@Drzakubs Nie, to jest moje ciało i jak zechcę oddać to oddam, jak nie to nie. To jest moja sprawa. Jeszcze ktoś powie, że straciłeś prawo do swojego ciału, gdy postanowiłeś mieć taki szpik czy nerkę. ;)
@MontelQ To twój brat ładnie mówiąc nie rozumie matematyki i logicznego myślenia. Może musi więcej nad tym popracować, albo się nie nadaje do tego po prostu.
@Striker Może i tak, wiadomo jacy kibice Realu są. ;) Osobiście, jeżeli jakiś piłkarz nie chciałby trzymać ten proporzec to dla mnie byłby skreślony. Nie ważne czy ma na pieńku z trenerem i całą "górą" klubu. Bo to jest plucie na całą historię klubu. Takie mam zdanie na ten temat.
@Striker Zachowanie typu "weź zabierz to ode mnie jak najszybciej" jest na równi z opluciem czy podeptaniem imo oczywiście. Jestem ciekaw czy kiedyś pozował z nim.
@SeeleyBooth@blackhawk94 Jestem ciekaw, jaki procent skazańców, którzy wyszli z więzienia nie popełnili kolejnego przestępstwa i jak ma się ich poprzedni wyrok do tego (czyli np. skazany za zabójstwo po wyjściu z więzienia nie zabij etc.). I w jakich przypadkach można wierzyć w to, że skazany może się zresocjalizować. A co do cytatu to chyba macie racje, całkowicie inaczej co do sprawy resocjalizacji zrozumiałem go.
Ile można o tej aborcji i eutanazji. Wszystko już chyba zostało powiedziane i kto chciał ten się wypowiedział. To zacznijmy następny. Taki podkład pod następny temat, czyli kary śmierci, ale nie o tym teraz. Resocjalizacja według was istnieje coś takiego, czy jest to po prostu ładnie brzmiące słowo? Należe do tej drugiej grupy. Czemu? Nie ma szans dla jakiegoś wykoleńca psychicznego, który zabił X osób, żeby pobyt w więzieniu zmienił go. Przypomina się cytat Reda ze "Skazanego na Shawshank" "Zresocjalizowany? To gówniane słówko. Podstempluj swoje papierki synku i nie marnuj mojego czasu. Bo tak naprawdę mam to gdzieś." A wy co sądzicie o resocjalizacji?
@xJLx Uroki konsol i możliwości handlu. Na PC tylko na trafach możesz się dorobić, albo na meczach. :/ Ale nie będę wydał hajsu na konsole, żeby pograć w grę na "poziomie".
@Wichurek Tak na pewno by grał tylko jednym nominalnym atakującym, to nawet jak na niego byłoby dziwne i głupie. Tak musiał podjąć ryzyko z wystawianiem Pereza czy Fatiego, ale na pewno byłoby to bardziej racjonalne niż gra jednym nominalnym atakującym.
@Wichurek Dobrze, że Neto był kontuzjowany, bo napisałbyś, że jeszcze go mógłby wrzucić do składu. Taka jest prawda, tylko Perez mógłby liczyć na minuty, jeżeli wszyscy byliby zdrowi. Bo z Fatim przypominałoby sytuację z Puigem.
@BarcaInfo "Wywalczyli sobie miejsce" jaki poziom musieliby prezentować, że przy absencji 3 podstawowych graczy nie wywalczyliby sobie miejsca. Mam dość go, co za kocopoły gada to jest szok.
@Ratamahatta Jak pisaniu w dłuższej wypowiedzi nie rozumiem sensu używaniu takich skrótów, tak jeżeli potrzebujesz szybko odpisać komuś jednym dwoma słowami to ma to sens.
0
To jak City przejechało się po Watfordzie 8:0, a my z beniaminkiem mamy chociaż szansę na dwubramkową przewagę?
0
@Lamora Od bukmacherki nikt nie umarł.
0
@NeroTFP A alkohol ciągle legalny.
0
@Deltta Gdzieś widziałem dzisiaj, że jest na XO glitch, ale nie pamiętam gdzie.
3
@Drzakubs Nie, to jest moje ciało i jak zechcę oddać to oddam, jak nie to nie. To jest moja sprawa.
Jeszcze ktoś powie, że straciłeś prawo do swojego ciału, gdy postanowiłeś mieć taki szpik czy nerkę. ;)
0
@MontelQ To twój brat ładnie mówiąc nie rozumie matematyki i logicznego myślenia. Może musi więcej nad tym popracować, albo się nie nadaje do tego po prostu.
1
@Striker Może i tak, wiadomo jacy kibice Realu są. ;)
Osobiście, jeżeli jakiś piłkarz nie chciałby trzymać ten proporzec to dla mnie byłby skreślony. Nie ważne czy ma na pieńku z trenerem i całą "górą" klubu. Bo to jest plucie na całą historię klubu. Takie mam zdanie na ten temat.
