@msmsms Co to jest za rozumowanie? Dla mnie 300 euro to co innego dla mnie jak i dla Barcelony. Jakbym miał roczny przychód miliard to mógłbym Ci co miesiąc oddawać 300 euro.
@snoopdegie Nie wiem, ale jest to głupia narracja. Jakby porównałby posądzenie mnie o 3zł to miałbym w to wywalone i dałbym to 3 zł, żeby nie tracić swojego czasu.
@msmsms Wiem, bo sam mieszkam na wsi i do czasu ukończenia gimnazjum chodziłem do takiej małej szkoły. I zdecydowanie wolę miejską szkołe, gdzie jest 1000+ osób.
@msmsms Standard dla każdej gry single player: Oczekiwanie na grę > hype > skończenie jej w 30h > odłożenie na większy okres czasu. Z tego wynika, że wolę dać te 200 zł co rocznie na tę samą grę i żeby zapewniła mi 700h rozrywki, aniżeli płacić za grę te samę pieniadzę, która zapewni mi 10 razy mniej rozrywki.
@msmsms Nie uważam, że zmieniają się na gorsze. Na pewno nie między 19, a 20. Tryby te same? Dość rewolucyjna Volta weszła i która pewnie będzie rozwijana z roku na rok. I co do trybów to co chcesz, żeby w grze piłkarskiej wymyślili?
Skończyłem oglądać dokument o Bill'u Gatesie i chyba nie ma drugiego takie człowieka na ziemi, który robi tyle dla tej planety i jej mieszkańców. Żeby każdy miliarder choć w 10% taki był to jaki świat byłby piękniejszy.
1
@MesQueUnClub_87 Grać w demo to jak zamiast uprawiać stosunek z kobietą, a po prostu samemu na ręcznym pojechać.
0
@el_pichichi_9 Zwykła, mistrzowska i Ultimate bodajże.
0
@FC1899Barca Ekhm ekhm gorące dyskusje ekhm ekhm.
4
@Peciak Zamiast żalić się na forum idź i spróbuj zrozumieć w jaki sposób działa dzielenie się meczami C+ i Eleven.
0
@daniel32778 To jak faule w piłce nożnej.
11
@Odesseiron Ooo! HBO wchodzi w XXI w.
0
@Janiama To nie za mojego życia.
0
@teacherakademicki Ale "Złotą malinę" ma. :D
0
@sebasek99 Jak ty chleb nożem smarujesz, a ty chcesz dać 350 euro skąd?
1
@msmsms Co to jest za rozumowanie? Dla mnie 300 euro to co innego dla mnie jak i dla Barcelony. Jakbym miał roczny przychód miliard to mógłbym Ci co miesiąc oddawać 300 euro.
0
@blazeq Niech pójdą na ugodę, w której zapłacą 150 euro.
0
@snoopdegie Nie wiem, ale jest to głupia narracja. Jakby porównałby posądzenie mnie o 3zł to miałbym w to wywalone i dałbym to 3 zł, żeby nie tracić swojego czasu.
3
@msmsms Dla mnie 300 euro to dużo, a dla klubu, który ma miliardowy przychód to jest pikuś. Więc co to za porównanie?
2
@ksobi Ale whiskey za 500+ to jest dobra.
2
Komentarz usunięty
0
@Odesseiron Jeżeli Netflix nie robi bardzo dobrych produkcji to czemu od Irlandczyka oczekujesz cudów? Myślisz, że Twoi rówieśnicy dadzą radę?
11
@BarcaInfo "Dembele pewnie tam tylko siedział, bo hiszpańskiego nie zna."
0
@Colon Kozak, ale ciężki do oglądania. I też w podobnym klimacie poleciłbym ManHunt:Unabomber o Kaczynskim.
0
@fajny_football Czyli dopóki nie umrze będzie trenerem Argentyny.
0
@msmsms Wiem, bo sam mieszkam na wsi i do czasu ukończenia gimnazjum chodziłem do takiej małej szkoły. I zdecydowanie wolę miejską szkołe, gdzie jest 1000+ osób.
1
@msmsms Tak samo miałem, ale zdecydowanie wolę jak jest więcej osób, gdzie nie każdy zna cię.
0
@msmsms Na PC nie sprzedam. "Pseudorozrywki"? Fifa, LoL, CS dostarczają to co jest najlepsze czyli rywalizacja między ludzka.
0
@msmsms Standard dla każdej gry single player:
Oczekiwanie na grę > hype > skończenie jej w 30h > odłożenie na większy okres czasu.
Z tego wynika, że wolę dać te 200 zł co rocznie na tę samą grę i żeby zapewniła mi 700h rozrywki, aniżeli płacić za grę te samę pieniadzę, która zapewni mi 10 razy mniej rozrywki.
0
@msmsms Nie uważam, że zmieniają się na gorsze. Na pewno nie między 19, a 20. Tryby te same? Dość rewolucyjna Volta weszła i która pewnie będzie rozwijana z roku na rok. I co do trybów to co chcesz, żeby w grze piłkarskiej wymyślili?
1
@GirlfcbPL "W głowie Billa Gatesa" na Netflixie.
3
Skończyłem oglądać dokument o Bill'u Gatesie i chyba nie ma drugiego takie człowieka na ziemi, który robi tyle dla tej planety i jej mieszkańców. Żeby każdy miliarder choć w 10% taki był to jaki świat byłby piękniejszy.
2
@msmsms "Ta sama mechanika" poziom ignorancji wylewa się litrami.
0
@Barca17griezz10 Dobrze, że ludzie się przyznają do swoich liter w pewnym haśle propagandowym.
1
@Kapitan hawk Rozumiem szacunek do ojca, ale jak dostanę w jeden policzek to już za gardą się chowam.
1
@ShinobiQWE "Oby tylko Waltera z grobu nie wyciągala..." a skąd wiesz, że umarł? Temat tak samo pod znakiem zapytania jak ucieczka Pinkmana.