie robić. Chyba zależne od humoru moderatora.
6
@Chwytliwy Wulgaryzmy, nawet zacenzurowane są usuwane.
2
@kerouac Danonki to już dawno przeszłość, od jakiegoś czasu sort wyżej, czyli Monte!
1
@IronSanHybrid Miałem wykłady od samego El Chapo, więc co mi jakiś serial o polskiej mafii.
2
@IronSanHybrid Kariera związana ze ścieżką. :)
6
@El dominatore Buchów nigdy za dużo. :D
5
Czym tak naprawdę jest ta "mądrość"? Zdaną maturą xDDDD.
A tak serio. To dobry humanista w towarzystwie matematyków czy fizyków będzie uchodził za "głupca" (jeżeli tak to można nazwać), bo nie będzie rozumiał połowy rzeczy o jakich oni mówią. To sprawia, że owy humanista jest "głupcem"? Zdecydowanie nie. Jest dobry, ale w swojej dziedzinie.
Osobiście wolę być specjalistą w jednym temacie, aniżeli zaprzątać sobie głowę tematami, które nie mają nic wspólnego z moją ścieżką kariery.
2
Komentarz usunięty
3
@A_Gomesinho_21 Chciałbym przeprosić za polską "inteligencje", która głosowała na KO. To trzeba mieć sieczkę z mózgu i chyba żyć dalej Mickiewiczem i Słowackim.
10
Komentarz usunięty
0
@A_Gomesinho_21 Wolałbym być inteligentniejszy, aniżeli "mądry", dlatego skupiam się na matematyce. Polski to i tak w odstawkę idzie po maturze.
1
@Cave Ale ciasne, chyba.
2
@msmsms Że jeszcze nikt nie wymienił roli Al Pacino w "Zapachu kobiety". Wstyd.
@MesQueUnClub_87 o widzę, że zdążyłeś wymienić. ;)
39
@SeeleyBooth To będzie was zawrotna ilość, aż 5. ;)
1
@Yoshi94 Szacun, że zliczyłeś ilość postów.
0
@TheNekro94 To jesteś w błędzie.
0
@Kubsoleon Też tak sądzę. I chyba ewentualnym Jokerze 2 i powrót Batmana?
0
@jacobFCB Może zawierać lekki spoiler.
Jak myślisz ta ostatnia scena w psychiatryku i Arthur sobie to wszystko wymyślił. Czy jest to po prostu dość duży skok w czasie, gdy zamknęli Jokera w Arkham?
0
https://www.facebook.com/watch/?v=1134410223614501
Dobranoc Panie i Panowie.
0
@Barwindg To tylko rok temu było.
0
@IronSanHybrid Bezguście=/ gust, więc masz tak samo jak ja.
1
@IronSanHybrid Naprawdę nie wstawiaj swoich gustów muzycznych. ;)
3
@IronSanHybrid Jakbym wiedział, że taka piosenka to poświęciłbym ten czas na onanizacje, bo i tak więcej nie potrzebuję. :D
0
@IronSanHybrid Trzy sekundy tyle mi wystarczyło, żeby wyłączyć tę piosenkę. ;)
9
@juliacicha Ale się wycwaniłaś, niby promowanie własnej osoby, ale jednak link nie wklejony. Dobry kruczek regulaminowy. ;)