Kurczę, patrząc na to, że była to bezpośrednia czerwona kartka za słowa to powinna pójść ostra wiązanka. Ale za słowa "jesteś bardzo zły"? Nawet od słabych go nie obraził.
@snoopdegie Na powtórkach widać było, że Lahoz nie był przejęty tym, że upuścił spray, a na dodatek chował go, żeby pokazać kartkę Dembele, która była bezpośrednią. https://streamja.com/r2qV
0
Wieczór się zbliża, a tu żadnych przegranych kuponów, ani żadnego słowa o "bogu" Neymarze. Ehhh. Ciężkie czasy nastały.
0
@Chwytliwy Dopiero im by oglądalność skoczyła jakby jakiś stosunek na ringu się odbył. :D
1
@Chwytliwy Johnny Sins nadawałby się na postać epizodyczną do WWE.
4
@sidzej Nie widziałem żadnego spotu i jestem szczęśliwym człowiekiem.
3
@Phatro Jakby miał taką klasę jak Ronaldo to miałby cień szansy.
3
@Ramos9248 Tylko ciuchy od polskich szwaczek! A jak telefon się sprawuje?
1
@Odesseiron No to muszę przyznać, że Rick i Morty nie jest dla osób głupich. ;)
1
@Odesseiron Czemu o mocnych nerwach i stalowych żołądkach?
1
@dv7wisnia A może gadał to ironicznie, żeby Cię zdenerwować? Tak też się zdarza.
3
@sebasek99 Poczytałby takie wypociny o aborcji z myśleniem średniowiecznym. *.*
1
@SeeleyBooth Już jednego nauczyciela znamy. ;)
9
@betonito Niech mi ktoś wskaże mecz, gdzie Suarez jest cały mecz na poziomie miana bycia TOP'ową 9 świata.
9
Barcelona ma tyle czasu na odwołanie się, że na pewno zagra w klasyku.
2
@Danny Gaucho No ten Oblak to tak na siłę wrzucony.
0
@Rewolucja123 Na razie to oni drugi bieg wrzucili i to przy małych obrotach.
3
@Odesseiron Do dzisiaj w lesie takim się posługujesz? Czy jeszcze na kubki?
Telefon na cudze nazwisko odkąd PIS ma władzę?
0
@Odesseiron Co się stało?
0
@Hushovt Po co on na boisku był, jeżeli sędzia szukał pretekstu do pokazania kartki? Tragedia... Jak mógł się tak nieodpowiedzialnie zachować.
1
@Azi Podłączał się, ale co zrobić, że owa dwójka jest za szybka dla Messiego czy Suareza.
16
@Azi Miał Dembele to się podłączał do ataku, a tak na prawej stronie to ze swoim cieniem może poklepać.
3
https://www.chip.pl/2019/10/amerykanskie-kina-odwoluja-seanse-jokera-z-obawy-przed-atakiem-terrorystycznym/
Śmieszny kraj.
0
@Bykunn Jechałby poważną niemiecką marką to by nie dachował.
1
@l0Messini Może się @kerouac odezwie, bo on specem jest.
1
@MarioVeB! To jak za pra czasów Real z Barceloną.
2
@koszol Messi - klasa, a Dembele przeciętnie? Na takim samym poziomie zagrali.
3
Kurczę, patrząc na to, że była to bezpośrednia czerwona kartka za słowa to powinna pójść ostra wiązanka. Ale za słowa "jesteś bardzo zły"? Nawet od słabych go nie obraził.
0
@snoopdegie Na powtórkach widać było, że Lahoz nie był przejęty tym, że upuścił spray, a na dodatek chował go, żeby pokazać kartkę Dembele, która była bezpośrednią.
https://streamja.com/r2qV
1
Ale ładną wiązankę musiał puścić Dembouz, że dostał bezpośrednią czerwoną kartę.
Na dodatek nie był zaskoczony czerwoną kartką, więc ładnie poleciał.
0
@Volk Lenglet i Cuenca?
16
Ja mam czasami wrażenie, że piłkarze mają większe pojęcie o przepisach od tych pseudo sędziów.