@olej3012 Tak na jedną osobę to dużo. I pewnie trzeba będzie anulować subskrybcję, bo co raz mniej seriali wartych uwagi. HBO nie ma problemu, żeby kosztowało 20 zł i robić lepsze jakościowe produkcje.
@olej3012 A kogo najtańszy pakiet interesuje? Tam nawet HD nie ma... @kempnou Tak, jak jedna osoba ma mieć dostęp to 15/20 zł to normalna cena. Tak samo jak HBO Go.
@FDJ Zwykła obserwacja i doświadczenie. Wchodząc do szatni po takim meczu jest zazwyczaj cisza, bo każdy chce jak najszybciej zapomnieć i już nie rozmyślać o tym meczu albo śmiechy, żeby odreagować.
@FDJ Nie czerpałem przyjemności od kiedy pojawiła się irytacja, frustracja i zdenerwowanie. A po tak przegranym meczu przychodzi ulga, bo nie musisz bardziej cierpieć.
@FDJ Czyli widzę mamy totalnie odmienne zdanie. Bardziej czuję frustrację i zdenerwowanie podczas meczu, aniżeli po. Czemu? Podczas meczu mogę coś zrobić (mam jakąś szansę wygrać), a gdy los jest przeciwko mnie i jestem sprawia, że jestem bezradny to irytuje. A po meczu to już jest po wszystkim. Już na nic nie mam wpływu, dlatego wszystkie emocje ulatują.
@FDJ Źle przeczytałem komentarz geass'a. Widzę dogadam się jak ze ścianą. Od początku piszę o frustracji i zdenerwowaniu, gdy nie idzie. Nawet na głupim wf'ie tak jest. A co do wygrywania i równoczesnego braku przyjemności z tego to znak, że trzeba odpocząć od tego.
@FDJ Widać było bardzo jak rywalizacja sprawia przyjemność po piłkarzach Barcy np. na początku sezonu, gdy im nie szło, a frustracja wylewała się litrami, a o porażce z Liverpoolem nie wspomnę.
0
@IAmBackCules Robiąc dobre rzeczy musieli być ładnie ubrani.
1
@Phatro Skórka już dawno zaczęła mu schodzić, więc żaden ból.
4
@SeeleyBooth Proszę nie reklamować swojej strony jak i produktów.
1
@TheNekro94 Niestety jak lew poczuje krew to się albo wysyła do swojego miejsca zamieszkania, czyli Afryki albo usypia. :/
1
@MesQueUnClub_87 Tak i wtedy możesz edytować jak normalna edycja nie działa.
4
@Socjopata Rosyjska mafia to ma życie. Mercedesy, BMW czy inne tygrysy. Żyć i nie umierać.
0
@MesQueUnClub_87 To masz taką ikonkę książki obok daty wpisu. Wejdź w nią i tam powinieneś mieć możliwość oznaczenia "nowej" osoby.
0
@Colon Posiedzenie sejmu jest transmitowane?
4
@Transu96 To 87' rocznik, więc już jedną nogą w grobie. Nie wymagaj od niego za wiele. :D
0
@Striker Jak FcBarca 5.0 będzie.
0
@MesQueUnClub_87 Praca raz na 3 lata to nie praca.
1
@IronSanHybrid Nie Ty jedyny.
2
@IronSanHybrid No super jest mieć porażenie mózgowe... Zastanów się co piszesz. ;)
0
@olej3012 Tak na jedną osobę to dużo. I pewnie trzeba będzie anulować subskrybcję, bo co raz mniej seriali wartych uwagi.
HBO nie ma problemu, żeby kosztowało 20 zł i robić lepsze jakościowe produkcje.
3
@TR3YWAY Walisz mefedron i latasz przez tydzień.
0
@olej3012 A kogo najtańszy pakiet interesuje? Tam nawet HD nie ma...
@kempnou Tak, jak jedna osoba ma mieć dostęp to 15/20 zł to normalna cena. Tak samo jak HBO Go.
1
@Bobo25 Chyba, że jakiś sposób ludzie wymyślą. :)
Te 50/60 zł to za dużo jak na jedną osobę, tym bardziej, że oferta jest co raz gorsza.
0
@Bobo25 Musieliby zredukować cenę, żeby była odpowiednia dla jednej osoby. Czyli 15/20 zł.
0
@Bobo25 Zapowiada, ale pewnie tego nie zrobią. Strzeliliby sobie w kolano.
0
@Bobo25 Spokojnie już wiemy, że był w Harrym Potterze.
0
@BigShaq O to, to. Właśnie wiedziałem, że z jakieś słabej produkcji, ale nie pamiętałem z której dokładnie.
0
@Bobo25 Do Narnii? A Gandalf w Grze o Tron nie był?
0
@FDJ Zwykła obserwacja i doświadczenie. Wchodząc do szatni po takim meczu jest zazwyczaj cisza, bo każdy chce jak najszybciej zapomnieć i już nie rozmyślać o tym meczu albo śmiechy, żeby odreagować.
2
@adam444 Najlepiej ze sprawdzonej.
0
@FDJ Nie czerpałem przyjemności od kiedy pojawiła się irytacja, frustracja i zdenerwowanie. A po tak przegranym meczu przychodzi ulga, bo nie musisz bardziej cierpieć.
0
@FDJ Czyli widzę mamy totalnie odmienne zdanie.
Bardziej czuję frustrację i zdenerwowanie podczas meczu, aniżeli po. Czemu? Podczas meczu mogę coś zrobić (mam jakąś szansę wygrać), a gdy los jest przeciwko mnie i jestem sprawia, że jestem bezradny to irytuje. A po meczu to już jest po wszystkim. Już na nic nie mam wpływu, dlatego wszystkie emocje ulatują.
0
@FDJ Źle przeczytałem komentarz geass'a.
Widzę dogadam się jak ze ścianą. Od początku piszę o frustracji i zdenerwowaniu, gdy nie idzie. Nawet na głupim wf'ie tak jest. A co do wygrywania i równoczesnego braku przyjemności z tego to znak, że trzeba odpocząć od tego.
0
@FDJ Nie, taki po prostu urok rywalizacji. Tak ciężko to zrozumieć?
0
@FDJ Widać było bardzo jak rywalizacja sprawia przyjemność po piłkarzach Barcy np. na początku sezonu, gdy im nie szło, a frustracja wylewała się litrami, a o porażce z Liverpoolem nie wspomnę.
0
@kamiVeB Rywalizacja sprawia przyjemność, gdy Ci nie idzie? Gdzie, w jakim sporcie?