0

@IAmBackCules Robiąc dobre rzeczy musieli być ładnie ubrani.

1

@Phatro Skórka już dawno zaczęła mu schodzić, więc żaden ból.

4

@SeeleyBooth Proszę nie reklamować swojej strony jak i produktów.

1

@TheNekro94 Niestety jak lew poczuje krew to się albo wysyła do swojego miejsca zamieszkania, czyli Afryki albo usypia. :/

1

@MesQueUnClub_87 Tak i wtedy możesz edytować jak normalna edycja nie działa.

4

@Socjopata Rosyjska mafia to ma życie. Mercedesy, BMW czy inne tygrysy. Żyć i nie umierać.

0

@MesQueUnClub_87 To masz taką ikonkę książki obok daty wpisu. Wejdź w nią i tam powinieneś mieć możliwość oznaczenia "nowej" osoby.

0

@Colon Posiedzenie sejmu jest transmitowane?

4

@Transu96 To 87' rocznik, więc już jedną nogą w grobie. Nie wymagaj od niego za wiele. :D

0

@Striker Jak FcBarca 5.0 będzie.

0

@MesQueUnClub_87 Praca raz na 3 lata to nie praca.

1

@IronSanHybrid Nie Ty jedyny.

2

@IronSanHybrid No super jest mieć porażenie mózgowe... Zastanów się co piszesz. ;)

0

@olej3012 Tak na jedną osobę to dużo. I pewnie trzeba będzie anulować subskrybcję, bo co raz mniej seriali wartych uwagi.
HBO nie ma problemu, żeby kosztowało 20 zł i robić lepsze jakościowe produkcje.

3

@TR3YWAY Walisz mefedron i latasz przez tydzień.

0

@olej3012 A kogo najtańszy pakiet interesuje? Tam nawet HD nie ma...
@kempnou Tak, jak jedna osoba ma mieć dostęp to 15/20 zł to normalna cena. Tak samo jak HBO Go.

1

@Bobo25 Chyba, że jakiś sposób ludzie wymyślą. :)
Te 50/60 zł to za dużo jak na jedną osobę, tym bardziej, że oferta jest co raz gorsza.

0

@Bobo25 Musieliby zredukować cenę, żeby była odpowiednia dla jednej osoby. Czyli 15/20 zł.

0

@Bobo25 Zapowiada, ale pewnie tego nie zrobią. Strzeliliby sobie w kolano.

0

@Bobo25 Spokojnie już wiemy, że był w Harrym Potterze.

0

@BigShaq O to, to. Właśnie wiedziałem, że z jakieś słabej produkcji, ale nie pamiętałem z której dokładnie.

0

@Bobo25 Do Narnii? A Gandalf w Grze o Tron nie był?

0

@FDJ Zwykła obserwacja i doświadczenie. Wchodząc do szatni po takim meczu jest zazwyczaj cisza, bo każdy chce jak najszybciej zapomnieć i już nie rozmyślać o tym meczu albo śmiechy, żeby odreagować.

2

@adam444 Najlepiej ze sprawdzonej.

0

@FDJ Nie czerpałem przyjemności od kiedy pojawiła się irytacja, frustracja i zdenerwowanie. A po tak przegranym meczu przychodzi ulga, bo nie musisz bardziej cierpieć.

0

@FDJ Czyli widzę mamy totalnie odmienne zdanie.
Bardziej czuję frustrację i zdenerwowanie podczas meczu, aniżeli po. Czemu? Podczas meczu mogę coś zrobić (mam jakąś szansę wygrać), a gdy los jest przeciwko mnie i jestem sprawia, że jestem bezradny to irytuje. A po meczu to już jest po wszystkim. Już na nic nie mam wpływu, dlatego wszystkie emocje ulatują.

0

@FDJ Źle przeczytałem komentarz geass'a.
Widzę dogadam się jak ze ścianą. Od początku piszę o frustracji i zdenerwowaniu, gdy nie idzie. Nawet na głupim wf'ie tak jest. A co do wygrywania i równoczesnego braku przyjemności z tego to znak, że trzeba odpocząć od tego.

0

@FDJ Nie, taki po prostu urok rywalizacji. Tak ciężko to zrozumieć?

0

@FDJ Widać było bardzo jak rywalizacja sprawia przyjemność po piłkarzach Barcy np. na początku sezonu, gdy im nie szło, a frustracja wylewała się litrami, a o porażce z Liverpoolem nie wspomnę.

0

@kamiVeB Rywalizacja sprawia przyjemność, gdy Ci nie idzie? Gdzie, w jakim sporcie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?