5

@koksik2700 Nigdy w życiu nie wytatuowałbym sobie czegoś takiego. Wolałbym herb Realu już sobie wydziarać. Ale nie moje ciało, nie oceniam.

3

@AdrianGajewski2005 Dobrze Adi, byle tak dalej!

5

@SuperPatsonFCB Jesteś słabym menadżerem i tyle na Ciebie wystarczyło.

1

@amanter To jak większość Twoich komentarzy.

0

@kaziks Dlatego z babami krótko, bum bum ciao i następna kolego.

0

@Bykunn Nie ja taką nazwę wymyśliłem, co nie zmienia faktu, że jest się wtedy ponad prawem.

0

@Bykunn Tak zabicie kogoś, a następnie zabicie siebie nazywa się rozszerzone samobójstwo.

0

@Bykunn Czy w jakimkolwiek innym przypadku możesz zabić inną osobę bez bycia ukaranym?

0

Czy popełniając rozszerzone samobójstwo jest się ponad prawem? W końcu zabijasz osobę i nie zostajesz za to ukarany.

0

@Coldi89 Camp Nou.

0

@Oskar00 Wiem, że są dodatkowe monety, ale nie ma takiej ilości jakie były w katalogu. A co by nie mówić to była to dobra nagroda dla stałych graczy.

0

@Transu96 Lipa. Bonusy do monet były przydatne dla tych co nie wpakowywali points'ów. A jeszcze chyba w 18 dało się zarobić na tych dodatkowych strojach.

0

@Barca_Big_Moment Widzę, że nie wiesz co to jest być czyimś zwolennikiem.

0

@Barca_Big_Moment Piszesz, że jesteś zwolennikiem Valverde, a później piszesz, że nie podoba się jego filozofia? To jak to w końcu jest? Czy masz rozdwojenie jaźni?

0

@Barca_Big_Moment Twoje komentarze podchodzą pod troll i jawne prowokacje.

0

@thecreativepl Godzina 13, a już żydzi mają na Ciebie teczki. :D

0

@Suzu Co z tego, że drużyna się ośmiesza na każdym kroku, jak rekordowy dochód jest... Podsumowanie Bartomeu.

3

A co jest najlepsze to, że ta bezradność przelewa się masakrycznie na frustrację naszych zawodników. Wczoraj było to idealnie widać.
Bartomeu powinien się uderzyć w pierś, powiedzieć "mea culpa" za ten śmieszny presezon i za tego trenera.

0

@socha Dla Ciebie czy dla mnie tak, bo interesujemy się piłką. A zwykły Janusz, który ogląda od czasu do czasu ekstraklasę to bardziej zainteresują go dwie bramki "Orła Polskiego".

0

@MesQueUnClub96 Chyba licznik osób zbanowanych pobiłby jakiś rekord Guinessa.

1

Już wczoraj pisałem, że Valverde to jest tylko wierzchołek góry lodowej w tym gnojowniku. Bartomeu i jego ludzie to dobrzy biznesmeni, ale do zarządzania klubem nadają się jak ja do baletu.

4

@Bykunn i z przodu.

1

@Barca_Big_Moment Jesteśmy topowym klubem, który może pozwolić sobie na niemal każdego dostępnego piłkarza na tym świecie. A mamy wybierać czy styl czy wyniki? To są jakieś jaja czy co? Ręce się załamują...

0

@SeeleyBooth Na wakacjach to nic nadzwyczajnego.

0

@MatiVEB25 Zależy jakie. To nie takie proste stwierdzić czy zdrożeją czy nie.

0

Panie i Panowie! Dobranoc!
https://www.dailymotion.com/video/x2oyiyw


Macie na lepszy sen.

0

@Phatro W pierwszym sezonie wierzyłem w tego trenera i tak było, ale po porażcę z Levantę i Romą, stwierdziłem że jest to spoko trener, ale na podwórko ligowe i niestety tak było. Najgorsze, że ten trener trafił się w momencie słabego Realu i słabego Atletico. Nie wygrałby tak łatwo La Ligi zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie. No cóż trzeba się przemęczyć do czerwca, bo nie ma szans, żeby te bałwany z zarządu zwolnili go.

0

@wierbafcb Jednej kolejki i z Levante przegrać mecz to jest totalnie w jego stylu, a na dodatek narobił w gacie z Romą. Super trener zepsuć historyczny rekord ze średniakiem ligowym i w Europie przegrać ze sporą zaliczką ze średniakiem europejskim. Wenger przynajmniej do finału LM potrafił dojść i przegrać BEZ OŚMIESZENIA SIĘ.

5

@Phatro W pierwszym swoim sezonie miał jakiś pomysł i ją poukładał, ale drugi sezon to były już opary i Messi z ter Stegenem ciągle starali się trzymać żar. A 3 sezon to już ogień zgasł zarówno w zawodnikach jak i w nim, ale nikt z zarządu nie powie "to już nie ma sensu, trzeba się pożegnać".

5

Ciekawe jak tam idzie Ter Stegenowi wygranie Trofeo Zamora. :D
High Five dla Erneścika!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?