@kuz Normalnie handel, zobacz sobie kartomania na YT i zobaczysz, że da się uzbierać 2 mln. Tym bardziej, że mamy prawie miesiąc od premiery. Sam mam skład za 500k, nie kupując żadnych FP i bez handlowania. To nie jest trudne.
@daniel32778 Klimat sam z siebie zmienia się od tysięcy lat. Nic dziwnego. @xofcbxo Gdyby nie zimne poranki to zgodziłbym się z Tobą. Ale to niestety dyskwalifikuje tę pogodę.
Myślałem, że zima to jest najgorsza pora roku. Ale jesień to jest jednak ewenement i tragedia. Rano zimno, po południu zaś ciepło. Nie da się odpowiednio ubrać...
@takisobiektos Z szacunku do Bobera przeskipowałem do jego zwrotki. A tak poza tym to śmiesznie jak taki flet (floral bugs) robi głos jakiegoś prawdziwego gangstera.
@ściah Trudno się nie zgodzić. Przemyślenia to jedno, ale mentalność jest straszna. Nie wiem czy słyszałeś co się działo wokół premiery Jokera w USA, ale to było chore. Dobrze być zwykłym szarym Polakiem i się niczym nie przejmować.
7
@Danny Gaucho Starego mi nie obrażaj, albo w sumie rób co chcesz. ;)
2
@Encore Raz do roku to i kura pierdnie.
0
@DonAndresFCB Nie wszystkie są tak wytrwałe jak kobieta McGregora.
0
@Chwytliwy No też szkoda, że @Encore nie wystąpił.
0
@Bamek94 Przez miesiąc czasu nie spadnie i nie zapowiada się, żeby spadła. Idealne połączenie Lenglet De Jong Semedo.
0
@MichalZZZ Jakim cudem chciałbyś dostać wirusa od jednej z największej aplikacji komputerowej? To jakby dostać wirusa od wejścia w google.
0
@kuz Norma, możesz bawić się w cud z FP lub handlować.
0
@kuz Normalnie handel, zobacz sobie kartomania na YT i zobaczysz, że da się uzbierać 2 mln. Tym bardziej, że mamy prawie miesiąc od premiery. Sam mam skład za 500k, nie kupując żadnych FP i bez handlowania. To nie jest trudne.
0
@kuz Fifa to P2W? Tego jeszcze nie grali.
0
@MichalZZZ uBlock albo inna wtyczka do blokowania reklam i na lajcie możesz.
0
@MichalZZZ Jak darmowy to tylko Windows'owy, bo innego się nie opłaca. Będzie zamulać laptopa, a działania jakiegoś wielkiego nie ma.
1
@BigShaq Bo jestem kłamliwą mendą i głosowałem na PiS.
0
@Avada Kedavra Może kiedyś też kupię, bo aktualnie mam dwie książki na półcę do przeczytania, a tak średnio mi idzie.
0
@daniel32778 Tak i właśnie nawet wytłumaczyłeś czemu jest to słabe.
2
Najlepsi twórcy na polskim YT, wydają książkę. Może kogoś zainteresuje to.
0
@daniel32778 Klimat sam z siebie zmienia się od tysięcy lat. Nic dziwnego.
@xofcbxo Gdyby nie zimne poranki to zgodziłbym się z Tobą. Ale to niestety dyskwalifikuje tę pogodę.
2
@Dominx Wolałbym dostać 100 zł, aniżeli Real miałby przegrać mecz. No cóż, każdy ma inne priorytety. "Biznes przed przyjemnością priorytetowo."
1
@kamiVeB Nie podchodzi to pod bycie masochistą? Tracić pieniadzę i się z tego cieszyć?
0
@gurales Niestety w samej koszulce zaś za zimno, a nie lubię chodzić w bluzach.
@Qlewer No cóż, każdy ma swoje problemy.
0
@4drian0 Dziwna produkcja, ale chyba wiedza na temat twórczości SK niepotrzebna jest.
0
Myślałem, że zima to jest najgorsza pora roku. Ale jesień to jest jednak ewenement i tragedia. Rano zimno, po południu zaś ciepło. Nie da się odpowiednio ubrać...
2
@4drian0 Prawo Ulicy, Castle Rock i GoT.
7
@fcbarcafan19 Czy Real ma szansę, by Galata ich nie powstrzymała?
1
@MESSIah16 No cóż zaryzykowali. Zdarza się.
0
@Transu96 Zdecydowanie druga opcja i na taką się zdecydowałem. A Gerrard to chyba na przepałkę się nadaje.
0
@takisobiektos Z szacunku do Bobera przeskipowałem do jego zwrotki. A tak poza tym to śmiesznie jak taki flet (floral bugs) robi głos jakiegoś prawdziwego gangstera.
14
@YoungMan Technicznie idą do przodu, ale raczej takiej społeczności nie uda im się zbudować.
1
@Odesseiron To zacząłbyś hodować normalne rośliny w tym lesie, a nie jak to Ty nazywasz "moimi medykamentami".
0
@ściah Trudno się nie zgodzić. Przemyślenia to jedno, ale mentalność jest straszna. Nie wiem czy słyszałeś co się działo wokół premiery Jokera w USA, ale to było chore. Dobrze być zwykłym szarym Polakiem i się niczym nie przejmować.
1
Ale to jest piękne i prawdziwe. :D