@Kajtek77 Kajtek "Bez Majtek" Mickiewicz. Dumny jestem z Ciebie. @Odesseiron Chciałem Ci przynieść, bo staruchu już nie dajesz rady i na wyluzowanie byłoby idealnie.
@wpwelement Jak najbardziej. Nazwałbyś tamtą dyskusję shitstormem? Ja nie, bywały gorsze tu dyskusje. Tak trochę zgadzam się z tym usuwaniem kawałów. Ale takie jedno zastrzeżenie mam, bo dyskusja wisiała kilka dobrych godzin to nie dało się tego podpiąć pod dyskusje nt. czarnego humoru?
@wpwelement Chyba każda inna dyskusja to jest shitstorm światopoglądowy (a tamta dyskusja mimo innego światopoglądu była bardzo kultularna). Jeżeli każdy miałby taki sam światopogląd to nie byłoby o czym dyskutować.
@wpwelement Żart też może prowadzić do dyskusji. Patrz mój wcześniejszy kawał. Czyli idąc takim rozumowaniem nie powinien być usunięty, bo doprowadził do bardzo dużej dyskusji. Tak czy nie?
@l0Messini Taka byłaby prawda. Pewnie przez pierwsze dni by mi to przeszkadzała, a później musiałbym się z tym pogodzić i przyjąć do wiadomości tę straszną informację. @Suzu No, ale jednak dla Ciebie nie jest to żart, bo ktoś przeżył taką tragedię. Można to podpiąć do czegokolwiek i jakiegokolwiek żartu. Czym się różni żart o czarnych od żartu z chorych?
Ostatnio wywiązała się dyskusja pod moim żartem o tym z czego nie powinno/nie wolno się śmiać, ponieważ ktoś mógł to przeżyć taką tragedię i mogłoby to urazić. Kto widział i czytał ten wie, a jak ktoś nie widział to nie zobaczy, bo dyskusja została usunięta. Żart był z sekcji czarnych i dotyczył aborcji (jak ktoś jest ciekaw niech pyta na pw). To w takim razie z czego wolno się śmiać? Z czarnoskórych? Nie, bo też może kogoś urazić. Z cyganów? Też kogoś obraża. To czy na forum publicznym można się z czegokolwiek śmiać?
@Bagsik88 Nie, w pierwszym sezonie wykonał dobrą robotę, drugi to już były opary. Kto za niego kandydatów można wymienić, ale po co skoro nie wiadomo czy są chętni, a ja na pewno ich nie przekonam.
@Janiama To jeżeli nie są brane pod uwagę to skąd to zdenerwowanie sytuacją? I tak raczej na 100% odejdzie po sezonie, ale jeżeli jest cień szansy, że odszedłby szybciej to skorzystałbym z niej
@xixi Jeżeli liga i puchar tymbarku, zwany Pucharem Króla Ci wystarcza jako kibicowi jednej z najlepszej drużyny na świecie to spoko. Oglądaj sobie jak Messi pakuje 4 bramki Majorce, ale chyba w tym sezonie tego nie uraczysz.
0
@Kidd Po ostatnich meczach to oni nam zaserwowali prosto grobową atmosferę, a po meczu będzie taki shitstorm, że będziesz miał dyskusji o tym meczu.
0
@kamilo0066 Spoiler dla tych co nie oglądają trailerów!
Czyżby to na końcu był WW?
3
@shinthps Nie ma odpowiedzi "Czarnemu humorowi", więc słabo prześledziłeś.
2
@Kajtek77 Kajtek "Bez Majtek" Mickiewicz. Dumny jestem z Ciebie.
@Odesseiron Chciałem Ci przynieść, bo staruchu już nie dajesz rady i na wyluzowanie byłoby idealnie.
4
@Odesseiron Po zioło mógłbym się wrócić, ale po piasek? Wyrosłem z piaskownicy.
4
@Zip Z kształtu podobne do pucharu MŚ, więc sobie pewnie wyobraża, że Mundial wygrał. ;)
1
@wpwelement Jak najbardziej. Nazwałbyś tamtą dyskusję shitstormem? Ja nie, bywały gorsze tu dyskusje. Tak trochę zgadzam się z tym usuwaniem kawałów. Ale takie jedno zastrzeżenie mam, bo dyskusja wisiała kilka dobrych godzin to nie dało się tego podpiąć pod dyskusje nt. czarnego humoru?
