0

Wieczór się zbliża, a tu żadnych przegranych kuponów, ani żadnego słowa o "bogu" Neymarze. Ehhh. Ciężkie czasy nastały.

0

@Chwytliwy Dopiero im by oglądalność skoczyła jakby jakiś stosunek na ringu się odbył. :D

1

@Chwytliwy Johnny Sins nadawałby się na postać epizodyczną do WWE.

4

@sidzej Nie widziałem żadnego spotu i jestem szczęśliwym człowiekiem.

3

@Phatro Jakby miał taką klasę jak Ronaldo to miałby cień szansy.

3

@Ramos9248 Tylko ciuchy od polskich szwaczek! A jak telefon się sprawuje?

1

@Odesseiron No to muszę przyznać, że Rick i Morty nie jest dla osób głupich. ;)

1

@Odesseiron Czemu o mocnych nerwach i stalowych żołądkach?

1

@dv7wisnia A może gadał to ironicznie, żeby Cię zdenerwować? Tak też się zdarza.

3

@sebasek99 Poczytałby takie wypociny o aborcji z myśleniem średniowiecznym. *.*

1

@SeeleyBooth Już jednego nauczyciela znamy. ;)

9

@betonito Niech mi ktoś wskaże mecz, gdzie Suarez jest cały mecz na poziomie miana bycia TOP'ową 9 świata.

9

Barcelona ma tyle czasu na odwołanie się, że na pewno zagra w klasyku.

2

@Danny Gaucho No ten Oblak to tak na siłę wrzucony.

0

@Rewolucja123 Na razie to oni drugi bieg wrzucili i to przy małych obrotach.

3

@Odesseiron Do dzisiaj w lesie takim się posługujesz? Czy jeszcze na kubki?
Telefon na cudze nazwisko odkąd PIS ma władzę?

0

@Odesseiron Co się stało?

0

@Hushovt Po co on na boisku był, jeżeli sędzia szukał pretekstu do pokazania kartki? Tragedia... Jak mógł się tak nieodpowiedzialnie zachować.

1

@Azi Podłączał się, ale co zrobić, że owa dwójka jest za szybka dla Messiego czy Suareza.

16

@Azi Miał Dembele to się podłączał do ataku, a tak na prawej stronie to ze swoim cieniem może poklepać.

0

@Bykunn Jechałby poważną niemiecką marką to by nie dachował.

1

@l0Messini Może się @kerouac odezwie, bo on specem jest.

1

@MarioVeB! To jak za pra czasów Real z Barceloną.

2

@koszol Messi - klasa, a Dembele przeciętnie? Na takim samym poziomie zagrali.

3

Kurczę, patrząc na to, że była to bezpośrednia czerwona kartka za słowa to powinna pójść ostra wiązanka. Ale za słowa "jesteś bardzo zły"? Nawet od słabych go nie obraził.

0

@snoopdegie Na powtórkach widać było, że Lahoz nie był przejęty tym, że upuścił spray, a na dodatek chował go, żeby pokazać kartkę Dembele, która była bezpośrednią.
https://streamja.com/r2qV

1

Ale ładną wiązankę musiał puścić Dembouz, że dostał bezpośrednią czerwoną kartę.
Na dodatek nie był zaskoczony czerwoną kartką, więc ładnie poleciał.

0

@Volk Lenglet i Cuenca?

16

Ja mam czasami wrażenie, że piłkarze mają większe pojęcie o przepisach od tych pseudo sędziów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?