3

@kerouac Lepiej skarpetę, aniżeli spocone gacię.

5

@Malkey95 Zodiak.

2

@kerouac @Danny Gaucho Chyba musisz swoich podopiecznych ustawić, bo ostatnio chyba im za bardzo łańcuch poluzowałeś.

2

@kerouac Ja tak pisałem jak Ty jeszcze szorowałeś jaja Danny'emu.

0

@FCBeSeM lookmovie

1

@Janiama To musiałeś to umiejętnie robić. Chyba zależne od humoru moderatora.

6

@Chwytliwy Wulgaryzmy, nawet zacenzurowane są usuwane.

2

@kerouac Danonki to już dawno przeszłość, od jakiegoś czasu sort wyżej, czyli Monte!

1

@IronSanHybrid Miałem wykłady od samego El Chapo, więc co mi jakiś serial o polskiej mafii.

2

@IronSanHybrid Kariera związana ze ścieżką. :)

6

@El dominatore Buchów nigdy za dużo. :D

5

Czym tak naprawdę jest ta "mądrość"? Zdaną maturą xDDDD.
A tak serio. To dobry humanista w towarzystwie matematyków czy fizyków będzie uchodził za "głupca" (jeżeli tak to można nazwać), bo nie będzie rozumiał połowy rzeczy o jakich oni mówią. To sprawia, że owy humanista jest "głupcem"? Zdecydowanie nie. Jest dobry, ale w swojej dziedzinie.
Osobiście wolę być specjalistą w jednym temacie, aniżeli zaprzątać sobie głowę tematami, które nie mają nic wspólnego z moją ścieżką kariery.

2

Komentarz usunięty

3

@A_Gomesinho_21 Chciałbym przeprosić za polską "inteligencje", która głosowała na KO. To trzeba mieć sieczkę z mózgu i chyba żyć dalej Mickiewiczem i Słowackim.

10

Komentarz usunięty

0

@A_Gomesinho_21 Wolałbym być inteligentniejszy, aniżeli "mądry", dlatego skupiam się na matematyce. Polski to i tak w odstawkę idzie po maturze.

1

@Cave Ale ciasne, chyba.

2

@msmsms Że jeszcze nikt nie wymienił roli Al Pacino w "Zapachu kobiety". Wstyd.
@MesQueUnClub_87 o widzę, że zdążyłeś wymienić. ;)

39

@SeeleyBooth To będzie was zawrotna ilość, aż 5. ;)

1

@Yoshi94 Szacun, że zliczyłeś ilość postów.

0

@TheNekro94 To jesteś w błędzie.

0

@Kubsoleon Też tak sądzę. I chyba ewentualnym Jokerze 2 i powrót Batmana?

0

@jacobFCB Może zawierać lekki spoiler.

Jak myślisz ta ostatnia scena w psychiatryku i Arthur sobie to wszystko wymyślił. Czy jest to po prostu dość duży skok w czasie, gdy zamknęli Jokera w Arkham?

0

0

@Barwindg To tylko rok temu było.

0

@IronSanHybrid Bezguście=/ gust, więc masz tak samo jak ja.

1

@IronSanHybrid Naprawdę nie wstawiaj swoich gustów muzycznych. ;)

3

@IronSanHybrid Jakbym wiedział, że taka piosenka to poświęciłbym ten czas na onanizacje, bo i tak więcej nie potrzebuję. :D

0

@IronSanHybrid Trzy sekundy tyle mi wystarczyło, żeby wyłączyć tę piosenkę. ;)

9

@juliacicha Ale się wycwaniłaś, niby promowanie własnej osoby, ale jednak link nie wklejony. Dobry kruczek regulaminowy. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?