2
@Transu96 Już chciałbyś odgapić. Dobrze znam takich jak ty. ;)
0
@Striker Zachowanie typu "weź zabierz to ode mnie jak najszybciej" jest na równi z opluciem czy podeptaniem imo oczywiście. Jestem ciekaw czy kiedyś pozował z nim.
0
@Striker Tak rozumiem konflikty z działaczami. Ale brak szacunku do herbu o którym marzył reprezentować?
0
@Bruttal Przedstawiciele tego klubu mogą nie mieć do Ciebie szacunku, ale co ma do tego wieloletnia historia?
1
https://footroll.pl/footlol/video/17362,dziwne-zachowanie-bale-a-przed-meczem-z-psg-video
Szanowanie swojego klubu to podstawa. ;)
0
@Elosek Najwyżej wpie* dostaniesz. Do odważnych świat należy.
0
@Transu96 ciekawa koncepcja
0
@SeeleyBooth @blackhawk94
Jestem ciekaw, jaki procent skazańców, którzy wyszli z więzienia nie popełnili kolejnego przestępstwa i jak ma się ich poprzedni wyrok do tego (czyli np. skazany za zabójstwo po wyjściu z więzienia nie zabij etc.). I w jakich przypadkach można wierzyć w to, że skazany może się zresocjalizować.
A co do cytatu to chyba macie racje, całkowicie inaczej co do sprawy resocjalizacji zrozumiałem go.
0
Ile można o tej aborcji i eutanazji. Wszystko już chyba zostało powiedziane i kto chciał ten się wypowiedział.
To zacznijmy następny. Taki podkład pod następny temat, czyli kary śmierci, ale nie o tym teraz. Resocjalizacja według was istnieje coś takiego, czy jest to po prostu ładnie brzmiące słowo?
Należe do tej drugiej grupy. Czemu? Nie ma szans dla jakiegoś wykoleńca psychicznego, który zabił X osób, żeby pobyt w więzieniu zmienił go. Przypomina się cytat Reda ze "Skazanego na Shawshank" "Zresocjalizowany? To gówniane słówko. Podstempluj swoje papierki synku i nie marnuj mojego czasu. Bo tak naprawdę mam to gdzieś."
A wy co sądzicie o resocjalizacji?
1
@barteq To najwyraźniej po dwóch latach gadania "wyciągniemy wnioski", faktycznie je wyciągnął.
1
@pikass14 Origin zawsze ma większe ceny jak nie ma dodatkowych przecen .
0
@xJLx Uroki konsol i możliwości handlu. Na PC tylko na trafach możesz się dorobić, albo na meczach. :/
Ale nie będę wydał hajsu na konsole, żeby pograć w grę na "poziomie".
4
@Socjopata Jak będziecie się zabierać do grania jak ja z Tobą to szybko nie pogracie. :D
0
@czółkovsky To ty zarobas jesteś. Niestety platforma PC nie umożliwia sensownego handlu.
0
@Wichurek Tak na pewno by grał tylko jednym nominalnym atakującym, to nawet jak na niego byłoby dziwne i głupie. Tak musiał podjąć ryzyko z wystawianiem Pereza czy Fatiego, ale na pewno byłoby to bardziej racjonalne niż gra jednym nominalnym atakującym.
0
I jak tam fifacze w jaki skład idziecie na początek? Ja myślę, że La Liga, bo PL wcale tak kolorowo na budżetowy skład nie wygląda.
1
@Wichurek Dobrze, że Neto był kontuzjowany, bo napisałbyś, że jeszcze go mógłby wrzucić do składu. Taka jest prawda, tylko Perez mógłby liczyć na minuty, jeżeli wszyscy byliby zdrowi. Bo z Fatim przypominałoby sytuację z Puigem.
12
@BarcaInfo "Wywalczyli sobie miejsce" jaki poziom musieliby prezentować, że przy absencji 3 podstawowych graczy nie wywalczyliby sobie miejsca. Mam dość go, co za kocopoły gada to jest szok.
4
@Ratamahatta Jak pisaniu w dłuższej wypowiedzi nie rozumiem sensu używaniu takich skrótów, tak jeżeli potrzebujesz szybko odpisać komuś jednym dwoma słowami to ma to sens.
0
@Robert_Kubica Wszędzie tak samo.
0
@Jakchcesz Że muzyka ma jakiś przekaz.
0
@clyde Jestem prawie pewien, że na pewno są osoby, które chociaż się uśmiechnęły, więc jestem zadowolony. ;)
I nie wiem co było w tym prostackiego.
6
@BarcaInfo To dobrze, przynajmniej będzie miał kto punkty ratować.