Użytkownik zbanowany
25 października 2019, 12:38
3
@kerouac Bo jak mówię, że trzeba się nim zająć to pozwalasz mu na co raz więcej.
25 października 2019, 12:34
14
@kerouac Twój stary też upada zaraz po wyjściu z baru.
25 października 2019, 12:13
1
@kerouac Nie taki stary, w kwiecie wieku.
25 października 2019, 12:09
@Socjopata Cytując Korwina "Zawsze trochę się gwałci".
25 października 2019, 12:00
0
@Colon Valdek nie macha łapami i nawet nie motywuje.
25 października 2019, 11:54
@kerouac Ciekawe czy ktoś Twoje głupoty czyta.
25 października 2019, 11:28
@Socjopata Nie posądzałbym Cię o oglądanie tego. :/
25 października 2019, 10:10
2
@Chwytliwy No w końcu najlepsi przywódcy wzrostem nie grzeszyli (Napoleon, Hitler, Stalin, Kaczyński).
25 października 2019, 10:05
7
@Chwytliwy 170 cm to wcale nie tak wysoko.
25 października 2019, 01:04
@krzychu1526 Wiem też się śmieję z tych patusów. A pindol w ustach to nic złego.
25 października 2019, 00:56
@krzychu1526 Czy to, że jestem z patologicznej rodziny daje Ci prawo do nabijania się z mojej trudnej teraźniejszości?
25 października 2019, 00:41
13
@krzychu1526 Szesnaście lat, piękny wiek, pierwsze łyki alkoholu, pierwsze ścieżki kokainy, pierwszy pindol w ustach. Cudownie wspominam ten wiek.
25 października 2019, 00:39
@kerouac Jakbym powiedział co sądzę o Twoim avatarze to trafiłbym do więzienia.
25 października 2019, 00:36
10
@Lamora Prostytutka to wydatek jednorazowy, a dziecko będzie doić z Ciebie hajs przez co najmniej 18 lat, a nawet w nim nie zamoczysz...
25 października 2019, 00:27
@Socjopata Przy Tomie Ellisie to nawet Giroud wymięka.
24 października 2019, 23:46
@Socjopata Gorzej jakby Giroud w Tobie skończył, albo w sumie nie wiem. :D
24 października 2019, 23:44
@Socjopata Żeby nie skończył tak samo. :D
24 października 2019, 23:40
@Socjopata To jest jak ten legendarny "żart" o palaczu, który mógłby mieć za to Porsche itd.
24 października 2019, 23:38
@Socjopata I myślisz sobie "Co bym za to nie kupił", a prawda jest taka, że przewaliłbyś to na inną bezsensowną rzecz. :D
24 października 2019, 23:34
@Socjopata Większa suma (zamiast 5 kuponów to jeden na dzień) i typowe pewniaki. :D
24 października 2019, 23:32
@Socjopata Mi się nie chciało więcej liczyć niż tylko pierwszy link. :D2 zł nie pieniądz, tak samo jak piwo to nie alkohol.
24 października 2019, 23:31
@Socjopata 1 z 87 to wcale nie jest tak źle. I tak, policzyłem to. ;)
24 października 2019, 22:47
@Zbyszko z Bogdańca @Odesseiron Twoje klimaty
24 października 2019, 22:08
@Phatro xDDDDD.
24 października 2019, 21:20
@Odesseiron Dobra Stary koniec dobrobytu. Od jutra wracam do matki.
24 października 2019, 21:18
@Odesseiron Kieszonkowe? Przecież to ja Cię sponsoruję. I odłóż już to whiskey.
24 października 2019, 20:28
@Ratamahatta To jeszcze przed nim co najmniej połowa życia.
24 października 2019, 18:52
@Transu96 Ja lubię czasami poczuć się jak klasa wyższa. ;)
24 października 2019, 18:47
@gontex Normalna cena około 100 zł, ale widział, że była przecena na nią.@Transu96 Właśnie ja tylko dlatego bym ją kupił. ;)
24 października 2019, 18:43
Pił już ktoś z was whiskey Proper Twelve (od McGregora)? Bo widziałem, że jest w Biedroncę i nie wiem czy jest warta swojej ceny.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@kerouac Bo jak mówię, że trzeba się nim zająć to pozwalasz mu na co raz więcej.
14
@kerouac Twój stary też upada zaraz po wyjściu z baru.
1
@kerouac Nie taki stary, w kwiecie wieku.
3
@Socjopata Cytując Korwina "Zawsze trochę się gwałci".
0
@Colon Valdek nie macha łapami i nawet nie motywuje.
1
@kerouac Ciekawe czy ktoś Twoje głupoty czyta.
0
@Socjopata Nie posądzałbym Cię o oglądanie tego. :/
2
@Chwytliwy No w końcu najlepsi przywódcy wzrostem nie grzeszyli (Napoleon, Hitler, Stalin, Kaczyński).
7
@Chwytliwy 170 cm to wcale nie tak wysoko.
0
@krzychu1526 Wiem też się śmieję z tych patusów. A pindol w ustach to nic złego.
0
@krzychu1526 Czy to, że jestem z patologicznej rodziny daje Ci prawo do nabijania się z mojej trudnej teraźniejszości?
13
@krzychu1526 Szesnaście lat, piękny wiek, pierwsze łyki alkoholu, pierwsze ścieżki kokainy, pierwszy pindol w ustach. Cudownie wspominam ten wiek.
3
@kerouac Jakbym powiedział co sądzę o Twoim avatarze to trafiłbym do więzienia.
10
@Lamora Prostytutka to wydatek jednorazowy, a dziecko będzie doić z Ciebie hajs przez co najmniej 18 lat, a nawet w nim nie zamoczysz...
1
@Socjopata Przy Tomie Ellisie to nawet Giroud wymięka.
0
@Socjopata Gorzej jakby Giroud w Tobie skończył, albo w sumie nie wiem. :D
0
@Socjopata Żeby nie skończył tak samo. :D
3
@Socjopata To jest jak ten legendarny "żart" o palaczu, który mógłby mieć za to Porsche itd.
1
@Socjopata I myślisz sobie "Co bym za to nie kupił", a prawda jest taka, że przewaliłbyś to na inną bezsensowną rzecz. :D
1
@Socjopata Większa suma (zamiast 5 kuponów to jeden na dzień) i typowe pewniaki. :D
0
@Socjopata Mi się nie chciało więcej liczyć niż tylko pierwszy link. :D
2 zł nie pieniądz, tak samo jak piwo to nie alkohol.
3
@Socjopata 1 z 87 to wcale nie jest tak źle. I tak, policzyłem to. ;)
0
@Zbyszko z Bogdańca @Odesseiron Twoje klimaty
0
@Phatro xDDDDD.
1
@Odesseiron Dobra Stary koniec dobrobytu. Od jutra wracam do matki.
1
@Odesseiron Kieszonkowe? Przecież to ja Cię sponsoruję. I odłóż już to whiskey.
0
@Ratamahatta To jeszcze przed nim co najmniej połowa życia.
0
@Transu96 Ja lubię czasami poczuć się jak klasa wyższa. ;)
1
@gontex Normalna cena około 100 zł, ale widział, że była przecena na nią.
@Transu96 Właśnie ja tylko dlatego bym ją kupił. ;)
2
Pił już ktoś z was whiskey Proper Twelve (od McGregora)? Bo widziałem, że jest w Biedroncę i nie wiem czy jest warta swojej ceny.