@wierbafcb Rekord, który nikt nie przebije w PL do końca jej istnienia. Wystarczająco. Pewnie nie wiesz, bo jesteś z tych co się śmiali z "Siwego", ale wygrał PL bez ŻADNEJ porażki. Tak nie udało mu się wygrać w Europie, ale to samo aktualnie jest z Guardiolą.
@wierbafcb Wenger tyle osiągnął w życiu, że takim Valverde mógłby się podetrzeć. Za Xavi przy Wengerze to jedynie świeżak, który nie wie jak się zarządzać gwiazdkami, a jedynie co przemawia ZA w porównaniu z Francuzem to, że ma to "DNA Barcy". A kolesiostwo rozwaliłoby tę szatnię od razu.
@damiano996 To, że długo siedział w tym klubie ze śmiesznym zarządem zwanym Arsenalem to dawno, ale swoje w karierze osiągnął. I zawsze lubił prezentować ofensywną piłkę, a na dodatek nie bał się stawiać na młodziaków.
@AlvaroHanso Ale co on robi poza bieganiem i robieniem chaosu w ustawieniu? Biega dla samego biegania to ja za połowę pensji mogę też biegać. Potrzeba takich zawodników jak De Jong i wtedy nie trzeba będzie biegać dla biegania.
@AlvaroHanso Po prostu nie pasuje do tego klubu. I nie wylatuj mi z jego charyzmą czy bieganiem na boisku, bo takiego typu zawodników nie powinno być w Barcelonie. Zarówno z Rakiticiem powinni odejść już w letnim oknie.
@Pazuzu To jeszcze jakbym miał Ci wakacje zepsuć to już w ogóle. I chyba śmianie się z tego meczu podchodziłoby pod bycie masochistą jako kibic Barcelony.
3
@wierbafcb Rekord, który nikt nie przebije w PL do końca jej istnienia. Wystarczająco. Pewnie nie wiesz, bo jesteś z tych co się śmiali z "Siwego", ale wygrał PL bez ŻADNEJ porażki. Tak nie udało mu się wygrać w Europie, ale to samo aktualnie jest z Guardiolą.
3
@wierbafcb Wenger tyle osiągnął w życiu, że takim Valverde mógłby się podetrzeć. Za Xavi przy Wengerze to jedynie świeżak, który nie wie jak się zarządzać gwiazdkami, a jedynie co przemawia ZA w porównaniu z Francuzem to, że ma to "DNA Barcy". A kolesiostwo rozwaliłoby tę szatnię od razu.
17
Szkoda słów zarówno na Ciebie jak i na tego trenera. Razem z nim powinieneś się spakować.
3
@damiano996 To, że długo siedział w tym klubie ze śmiesznym zarządem zwanym Arsenalem to dawno, ale swoje w karierze osiągnął. I zawsze lubił prezentować ofensywną piłkę, a na dodatek nie bał się stawiać na młodziaków.
3
@sidzej Blondyna sarkazm Ci się udał idealnie. ;)
0
@AlvaroHanso Ale co on robi poza bieganiem i robieniem chaosu w ustawieniu? Biega dla samego biegania to ja za połowę pensji mogę też biegać. Potrzeba takich zawodników jak De Jong i wtedy nie trzeba będzie biegać dla biegania.
0
@cules100pro Ci kibice mają takie same jaja jak Bartomeu. Będą klaskać, bo Messi minie 2 rywali na 50 metrze. Żenada.
7
Nie dziwię się, że Umtiti czy Dembele ciągle kontuzjowani są, bo też nie chciałbym pracować z takim "trenerem".
0
@AlvaroHanso Po prostu nie pasuje do tego klubu. I nie wylatuj mi z jego charyzmą czy bieganiem na boisku, bo takiego typu zawodników nie powinno być w Barcelonie. Zarówno z Rakiticiem powinni odejść już w letnim oknie.
2
Jak ja nienawidzę tych socios, że wybrali tego Bartomeu z jego projektem sportowym pt. "Zniszczenie Barcelony".
4
Z całym szacunkiem do Vidala, ale go już nie powinno być w klubie. I nie mówię to tylko dlatego, że teraz sprokurował karnego.
0
@Seledynowy Jest powód nazywa się Ernesto "Podróba dobrego trenera" Valverde.
0
@PawelLeo o jedną za mało.
0
Soldado kiedyś dostanie kartkę? Bo ten "sędzia" sobie jaja robi.
1
@snoopdegie Ale wiadomo, że nie przejdzie, bo strona zrobiła się za bardzo komercyjna (ale wiadomo za darmo się nie utrzyma).
1
@snoopdegie O to mi chodzi.
1
Enrique w przerwie mówił "Abracadabra" i działa się magia, a Valverde porozumiewa się z zawodnikami jak Chewbacca.
2
Dzisiaj w nocy powinna być "Noc oczyszczenia" na tej stronie. I to naprawdę, każdy wylałby swoje żale i wyszłoby to na dobre dla strony.
0
@Pazuzu To jeszcze jakbym miał Ci wakacje zepsuć to już w ogóle. I chyba śmianie się z tego meczu podchodziłoby pod bycie masochistą jako kibic Barcelony.
1
@Pazuzu Nie lubię sprawiać przykrości ludziom, więc uratuję Cię i nie wyślę Ci tegot.
0
Ten mecz to De Jong i 9 statystów.
0
@Mula Tiki-taka.
2
@Mesi12 A ty świeżak jesteś na tej stronie, więc spokojnie czekaj, a napewno zobaczysz.
46
A co jest najlepsze, że znajdą się ludzie, którzy nadal będą bronić tego "trenera". :D
0
Dembele wracaj i ratuj te punkty.
0
@kkbarca Bo się kończył i taka była prawda.
0
Oddamy chociaż celny strzał w pierwszej połowie? :D
0
@SHIBA To teraz skup się na meczu.
0
@SHIBA Lepiej zostań przy ciekawostkach.
3
@SeeleyBooth Leon to jak ojciec będzie czarny. ;)