3

@wierbafcb Rekord, który nikt nie przebije w PL do końca jej istnienia. Wystarczająco. Pewnie nie wiesz, bo jesteś z tych co się śmiali z "Siwego", ale wygrał PL bez ŻADNEJ porażki. Tak nie udało mu się wygrać w Europie, ale to samo aktualnie jest z Guardiolą.

3

@wierbafcb Wenger tyle osiągnął w życiu, że takim Valverde mógłby się podetrzeć. Za Xavi przy Wengerze to jedynie świeżak, który nie wie jak się zarządzać gwiazdkami, a jedynie co przemawia ZA w porównaniu z Francuzem to, że ma to "DNA Barcy". A kolesiostwo rozwaliłoby tę szatnię od razu.

17

Szkoda słów zarówno na Ciebie jak i na tego trenera. Razem z nim powinieneś się spakować.

3

@damiano996 To, że długo siedział w tym klubie ze śmiesznym zarządem zwanym Arsenalem to dawno, ale swoje w karierze osiągnął. I zawsze lubił prezentować ofensywną piłkę, a na dodatek nie bał się stawiać na młodziaków.

3

@sidzej Blondyna sarkazm Ci się udał idealnie. ;)

0

@AlvaroHanso Ale co on robi poza bieganiem i robieniem chaosu w ustawieniu? Biega dla samego biegania to ja za połowę pensji mogę też biegać. Potrzeba takich zawodników jak De Jong i wtedy nie trzeba będzie biegać dla biegania.

0

@cules100pro Ci kibice mają takie same jaja jak Bartomeu. Będą klaskać, bo Messi minie 2 rywali na 50 metrze. Żenada.

7

Nie dziwię się, że Umtiti czy Dembele ciągle kontuzjowani są, bo też nie chciałbym pracować z takim "trenerem".

0

@AlvaroHanso Po prostu nie pasuje do tego klubu. I nie wylatuj mi z jego charyzmą czy bieganiem na boisku, bo takiego typu zawodników nie powinno być w Barcelonie. Zarówno z Rakiticiem powinni odejść już w letnim oknie.

2

Jak ja nienawidzę tych socios, że wybrali tego Bartomeu z jego projektem sportowym pt. "Zniszczenie Barcelony".

4

Z całym szacunkiem do Vidala, ale go już nie powinno być w klubie. I nie mówię to tylko dlatego, że teraz sprokurował karnego.

0

@Seledynowy Jest powód nazywa się Ernesto "Podróba dobrego trenera" Valverde.

0

@PawelLeo o jedną za mało.

0

Soldado kiedyś dostanie kartkę? Bo ten "sędzia" sobie jaja robi.

1

@snoopdegie Ale wiadomo, że nie przejdzie, bo strona zrobiła się za bardzo komercyjna (ale wiadomo za darmo się nie utrzyma).

1

@snoopdegie O to mi chodzi.

1

Enrique w przerwie mówił "Abracadabra" i działa się magia, a Valverde porozumiewa się z zawodnikami jak Chewbacca.

2

Dzisiaj w nocy powinna być "Noc oczyszczenia" na tej stronie. I to naprawdę, każdy wylałby swoje żale i wyszłoby to na dobre dla strony.

0

@Pazuzu To jeszcze jakbym miał Ci wakacje zepsuć to już w ogóle. I chyba śmianie się z tego meczu podchodziłoby pod bycie masochistą jako kibic Barcelony.

1

@Pazuzu Nie lubię sprawiać przykrości ludziom, więc uratuję Cię i nie wyślę Ci tegot.

0

Ten mecz to De Jong i 9 statystów.

0

@Mula Tiki-taka.

2

@Mesi12 A ty świeżak jesteś na tej stronie, więc spokojnie czekaj, a napewno zobaczysz.

46

A co jest najlepsze, że znajdą się ludzie, którzy nadal będą bronić tego "trenera". :D

0

Dembele wracaj i ratuj te punkty.

0

@kkbarca Bo się kończył i taka była prawda.

0

Oddamy chociaż celny strzał w pierwszej połowie? :D

0

@SHIBA To teraz skup się na meczu.

0

@SHIBA Lepiej zostań przy ciekawostkach.

3

@SeeleyBooth Leon to jak ojciec będzie czarny. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?