1
@wpwelement Chyba każda inna dyskusja to jest shitstorm światopoglądowy (a tamta dyskusja mimo innego światopoglądu była bardzo kultularna). Jeżeli każdy miałby taki sam światopogląd to nie byłoby o czym dyskutować.
18
@Timishiru1337 Porządnego chłopaka, który będzie wiedział co jej kupić. ;)
0
@wpwelement Żart też może prowadzić do dyskusji. Patrz mój wcześniejszy kawał. Czyli idąc takim rozumowaniem nie powinien być usunięty, bo doprowadził do bardzo dużej dyskusji. Tak czy nie?
1
@aras17_VeB Płytę możesz wywalić od razu po zakupie. Tylko i wyłącznie kod jest Ci potrzebny.
1
@Kidd Czarny humor niestety jest usuwany z komentarzy. :/
0
@l0Messini Taka byłaby prawda. Pewnie przez pierwsze dni by mi to przeszkadzała, a później musiałbym się z tym pogodzić i przyjąć do wiadomości tę straszną informację.
@Suzu No, ale jednak dla Ciebie nie jest to żart, bo ktoś przeżył taką tragedię. Można to podpiąć do czegokolwiek i jakiegokolwiek żartu. Czym się różni żart o czarnych od żartu z chorych?
9
@Suzu To ze wszystkiego czy jednak nie do końca?
@Zip I z katolików.
0
Ostatnio wywiązała się dyskusja pod moim żartem o tym z czego nie powinno/nie wolno się śmiać, ponieważ ktoś mógł to przeżyć taką tragedię i mogłoby to urazić. Kto widział i czytał ten wie, a jak ktoś nie widział to nie zobaczy, bo dyskusja została usunięta. Żart był z sekcji czarnych i dotyczył aborcji (jak ktoś jest ciekaw niech pyta na pw).
To w takim razie z czego wolno się śmiać? Z czarnoskórych? Nie, bo też może kogoś urazić. Z cyganów? Też kogoś obraża. To czy na forum publicznym można się z czegokolwiek śmiać?
1
@ranger3120 Bardziej "Nie dać się zatopić Żółtej Łodzi Podwodnej".
0
@Bagsik88 Nie, w pierwszym sezonie wykonał dobrą robotę, drugi to już były opary. Kto za niego kandydatów można wymienić, ale po co skoro nie wiadomo czy są chętni, a ja na pewno ich nie przekonam.
27
@BarcaInfo To więcej zrobił niż Valverde w tym meczu.
0
@Bagsik88 Ktokolwiek poziom gorszy i tak nie będzie.
1
@Janiama To jeżeli nie są brane pod uwagę to skąd to zdenerwowanie sytuacją? I tak raczej na 100% odejdzie po sezonie, ale jeżeli jest cień szansy, że odszedłby szybciej to skorzystałbym z niej
1
@Janiama Za tymi "złymi życzeniami" jest cień szansy na "światełko w tunelu". Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.
25
@Katalonik97 A, które liczą się do tej nagrody? Te 10 czy ten jeden? I nie, nie mówię, że Messi nie powinien wygrać tej nagrody.
0
@xixi Jeżeli liga i puchar tymbarku, zwany Pucharem Króla Ci wystarcza jako kibicowi jednej z najlepszej drużyny na świecie to spoko. Oglądaj sobie jak Messi pakuje 4 bramki Majorce, ale chyba w tym sezonie tego nie uraczysz.
2
@koksik2700 Brałby udział tylko w wyścigów karłów. Albo na YT robiłby furorę. ;)
0
@Hushovt To, że jest legendą nie znaczy, że nie można racjonalnie myśleć. A z Messim ostatnie lata to chude, a w lidze bez przeciwników byliśmy.
0
Komentarz usunięty
0
@njuerr W tamtym sezonie 1 trofeum, w tym najprawdopodobniej 0. To po co nam piłkarz z takimi zarobkami jak drużyna nic nie wygrywa?
1
Jedyny pożytek z Messiego to jest taki, że wygrywa światowe nagrody indywidualne, bo z wygrywanie drużynowych co raz ciężej mu przychodzi.
0
Mistrz czarnego humoru zawsze na propsie!
1
@Katalończyk 99 A czy ty myślisz, że ja tego na żarty nie napisałem? Wiem, że jest to lepki temat na LR.