3

@kerouac Bo jak mówię, że trzeba się nim zająć to pozwalasz mu na co raz więcej.

14

@kerouac Twój stary też upada zaraz po wyjściu z baru.

1

@kerouac Nie taki stary, w kwiecie wieku.

3

@Socjopata Cytując Korwina "Zawsze trochę się gwałci".

0

@Colon Valdek nie macha łapami i nawet nie motywuje.

1

@kerouac Ciekawe czy ktoś Twoje głupoty czyta.

0

@Socjopata Nie posądzałbym Cię o oglądanie tego. :/

2

@Chwytliwy No w końcu najlepsi przywódcy wzrostem nie grzeszyli (Napoleon, Hitler, Stalin, Kaczyński).

7

@Chwytliwy 170 cm to wcale nie tak wysoko.

0

@krzychu1526 Wiem też się śmieję z tych patusów. A pindol w ustach to nic złego.

0

@krzychu1526 Czy to, że jestem z patologicznej rodziny daje Ci prawo do nabijania się z mojej trudnej teraźniejszości?

13

@krzychu1526 Szesnaście lat, piękny wiek, pierwsze łyki alkoholu, pierwsze ścieżki kokainy, pierwszy pindol w ustach. Cudownie wspominam ten wiek.

3

@kerouac Jakbym powiedział co sądzę o Twoim avatarze to trafiłbym do więzienia.

10

@Lamora Prostytutka to wydatek jednorazowy, a dziecko będzie doić z Ciebie hajs przez co najmniej 18 lat, a nawet w nim nie zamoczysz...

1

@Socjopata Przy Tomie Ellisie to nawet Giroud wymięka.

0

@Socjopata Gorzej jakby Giroud w Tobie skończył, albo w sumie nie wiem. :D

0

@Socjopata Żeby nie skończył tak samo. :D

3

@Socjopata To jest jak ten legendarny "żart" o palaczu, który mógłby mieć za to Porsche itd.

1

@Socjopata I myślisz sobie "Co bym za to nie kupił", a prawda jest taka, że przewaliłbyś to na inną bezsensowną rzecz. :D

1

@Socjopata Większa suma (zamiast 5 kuponów to jeden na dzień) i typowe pewniaki. :D

0

@Socjopata Mi się nie chciało więcej liczyć niż tylko pierwszy link. :D
2 zł nie pieniądz, tak samo jak piwo to nie alkohol.

3

@Socjopata 1 z 87 to wcale nie jest tak źle. I tak, policzyłem to. ;)

0

0

@Phatro xDDDDD.

1

@Odesseiron Dobra Stary koniec dobrobytu. Od jutra wracam do matki.

1

@Odesseiron Kieszonkowe? Przecież to ja Cię sponsoruję. I odłóż już to whiskey.

0

@Ratamahatta To jeszcze przed nim co najmniej połowa życia.

0

@Transu96 Ja lubię czasami poczuć się jak klasa wyższa. ;)

1

@gontex Normalna cena około 100 zł, ale widział, że była przecena na nią.
@Transu96 Właśnie ja tylko dlatego bym ją kupił. ;)

2

Pił już ktoś z was whiskey Proper Twelve (od McGregora)? Bo widziałem, że jest w Biedroncę i nie wiem czy jest warta swojej ceny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?